خبر اول

انتخابات هیئت مدیره انجمن مدیریت کیفیت برگزار شد + منتخبان
به گزارش فودنا، جلسه مجمع عمومی انجمن مدیریت کیفیت مورخ ۳۰ مهر ۹۸ که در محل اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی تهران با حضور اعضای انجمن و نمایندگان اتاق تشکیل شد که در انتهای این مجمع، هیات مدیره انجمن طی رای‌گیری انتخاب شدند
یک ایرانی برنده جایزه جهانی «بانوی پیشرو» شد
غزال نعمتی، مدیر کشاورزی شرکت نستله ایران در جریان سومین دوره مراسم جهانی «زنان پیشرو در مسیر توسعه پایدار»، برنده جایزه زن برتر شد

سرویس خبری صنعت آزمایشگاه ها، گواهینامه ها و مشاوران صنایع غذایی

تولید غذاهای فراسودمند راهکار ارتقاء سلامت و کاهش گرسنگی پنهان در جامعه است
تأمین سلامت افراد جامعه همواره یکی از مهمترین اهداف دولت ها به شمار می رود و در این میان شعار «پیشگیری بر درمان مقدم است» حقیقتی است که باید مدنظر واقع شود. در این راستا، تولید و عرضه ترکیبات فراسودمندی که تحت عنوان غذا - داروها شناخته می شوند، یکی از مهمترین گام ها جهت تحقق این هدف می باشد.
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
برای نخستین بار گوشت در فضا تولید شد
برای نخستین بار در جهان گوشت در فضا تولید شد. این گوشت در بخش روسی ایستگاه فضایی بین المللی و با استفاده از پرینتر سه بعدی پرورش یافته است.
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
نخستین آزمایشگاه مرجع ماهی قزل‌آلا کشور در شهرکرد فعال شد
مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین و تنها آزمایشگاه تخصصی و مرجع ماهی سردابی قزل آلای کشور در این استان فعال شد.
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۵۵
راه اندازی اپلیکیشن اعلام و رصد قیمت ۱۰۰ کالای اساسی، بزودی توسط دولت
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی گفت: اطلاع رسانی قیمت از اولویت های کاری ما در حوزه تنظیم بازار است که اپلیکیشنی برای اعلام و رصد قیمت ۱۰۰ قلم کالای مصرفی و مورد نیاز مردم در حال راه اندازی است.
چهارشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

ارسال به دوستان