یکشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۶
۱۳:۱۹

یکساله (شهریور94)

فعالان صنعت

پخش و توزیع مواد غذایی میثاق

دام ، کشت و صنعت فودنا

 صفحه ۱ از ۳   ۲   ۳   بعدی » 

 صفحه ۱ از ۲   ۲   بعدی » 

    

عنوان ۱ تا ۶ از ۶ عنوان

1 72227,72149,71910,71634,71174,70970

سرویس خبری فرآورده های لبنی

قیمت کره همزمان با گران فروشی لبنیات در سطح خرده فروشی افزایش یافته به طوری که قیمت هر کره ۵۰ گرمی یک برند (پرفروش و قدیمی) با ۲۰۰ تومان افزایش، از ۱۵۰۰ تومان به ۱۷۰۰ تومان رسیده ا...
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس،گفت: برخی از صنایع لبنی شیر دامداران سنتی را خریداری نمی کنند و این امر به شدت سرانه تولید شیر در کشور را در آینده با کاهش روبرو می کند، زیر...
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
سازمان برنامه و بودجه باقی مشوق صادراتی را تأمین و دستور پرداخت آن را صادر کرده که ب زودی به حساب وزارت جهاد کشاورزی واریز می شود.
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۳۰
رئیس انجمن صنایع غذایی ایران با اشاره به فروش نوعی بستنی به عنوان زغالی گفت: توصیه می‌شود زنان باردار و بیمارانی که دارویی خاص مصرف می‌کنند از این نوع بستنی‌ها استفاده نکنند زیرا م...
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۳۰
به گزارش فودنا، عبداله قدوسی که پیش از این مدیر عامل گلپایگان را بر عهده داشت، به عنوان مدیریت مجموعه پگاه اصفهان انتخاب و معارفه شد.
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
بنا به این گزارش؛ با حضور مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران، معاونت هماهنگی و امور شرکت ها و مدیریت حراست این شرکت و نیز اعضای هیئت مدیره، مدیران و کارشناسان شرکت پگاه گلپایگان، مح...
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
مدیر عامل اتحادیه تعاونی های لبنی گفت: در دو ماه نخست امسال، 198 هزارتن محصولات لبنی به بازارهای هدف صادر شد در حالیکه این رقم سال گذشته 103 هزارتن بوده است.
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۲۶
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: هنوز بررسی پرونده نرخ محصولات لبنی خاتمه پیدا نکرده، از این رو امکان پیش بینی وضعیت قیمت وجود ندارد.
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی گفت: صادرات محصولات و فرآورده‌ای لبنی در دو ماه امسال در مقایسه با مورد مشابه سال گذشته ۹۲ درصد افزایش یافت.
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۵۷
مدیر کل استاندارد استان تهران با اعلام خبرکشف دو برند پنیرخارجی غیراستاندارد در مراکز خرید لوکس شهر تهران، در خصوص مصرف پنیرهای خارجی هشدار داد.
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
در حالی که افزایش خودسرانه قیمت شیر از سوی برخی شرکت‌های لبنی وارد چهارمین ماه می‌شود،‌ سازمان حمایت در سکوت مطلق همچنان در حال بررسی کارشناسی علت افزایش قیمت است.
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۴۴
در پی کشمکش درباره افزایش قیمت محصولات لبنی، رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: فعلا هیچ کدام از محصولات لبنی افزایش قیمت نداشته‌اند و درخواست تولیدکنندگان بر...
یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
مدیرعامل سازمان تعاون روستایی ایران گفت: دولت از اواخر سال گذشته بسته حمایتی برای شیرخام مصوب کرده که پرداخت مشوق صادراتی به ازای هر کیلوگرم شیرخام ۳۰۰ تومان، تداوم خرید شیر مازاد ...
سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
نبود تناسب میان درآمد خانوارها و نرخ محصولات لبنی نگرانی هایی برای آحاد جامعه در برداشته که به موجب این امر برخی از خانوارها اقدام به کاهش و یا حذف آن از سبد غذایی خود کرده‌اند.
سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۳۵
اگرچه چندی پیش با ورود دستگاه های نظارتی،اقدام خود سرانه برخی از تولید کنندگان محصولات لبنی برای افزایش قیمت ها،کنترل و متوقف شد،اما این بار برخی از مراکز تولیدی بصورت رسمی درخواست...
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت:با توجه به رفع نواقص اسناد درخواست برخی از شرکت های لبنی پیش بینی می شود که نرخ های جدید تا پایان هفته اعلام شود.
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: کارخانجات لبنی اردیبهشت سال گذشته به بهانه ضرر و زیان بین ۵۰ تا ۱۰۰ تومان از بهای شیرخام دامداران کم کردند و به رغم دریافت مشوق صادرات هنوز...
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۴۳
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: سازمان حمایت مصرف کنندگان تا چند روز آینده نتیجه بررسی کارشناسی برای قیمت سه محصول، شیر، پنیر و ماست را اعلام می‌کند.
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
اولین جلسه میز تخصصی محصولات لبنی با معرفی شرح وظایف میزهای کالایی و با توجه به تغییر در ساختار سازمان برگزار شد.
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه بیشتر شیر خشک دپویی در انبارها با پرداخت مشوق صادراتی، صادر شد؛ گفت:کارخانجات به قول خود در زمینه جبران ضرر و زیان دامداران عمل نک...
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
دبیر انجمن صنایع لبنی ایران گفت: خودکفایی تولید کره طبق برنامه ریزی های صورت گرفته وزارت جهاد کشاورزی طی بازه زمانی ۷ تا ۱۰ سال آینده در کشور نمود عملی پیدا خواهد شد.
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: فروش شیر خام به طور کلی و به ویژه در مراکز عرضه لبنیات سنتی در شهرها ممنوع است.
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۵۵
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران: هرگونه افزایش قیمت محصولات لبنی تا اعلام قیمت های مصوب جدید، تخلف محسوب می شود و قیمت های مصوب قبلی همچنان معتبر است.
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۴۹
طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در یک ماهه نخست سال 96 قریب به 251 تن آب پنیر، از کشور صادر شده است.
پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
گنجی گفت: طی چند ماه اخیر به دنبال تغییر نرخ ارز مرجع به آزاد افزایش قیمت در شیرهای استریل صورت گرفت و باید گفت که گرانی ۲۰۰ تومانی قیمت مربوط به روزهای اخیر نبوده است.
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: صنایع لبنی هیچ افزایش قیمتی در شیر یا محصولات دیگر خود در ماه مبارک رمضان ندارند.
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
مدیر صادرات کارخانه "دوگ تات" ترکیه در گفتگو با خبرنگار فودنا:
فودنا - خانم مِلِک آیلتون، مدیر صادرات کارخانه "دوگ تات" ترکیه ضمن ارزیابی مثبت از نمایشگاه گفت: حضور ما در نمایشگاه THAIFEX بانکوک برای جذب مشتری و نمایندگی است؛ و در صورتیکه بتوا...
پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۰۹
رﯾﯿﺲ اداره ﻓﺮآورده ﻫﺎی ﻏﺬاﯾﯽ ﺑﺎ ﻣﻨﺸﺎء داﻣﯽ و درﯾﺎﯾﯽ سازمان غذا و دارو با اشاره به ادعاهای عامیانه ای که شیر خام را مقوی و مطلوب تر از شیرهای پاستوریزه به حساب می آورند نسبت به ...
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
با توجه به تخصیص مشوق صادراتی به کارخانه های لبنی، دامداران انتظار دارند که بهای نرخ خرید شیر خام افزایش یابد.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۲۴
علی احسان ظفری بار دیگر به هیئت مدیره اتحادیه تعاونی های فراورده های لبنی بازگشت
دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۲۲
رئیس اتحادیه فروشندگان لبنیات سنتی گفت: با توجه به فراوانی عرضه محصولات لبنی مشکلی برای تأمین بازار وجود ندارد.
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
یک مقام مسئول در وزارت جهاد با بیان اینکه برخی کارخانجات لبنی قیمت شیرخام را افزایش داده‌اند، گفت: فاز سوم مشوق صادراتی لبنیات بزودی پرداخت می‌شود.
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۳۲
طی سال‌های گذشته بی مهری فراوانی به دامداران شده هم اکنون انتظار می‌رود که با پرداخت یارانه صادراتی قیمت خرید شیر خام از دامداران افزایش یابد.
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
اگرچه با فرارسیدن ماه رمضان در برخی فروشگاه‌های زنجیره‌ای زمزمه افزایش قیمت محصولات لبنی به گوش می‌رسد اما مسئولان مربوطه افزایش قیمت در ماه رمضان را کذب دانستند.
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۳۸
رئیس انجمن صنفی گاوداران از پرداخت ۲۴ میلیارد تومان دیگر از مشوق صادراتی لبنیات خبر داد و گفت:هم اکنون حداکثر قیمت خرید شیرخام از دامداران ۱۲۰۰ تومان است.
یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۴
نخستین خط تولید کره لاکتیکی با ظرفیت تولید ۷ هزارتن کره در سال راه اندازی شد.
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: سرانه مصرف لبنیات و شیر در ایران نصف استاندارد جهانی است و متاسفانه امسال هم طرح شیر مدارس که می‌توانست بخش عمده شیر کودکان را تامین کند، ناقص و بد اجرا ...
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های لبنی از احتمال افزایش قیمت حدود ۷ درصدی ۳ کالای لبنی خبر داد و گفت: فردا یک خط تولید کره برای اولین بار در کشور راه اندازی خواهد شد.
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
محققان دریافته اند افراد دارای رژیم غذایی حاوی میزان بالای لبنیات در معرض ریسک بیماری قلبی قرار ندارند.
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران با تاکید بر بار میکروبی بالای شیر‌های سنتی از احتمال وجود تب مالت در بستنی‌های سنتی و دستگاهی خبر داد.
یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
 صفحه ۱ از ۳   ۲   ۳   بعدی »