شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۶
۲۱:۵۴

یکساله (شهریور94)

فعالان صنعت

پخش و توزیع مواد غذایی میثاق

دام ، کشت و صنعت فودنا

 صفحه ۱ از ۳   ۲   ۳   بعدی » 

 صفحه ۱ از ۲   ۲   بعدی » 

    

عنوان ۱ تا ۶ از ۶ عنوان

1 71910,71634,71174,70970,70766,70091

سرویس خبری فرآورده های لبنی

دبیر انجمن صنایع لبنی گفت:با توجه به رفع نواقص اسناد درخواست برخی از شرکت های لبنی پیش بینی می شود که نرخ های جدید تا پایان هفته اعلام شود.
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: کارخانجات لبنی اردیبهشت سال گذشته به بهانه ضرر و زیان بین ۵۰ تا ۱۰۰ تومان از بهای شیرخام دامداران کم کردند و به رغم دریافت مشوق صادرات هنوز...
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۴۳
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: سازمان حمایت مصرف کنندگان تا چند روز آینده نتیجه بررسی کارشناسی برای قیمت سه محصول، شیر، پنیر و ماست را اعلام می‌کند.
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
اولین جلسه میز تخصصی محصولات لبنی با معرفی شرح وظایف میزهای کالایی و با توجه به تغییر در ساختار سازمان برگزار شد.
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه بیشتر شیر خشک دپویی در انبارها با پرداخت مشوق صادراتی، صادر شد؛ گفت:کارخانجات به قول خود در زمینه جبران ضرر و زیان دامداران عمل نک...
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
دبیر انجمن صنایع لبنی ایران گفت: خودکفایی تولید کره طبق برنامه ریزی های صورت گرفته وزارت جهاد کشاورزی طی بازه زمانی ۷ تا ۱۰ سال آینده در کشور نمود عملی پیدا خواهد شد.
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: فروش شیر خام به طور کلی و به ویژه در مراکز عرضه لبنیات سنتی در شهرها ممنوع است.
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۵۵
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران: هرگونه افزایش قیمت محصولات لبنی تا اعلام قیمت های مصوب جدید، تخلف محسوب می شود و قیمت های مصوب قبلی همچنان معتبر است.
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۴۹
طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در یک ماهه نخست سال 96 قریب به 251 تن آب پنیر، از کشور صادر شده است.
پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
گنجی گفت: طی چند ماه اخیر به دنبال تغییر نرخ ارز مرجع به آزاد افزایش قیمت در شیرهای استریل صورت گرفت و باید گفت که گرانی ۲۰۰ تومانی قیمت مربوط به روزهای اخیر نبوده است.
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: صنایع لبنی هیچ افزایش قیمتی در شیر یا محصولات دیگر خود در ماه مبارک رمضان ندارند.
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
مدیر صادرات کارخانه "دوگ تات" ترکیه در گفتگو با خبرنگار فودنا:
فودنا - خانم مِلِک آیلتون، مدیر صادرات کارخانه "دوگ تات" ترکیه ضمن ارزیابی مثبت از نمایشگاه گفت: حضور ما در نمایشگاه THAIFEX بانکوک برای جذب مشتری و نمایندگی است؛ و در صورتیکه بتوا...
پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۰۹
رﯾﯿﺲ اداره ﻓﺮآورده ﻫﺎی ﻏﺬاﯾﯽ ﺑﺎ ﻣﻨﺸﺎء داﻣﯽ و درﯾﺎﯾﯽ سازمان غذا و دارو با اشاره به ادعاهای عامیانه ای که شیر خام را مقوی و مطلوب تر از شیرهای پاستوریزه به حساب می آورند نسبت به ...
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
با توجه به تخصیص مشوق صادراتی به کارخانه های لبنی، دامداران انتظار دارند که بهای نرخ خرید شیر خام افزایش یابد.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۲۴
علی احسان ظفری بار دیگر به هیئت مدیره اتحادیه تعاونی های فراورده های لبنی بازگشت
دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۲۲
رئیس اتحادیه فروشندگان لبنیات سنتی گفت: با توجه به فراوانی عرضه محصولات لبنی مشکلی برای تأمین بازار وجود ندارد.
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
یک مقام مسئول در وزارت جهاد با بیان اینکه برخی کارخانجات لبنی قیمت شیرخام را افزایش داده‌اند، گفت: فاز سوم مشوق صادراتی لبنیات بزودی پرداخت می‌شود.
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۳۲
طی سال‌های گذشته بی مهری فراوانی به دامداران شده هم اکنون انتظار می‌رود که با پرداخت یارانه صادراتی قیمت خرید شیر خام از دامداران افزایش یابد.
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
اگرچه با فرارسیدن ماه رمضان در برخی فروشگاه‌های زنجیره‌ای زمزمه افزایش قیمت محصولات لبنی به گوش می‌رسد اما مسئولان مربوطه افزایش قیمت در ماه رمضان را کذب دانستند.
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۳۸
رئیس انجمن صنفی گاوداران از پرداخت ۲۴ میلیارد تومان دیگر از مشوق صادراتی لبنیات خبر داد و گفت:هم اکنون حداکثر قیمت خرید شیرخام از دامداران ۱۲۰۰ تومان است.
یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۴
نخستین خط تولید کره لاکتیکی با ظرفیت تولید ۷ هزارتن کره در سال راه اندازی شد.
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: سرانه مصرف لبنیات و شیر در ایران نصف استاندارد جهانی است و متاسفانه امسال هم طرح شیر مدارس که می‌توانست بخش عمده شیر کودکان را تامین کند، ناقص و بد اجرا ...
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های لبنی از احتمال افزایش قیمت حدود ۷ درصدی ۳ کالای بنی خبر داد و گفت: فردا یک خط تولید کره برای اولین بار در کشور راه اندازی خواهد شد.
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
محققان دریافته اند افراد دارای رژیم غذایی حاوی میزان بالای لبنیات در معرض ریسک بیماری قلبی قرار ندارند.
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران با تاکید بر بار میکروبی بالای شیر‌های سنتی از احتمال وجود تب مالت در بستنی‌های سنتی و دستگاهی خبر داد.
یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
بستنی سیاه یا بستنی زغال چوب یکی از لذیذترین خوراکی‌هایی است که این روز‌ها توسط فروشگاهی در آمریکا سرو شده و به نظر مورد توجه بسیاری از کاربران نیز قرار گرفته است.
چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
دبیرانجمن صنایع لبنی کشور از آغاز توزیع یارانه ۲۰ میلیارد تومانی لبنیات میان کارخانجات لبنی خبر داد و گفت: صادرات این محصولات در سال گذشته به ۷۷۳ میلیون دلار رسید.
چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
دوغ ، پنیر ، ماست، شیر و بستنی خوشمزه سنتی با طعم باورنکردنی بصورت باز و فله ای و به نام لبنیات سنتی در فروشگاه هایی عرضه می شود که بین برخی مردم به نام «لبنیات های سنتی فروش» معرو...
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
۲ مخترع با استفاده از فرمول‌های شیمیایی مرتبط با مواد غذایی شیری تهیه کرده‌اند که هیچ نیازی به دوشیدن آن از گاو و گوسفند نیست.
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۰۶
رجبی گفت: قیمت محصولات لبنی به جز یک مورد همچنان مطابق قیمت های سال گذشته در بازار عرضه می شود.
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور دام گفت:‌ برای تنظیم بازار گوشت و مرغ در ماه مبارک رمضان هیچ مشکلی وجود ندارد، ولی ۳۷ هزار تن مرغ منجمد و ۳ هزار تن گوشت قرمز به عنوان ذخیره استراتژ...
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی، با بیان اینکه سرانه مصرف لبنیات در ایران با آمار جهانی برابر است، گفت: باید تلاش کنیم این میزان را ارتقا بخشیم.
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت:بخشی از مشوق صادراتی ۲۰۰ میلیارد تومانی صنایع لبنی در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته و بزودی میان صادرکنندگان توزیع می‌شود.
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
درحالی‌که شواهد در بازار نشان از تغییر نکردن قیمت برخی محصولات لبنی است که به صورت غیرقانونی افزایش یافته بود، دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی با اشاره به بازگشتن قیمت‌های افزایش یافته ...
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
شیر برای سلامت بدن بسیار ضروری است اما نوشیدن شیر فاسد یا آلوده می تواند باعث بیماری‌های خطرناکی شود. روش های تشخیص شیر سالم در اینجا معرفی شده است.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
مدیر کل بررسی قیمت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان تغییر قیمت توسط کارخانه ها را غیر قانونی عنوان کرد و افزود: در سال جدید هیچگونه مجوز تغییر قیمت به صنایع لبنی داده ن...
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۳
دبیرانجمن لبنی گفت: هرگونه افزایش قیمت محصولات لبنی از طریق انجمن و با مجوز سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان انجام می‌شود.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۳۵
دو تولیدکننده مطرح محصولات لبنی در ماه گذشته اقدام به افزایش غیرقانونی قیمت دو محصول کردند که پس از هشدار سازمان حمایت مصرف‌کنندگان نه تنها این دو برند قیمت‌های افزایش یافته خود را...
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۲۸
مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز بکار کارخانه تولید بستنی و مواد لبنی اندیمشک در آینده نزدیک خبر داد.
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۱
براساس این گزارش برخی اخبار و اطلاعات دریافتی از سطح بازار حاکی از افزایش قیمت برندهای مختلف شیر تا ۲۰۰ تومان است.
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
 صفحه ۱ از ۳   ۲   ۳   بعدی »