سه شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
۱۴:۵۵
جهت درج آگهی بین المللی  صنایع غذایی ایران کلیک کنید
جهت تبلیغات در این مکان کلیلک کنید
اگروفود 96
یکساله (شهریور94)

سرویس خبری اقتصاد

در بازار امروز (دوشنبه) سکه تمام طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، حدود یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان و دلار آمریکا با ادامه ثبات هفته‌های اخیر ۳۷۵۴ تومان قیمت دارد.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
در بازار امروز - سه‌شنبه - سکه تمام طرح جدید طی روزهای اخیر با حرکت افزایشی همراه شد و یک میلیون و ۲۲۲ هزار تومان عرضه می‌شود.
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
با اجرای قانون ساماندهی نظام توزیع بار در کشور، از حمل بار در اندازه تجاری از مبدأ یا به مقصدی که در سامانه جامع انبارها ثبت نشده باشد، جلوگیری خواهد شد.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۵۰
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت صنعت تا ۴۵ روز آینده لیست کالاهایی که واردات آنها ممنوع خواهد شد را ارائه می دهد.
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
با بهره‌گیری از تمام ابزارهای باورنکردنی و فناوری‌هایی که در خارج وجود دارد، شما می‌توانید استارت آپ خود را در کمتر از یک هفته راه‌اندازی کنید.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۸
رئیس اتاق تهران:
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با تشریح دستاوردهای اقتصادی کسب شده در سال گذشته، اظهار امیدواری کرد دولت آینده بتواند روند رو به رشد پارسال را ادامه دهد و اقتصادی شکوفاتر از گذشته داشته باشیم.
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۵۱
رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران معتقد است دولت یازدهم در زمینه رفع موانع صادرات عملکرد مثبتی داشته اما هنوز ابعاد مختلف صادرات به توسعه نرسیده است.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۴
در بازار امروز - دوشنبه - سکه تمام طرح جدید با افزایش ۷۰۰۰ تومانی نسبت به دیروز یک میلیون و ۲۲۳ هزار تومان عرضه می‌شود و دلار آمریکا ۳۷۵۷ تومان قیمت دارد.
دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: چنانچه نرخ ارز دچار نوساناتی شود، برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت این است که از طریق صندوق ضمانت توسعه صادرات به سرمایه‌گذاران و صادرکنندگان کمک کند تا ریسک صادرات برای آن‌ها کاهش یابد.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۳۴
گفت وگوی «فرصت امروز» با یلدا راهدار، فعال اقتصادی
تصمیمات سیاسی همواره آثار و پیامدهای اقتصادی از خود برجای می گذارند. در طرف مقابل نیز تصمیمات اقتصادی بعضاً منجر به برخی تعدیل و تغییرها در سیاست می شوند.
دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۲۸
عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: در آینده به سمتی می رویم که رنگ و بوی کارت بازرگانی کمتر شود و افراد با کد ملیشان از اقتصاد آزاد استفاده می کنند و در آن زمان فقط کارت های عضویت در اتاقهای بازرگانی معتبر خواهد بود .
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۲۱
مقایسه آمار تجارت خارجی ایران در دولت‌های دهم و یازدهم نشان می‌دهد که یکی از مهم‌ترین تغییرات مثبت و ملموس در این حوزه، مثبت شدن تراز تجاری ایران در دو سال متوالی در سال‌های ۹۴ و ۹۵ است.
دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۲۱
در بازار امروز (شنبه) سکه تمام طرح جدید با روند نزولی قیمت نسبت به روزهای اخیر همراه شده و یک میلیون و ۲۱۸ هزار تومان فروخته می‌شود.
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
موضوع قاچاق کالا یکی از معضلات موجود در مناطق آزاد است.
یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۵۹
معضلی که همیشه درباره محصولات ایران وجود داشته، قیمت تمام شده کالا بوده است. محصولات کشاورزی ایران با قیمتی که دولت خرید تضمینی انجام می دهد مزیت صادراتی ندارد. مگر اینکه مانند گندم با دیگر محصولات برخورد شود.
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۸
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه 11 میلیارد و 800 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی پس از برجام تا پایان سال 95 مصوب شده است، گفت: از این رقم فقط 1.5 میلیارد دلار عملیاتی شده است.
یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۵۶
رئیس‌کل گمرک با ارسال نامه‌ای به نعمت‌زاده نسبت به اخبار منتشر شده درباره واردات مربا در سال 95 واکنش نشان داد.
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
همزمان با برگزاری سی و سومین نشست مجمع عمومی و بیست و پنجمین نشست هیات‌مدیره اتاق بازرگانی اسلامی در مسقط، پایتخت عمان، ایران بار دیگر به‌عنوان عضو هیات‌مدیره انتخاب شد.
یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۲۰
الیاس حضرتی/ عضو کمیسیون اقتصاد مجلس
مرور تاریخ نشان می‌دهد چه در ایران و چه در جهان مخصوصا در کشورهایی که سودای توسعه و پیشرفت اقتصادی داشته‌اند، افراد معدودی در قامت یک تاریخ‌ساز عمل کرده‌اند و میراثی قابل توجه به یادگار گذاشته‌اند.
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
مدیرعامل بورس کالای ایران از راه اندازی بازار مشتقه زعفران در آینده نزدیک خبر داد و گفت:واسطه های کیف به دست، زعفران ایرانی را به قیمت ناچیز از کشاورز می خرند و به سایر کشورها ارسال می کنند.
یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۱۷
آخرین گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نشان می دهد با وجود سهم 60 درصدی نفت در رشد مثبت اقتصادی ایران در سال 1395 بر پایه آمارهای رسمی، بخش کشاورزی با رشد بیش از پنج درصد، رتبه دوم را از آن خود کرد.
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
غالب بانکهای خصوصی و دولتی کشور نه تنها ارزشی برای بخشنامه های بانک مرکزی قائل نیستند بلکه در حال حاضر برخی از فعالان اقتصادی خوشنام کشور را حتی برای چند میلیون تومان ناقابل ممنوع الخروج کرده اند.
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: در سال جدید انتخابات ریاست‌جمهوری را در پیش داریم که اتاق بازرگانی حمایت از هیچ کاندیدایی را به صلاح نمی داند اما بهترین زمان برای بیان خواسته های بخش خصوصی است که انتظار داریم کاندیداهای ریاست، دیدگاه‌های بخش خصوصی را مد نظر قرار دهند.
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۲۶
راه‌اندازی بورس زعفران و پسته در راستای نقدینگی محصولات کشاورزی، تشکیل بازار منسجم به منظور حضور فعال در بازار جهانی، مدیریت نوسانات قیمت این محصولات، جلوگیری از واسطه گری، تنظیم بازار و شفافیت اقتصادی یکی از مجموعه اقدامات وزارت امور اقتصادی و دارایی در دولت یازدهم بوده است.
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴
صادرات محصولات صنایع غذایی کشور طی دوازده ماهه سال 1395 در مقایسه با سال 1394 با افزایش 8 درصدی در ارزش، به رقم 2 میلیارد و 77 میلیون دلار و از نظر وزنی به یک میلیون و 178 هزار تن رسید.
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۲۵
در بازار امروز - شنبه - سکه تمام طرح جدید با روند صعودی قیمت نسبت به اواخر هفته گذشته، یک میلیون و ۲۱۱ هزار تومان فروخته می‌شود.
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
اتاق بازرگانی تهران امروز طی بیانیه‌ای انتظارات بخش خصوصی از دولت دوازدهم (آینده) را اعلام کرد.
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۲۱
وزیر امور اقتصادی و دارایی از دستیابی به رشد اقتصادی ۸ درصدی در سال ۹۵ خبر داد و گفت: تولید غیرنفتی و اشتغالزا باید در دستور کار قرار گیرد.
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
نماینده افتخاری اتاق بازرگانی و صنعت روسیه در ایران به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: روابط تجاری ایران و روسیه پس از رشد دو برابری در سال ۲۰۱۶، امسال افزایش بیشتری پیدا خواهد کرد.
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
رییس جمهوری طبق ابلاغیه‌ای دو بندی از وزیر صنعت، معدن و تجارت درخواست کرده تا برنامه‌ها و بسته‌های اجرایی پیشنهادی در مورد نقش سرمایه‌گذاری، تولید صادرات‌محور، ایجاد مشاغل جدید در مقیاس کلان، دگرگونی در نظام توزیع و واسطه‌گری و نیز توجه به فعالیت‌های دانش‌بنیان ظرف مدت تعیین شده به وی ارائه و اعلام ...
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
 صفحه ۱ از ۷   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   بعدی » 

گزارش لحظه ای شاخص بورس

بازار ارز، طلا و سکه

در بازار امروز - چهارشنبه - سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۸۵ هزار تومان و دلار آمریکا ۳۸۳۷ تومان عرضه می‌شود.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶
مدیر اداره صادرات بانک مرکزی گفت: تقویت ارزش دلار در بازارهای جهانی، افزایش تقاضا برای دلار تجارتی و مسافرتی و افزایش واردات و فعالیت های دلالان ارز از جمله علت های نوسانات نرخ ارز در دو ماه اخیر است
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران گفت: روند افزایش قیمت ارز مبین آن است که دولت قادر به تک نرخی کردن ارز نیست زیرا اگر قادر به این کار بود باید می‌توانست نیاز بازار را تأمین کند.
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲
نرخ انواع ارز برای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸
رشد قیمت دلار در بازار رسمی و غیر رسمی ادامه دارد، نرخ در بازار امروز از ۳۸۰۰ تومان هم عبور کرد.
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱

اخبار لحظه ای طلا و ارز در بازار

آخرین قیمت ها

دبیر انجمن صنفی کارخانه‌های قند و شکر ایران با بیان اینکه دولت تعرفه واردات شکر را از 26 درصد به 20 درصد تقلیل داده است، گفت: حدود یک ماه است که 320 هزار تن شکر از کشتی‌ها در بنادر ایران تخلیه شده و م...
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه انحصار در واردات و رانت خواری از عوامل گرانی محصولات غذایی در بازار به شمار می آید،گفت: تولیدکننده و مشتری تنها در حاشیه بازار موادغذایی حضور دارند چرا که نرخ...
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
مدیرکل دفتر صنایع غذایی،دارویی و بهداشتی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال 95 نسبت به سال قبل صادرات محصولات خارجی به کشورمان کاهش چشمگیری داشته است.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
مدیر عامل پشتیبانی امور دام گفت: در شرایط کنونی واردات گوشت برزیلی از بهترین کشتارگاه‌ها تحت نظر بازرسین بین المللی انجام می‌شود از این رو جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
در حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، با تشکیل معاونت «توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی»، علی اکبر مهرفرد بعنوان اولین معاون این حوزه در وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷