یکشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۵
۱۱:۳۲
جهت درج آگهی بین المللی  صنایع غذایی ایران کلیک کنید
جهت تبلیغات در این مکان کلیلک کنید
یکساله (شهریور94)
پخش و توزیع مواد غذایی میثاق

سرویس خبری اقتصاد

معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: توسعه سیستم روش‌های آبیاری نوین نیز در دستور کار قرار گرفت که حداقل مصرف آب را در پی دارد.
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۱۷
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: علیرغم وجود برخی نگرانی‌ها بعد از انتخابات آمریکا مبنی بر فعالیت‌های اقتصادی و تجاری با ایران، هنوز هم هیأت‌های تجاری کشورهای مختلف دنیا برای برقراری روابط با ایران ابراز علاقه‌مندی می‌کنند.
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴
لطف‌الله سعیدی در گفتگو با سایت خبری اتاق تهران مطرح کرد
حذف صفر از پول ملی، تصمیم سختی است و اجرایی کردن آن هزینه‌بر خواهد بود.
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۱۵
یک کارشناس اقتصادی با بیان این که قبح فساد در کشور شکسته شده، نسبت به پنهان شدن مدیران پشت شعار اقتصاد مقاومتی هشدار داد و گفت: ای کاش یک مرکزی برای رصد وعده و وعیدهای مدیران وجود داشت تا هیچ کس، بیش از ظرفیت و توانایی خود حرف نزند.
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور بین الملل گفت: «سند نقشه راه همکاری های اقتصادی ایران و روسیه» در پایان سیزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور سه شنبه این هفته(23آذرماه) در تهران تدوین می شود.
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۰۶
مقدار مصرف ارز، درآمد ارزی و انتقال درآمد ارزی از محل صادرات قیمت دلار در بودجه را مشخص می کنند
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کمتر از یک ماه دیگر معاملات خرید و فروش پسته در بورس کالای ایران در استان کرمان راه اندازی می شود.
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۰۰
صادرکنندگان به دلیل نرخ بالای خدمات و تسهیلات از کمک سازمان‌های حمایتی استفاده نمی‌کنند. در تلاشیم شرایط را برای حمایت از صادرکنندگان تسهیل کنیم.
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱
رئیس اسبق اتاق بازرگانی ایران معتقد است: بودجه غیرشفاف، عدم اقدام موثر برای انضباط مالی، و رشد کم اقتصادی نشان می‌دهد که هنوز زمان مناسب برای حذف صفر از پول ملی فرا نرسیده است.
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
دلار این روزها نوسانات زیادی داشته است. بعد از انتخابات امریکا و پیروزی ترامپ به عنوان رییس جمهوری جدید امریکا قیمت این اسکناس مدام بالا رفت. به طوری که هریک دلار که از ابتدای سال حول و حوش 3400 و 3500 تومان می چرخید، حالا به راحتی بالاتر از 3800 تومان فروخته می شود.
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳
«لایحه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران» ‏پرداخت و مواد دیگری از این لایحه را به تصویب رساند.‏ براساس موادی از این لایحه که به تصویب هیئت وزیران رسید، واحد پول ایران، تومان و برابر با 10 ریال ‏تعیین شد. سید حسین سلیمی در گفت‌وگو با سایت خبری اتاق تهران به 5 نکته درباره حذف صفر از پول ملی اشاره کرده اس...
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵
اگر به عمده اقلام صادراتی خود در این آمار نگاه داشته باشیم، متوجه می‌شویم که بیشتر این محصولات فراورده‌های نفتی و میعانات گاز و پتروشیمی بوده‌اند که ما آنها را جزو صادرات غیرنفتی خود قرار می‌دهیم
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
رقمی برای پرداخت یارانه گندم در بودجه وجود دارد که با نیاز کشور (حدود 11 هزار میلیارد تومان) همخوانی ندارد و رقمی که در بودجه در نظر گرفته شده است، به نظر می‌رسد کافی نباشد.
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۴۳
به دنبال طرح مجدد حذف سه صفر از پول ملی، چندی پیش مدیر کل اقتصادی بانک مرکزی اعلام کرد که این طرح فعلا در دستور کار این بانک قرار ندارد، اما زمینه های لازم برای آن از قبل فراهم شده و با اطمینان از ثبات شاخص های اقتصادی و نظر مقامات پولی، اجرایی خواهد شد. در همین حال وزیر امور اقتصادی و دارایی هم با ...
سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
پس از نخستین جلسه با رؤسای اتحادیه‌های صادراتی در مورد تشکیل میزهای کالایی، این بار نوبت به رؤسای اتاق‌های مشترک بازرگانی بود تا در دیدار با قائم‌مقام وزیر صنعت و رییس سازمان توسعه تجارت در مورد تشکیل‌ میزهای کشوری بحث و تبادل نظر کنند.
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۴۲
نویسنده عزت‌ الله یوسفیان - فرصت امروز
موضوع حذف سه صفر از پول ملی، از مدت ها پیش مطرح است و به نظر می رسد که کار بسیار دشوار و امری نیست که سختی های قابل توجهی را برای دولت داشته باشد. در حال حاضر بابت حذف نشدن صفرهای پول ملی، هزینه هایی را پرداخت می کنیم و این در حالی است که می توانیم این هزینه ها را ندهیم. در عین حال اگر مشکلات ناشی ا...
سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۵۷
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد که روند نزولی کاهش نرخ ارز در سه ماهه پایانی سال با توجه به عرضه بیشتر ارز محصولات پتروشیمی و همچنین خود بانک مرکزی شدت خواهد گرفت.
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹
گمرک جمهوری اسلامی ایران افزایش درآمدهای گمرکی به 14 هزار میلیارد تومان را دستاورد سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت اعلام کرد و از آغاز مقدمات هوشمندسازی درب خروج گمرک ها خبر داد.
سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۴۳
رئیس کمیسیون تسهیل تجارت اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه نرخ دلار چهار درصد نسبت به نرخ اعلام شده در بودجه افزایش یافته است، اظهار امیدواری کرد با تصمیمات و تدابیر دولت، در روزهای آینده نرخ ارز متعادل شود تا وضعیت اقتصادی پیش‌بینی‌پذیر و سرمایه‌گذاری مقدور شود و فعالان اقتصادی بتوانند آینده میان‌م...
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
مرکز پژوهش‌های مجلس در راستای گزارش 2017 بانک جهانی شناسایی کرد
مرکز پژوهش‌های مجلس مقصران تنزل رتبه ایران در گزارش سالانه «انجام کسب‌وکار» را که از سوی بانک جهانی منتشر می‌شود، شناسایی کرد. در گزارش سال 2017 ایران با دو رتبه تنزل نسبت به گزارش سال 2016، در رتبه 120 از میان 190 کشور قرار گرفته است.
دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲
با وجود حمایت از صادرات بوسیله کاهش نرخ سود تسهیلات صادراتی ، اما جهش توسعه صادرات نیازمند بازنگری در سیاست ها و رفع موانع متعدد است.
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
آمارهای هشت ماه منتهی به آبان سال جاری مهر تاییدی است بر اینکه حجم صادرات ایران همچنان از برنامه هدف‌گذاری شده تا پایان سال 1395 عقب است.
دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۵
پدرام سلطانی، نایب رییس اتاق ایران
لایحه بودجه 96 تقدیم مجلس شد. بودجه ای که در آن قیمت دلار 3300 تومان در نظر گرفته شده است. البته من از مبنای این تصمیم گیری مطلع نیستم و نمی دانم که چرا دولت این نرخ را در نظر گرفته است.
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۳۰
رشد قیمت دلار در بازار رسمی و غیر رسمی ادامه دارد، نرخ در بازار امروز از ۳۸۰۰ تومان هم عبور کرد.
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱
کارشناسان معتقدند تعیین چارچوب های مشخص برای صدور کارت بازرگانی و اعمال نظارت های دقیق موجب می شود تا از سود جویی برخی افراد در این حوزه جلوگیری شود.
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۲۷
بر اساس آمار گمرک در 7 ماه منتهی به مهر ماه سال جاری، بیش از 882 تن روغن به ارزش دلاری 1,336,542 و ارزش ریالی 41,288,884,288 وارد کشور شده است.
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹
بر اساس تازه‌ترین آمار گمرک، پنج کشور چین، امارات متحده عربی، عراق، ترکیه و جمهوری کره بزرگ‌ترین مشتریان کالاهای صادراتی ایران هستند که در این میان افزایش چشمگیر صادرات ایران به جمهوری کره، تایوان، عمان و آذربایجان جالب توجه به نظر می‌رسد.
یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۱۰
مدیرکل دفتر توسعه تجارت وزارت جهاد کشاورزی با ارسال نامه‌ای به سازمان توسعه تجارت، شرایط قرنطینه‌ای واردات یونجه خشک و دانه کلزا، چوب‌های چهار تراش و گرده بنده بدون پوست توس و توسکا را اعلام کرد.
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰
نائب رییس اول مجلس با بیان این که بورس کالا با دارا بودن ابزارهای مالی متنوع می تواند به تامین سرمایه در گردش بنگاه ها کمک کند گفت: بورس کالا به تازگی برای پرداخت مطالبات گندمکاران به دولت کمک کرد که این اتفاقی مثبت در جهت توسعه اقتصادی است.
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵
رایزن بازرگانی ایران در بغداد گفت: امکان ایجاد شبکه توزیع کالا در عراق و راه اندازی فروشگاه زنجیره ای به ویژه در بخش غربی این کشور از ظرفیت های مهمی است که باید مورد توجه تاجران ایرانی قرار گیرد.
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵
 صفحه ۱ از ۷   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   بعدی » 

گزارش لحظه ای شاخص بورس

بازار ارز، طلا و سکه

در بازار امروز (دوشنبه) قیمت سکه تمام طرح جدید با ۷۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته می‌شود.
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸
نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید امروز شنبه در بازار یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۱۱۵ هزارتومان، نیم سکه ۵۶۱ هزار تومان، ربع سکه ۲۹۱ هزارتومان و سکه گرمی ۱۸۳ هزارتومان اعلام...
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶
نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید امروز دوشنبه در بازار یک میلیون و ۱۰۷ هزار تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۱۰۶ هزار تومان، نیم سکه ۵۵۸ هزار تومان، ربع سکه ۲۸۷ هزارتومان و سکه گرمی ۱۸۲ هزارتومان اع...
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید امروز چهارشنبه در بازار یک میلیون و ۱۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان، نیم سکه ۵۶۴ هزار تومان، ربع سکه ۲۹۱ هزارتومان و سکه گرمی ۱۸۴ هزار...
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
در بازار امروز - سه‌شنبه - سکه تمام طرح جدید - یک میلیون و 122 هزار تومان و دلار آمریکا با روند افزایشی نسبت به روز گذشته 3537 تومان عرضه می‌شود.
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴

اخبار لحظه ای طلا و ارز در بازار

آخرین قیمت ها

مدیرکل دفتر امور گلخانه ها، گیاهان دارویی و قارچ وزارت جهاد کشاورزی، خروج پیاز زعفران از مرزهای کشور را غیر قانونی عنوان کرد و خواستار برخورد دستگاه های قضایی با متخلفان شد.
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۵۶
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از پیشنهاد خرید مرکبات یخ زده توسط دولت از کشاورزان خبر داد و گفت: با این پیشنهاد امیدواریم بخشی از ضرر کشاوزران جبران شود.
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۵۲
سرآشپز ایتالیایی با حضور در بیمارستان محک، همراه داوطلبان، کودکان مبتلا به سرطان و والدین آنان، پیتزای ایتالیایی سالم پخت.
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵
یک مقام آگاه در گفت‌وگو با فارس گفت: در اثر سرمازدگی‌های اخیر در شمال کشور 500 هزار تن از مرکبات از بین رفته است و نگران تنظیم بازار شب عید هستیم.
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم‌گذار با بیان اینکه هفته قبل یک مورد آلودگی به آنفلوانزای پرندگان در قم گزارش و واحد آلوده معدوم شد، گفت: احتمال دارد مرغ‌های بومی شمال به این ویروس آلوده باشند.
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱