سه شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۵
۱۴:۴۸
جهت درج آگهی بین المللی  صنایع غذایی ایران کلیک کنید
جهت تبلیغات در این مکان کلیلک کنید
یکساله (شهریور94)
پخش و توزیع مواد غذایی میثاق

سرویس خبری اقتصاد

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران روز دوشنبه 4 بهمن ماه شاهد عرضه 70 هزار قطعه جوجه یک روزه است.
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶
بدهکاران تا پایان سال به شعب بانک مراجعه کنند
فودنا - بانک کشاورزی به منظور همراهی با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید و مساعدت به بدهکاران، کلیه جرائم دیرکرد تسهیلات را مشروط به تسویه نقدی بدهی تا پایان سال ۱۳۹۵ مورد بخشودگی قرار می‌دهد.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰
واردات دانه لوبیای چشم بلبلی از میانمار و دانه چاودار از روسیه برای مصارف خوراکی و همچنین دسته تی چوبی با روکش پی.وی.سی برای مصارف صنعتی از چین در فهرست کالاهای با ریسک قرنطینه متوسط قرار گرفت.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۱۵
پس از اینکه دولت با ابلاغ مصوبه‌ای نسبت به افزایش سود بازرگانی تبدیل به واردات قطعی برخی کالاهای کشاورزی ورود موقت و کاهش زمان صدور محصولات تولیدشده از این کالاها به یک‌ سال اقدام کرد، جزئیات اضافه‌شدن دو تبصره به قانون امور گمرکی اعلام شد.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۹:۱۶
مرکز آمار ایران در تازه ترین گزارش خود، رقم تورم شهری در دی ماه ۹۵ را ۶.۹ درصد اعلام کرد.
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶
سعید لیلاز، صاحب نظر اقتصادی
برای تداوم این رشد باید چه کرد؟ دور از انتظار نیست که رشد مثبت و قابل تامل سال 96 در سال 97 هم تکرار شود اما نکته اینجاست که باید برای تداوم این رشد در سال های آینده فکری کرد. تنها نکته ای که می تواند به تداوم رشد اقتصادی کمک کند یا عدم پیشرفت آن این رشد را تهدید کند، روند سرمایه گذاری در کشور است.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰
ادعای حل مشکل مواد اولیه،مکاتبه ربیعی برای بازگشت قانون کار، افزایش تولید نفت، کاهش قیمت گوشت، ورود اروپا به صنعت فرودگاهی و بخشنامه‌های بانک مرکزی مهمترین اتفاقات اقتصاد هفته گذشته بود.
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۹:۵۷
دبیر انجمن ملی طیور ایران از عرضه جوجه یک روزه در هفته جاری در بورس کالا خبر داد و گفت: قرار است معاملات جوجه یک روزه در بازاری شفاف و قابل رصد همچون بورس کالای ایران، انجام شود.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
سفیر تهران در تفلیس با اشاره به رشد فعالیت های اقتصادی کشور در سطح بین المللی تاکید کرد:همکاری های اقتصادی با گرجستان می تواند این کشور را به دروازه صادرات کالاهای ایرانی به اروپا تبدیل کند.
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۹:۵۴
نرخ ارز یکی از مهم‌ترین حلقه‌های ارتباط اقتصادی هر کشوری با دنیاست که تغییر آن، باعث تأثیر گسترده‌ بر بخش داخلی و خارجی اقتصاد و قدرت رقابت‌پذیری داخلی و تورم خواهد شد، از همین رو تحلیل آینده نرخ ارز در پیش بینی‌های اقتصادی می‌تواند موثر شود.
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳
نخستین عرضه 20 هزار قطعه جوجه یک روزه در بورس کالای ایران به مرور زمان بازار را متعادل می کند اما به گفته رئیس اتحادیه مرغ گوشتی کشور، در شرایط کنونی کاهش سقف قیمت تا حداکثر 20 هزار ریال، نتیجه نشست مشترک این اتحادیه با انجمن تولیدکنندگان جوجه یک روزه بوده است.
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۹:۴۹
وضعیت تجارت ایران با افغانستان طی یک دهه گذشته حاکی از جریان یک طرفه تجاری ایران با این کشور بوده است.
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
در بازار امروز - چهارشنبه - سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۸۵ هزار تومان و دلار آمریکا ۳۸۳۷ تومان عرضه می‌شود.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶
طی ۹ ماهه نخست امسال تراز بازرگانی ایران به مثبت ۱۵ میلیارد و ۴۳۱ میلیون و ۲۰۵ هزار و ۳۰ دلار رسید که در این میان کشورهای واردکننده محصولات ایران مانند چین، امارات، کره و ترکیه جزو عمده‌ کشورهای واردکننده عنوان محصولات و کالاها از ایران نیز بودند.
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
روسیه از نمایندگان محافل تجاری و رسمی ایران دعوت کرد تا در بیست‌ویکمین گردهمایی بین‌المللی اقتصادی پترزبورگ شرکت کنند.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۹:۲۹
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی ایران به تشریح مهمترین موانع سرمایه‌گذاری در ایران پرداخت و تصریح کرد که جذب سرمایه خارجی برای دستیابی به رشد اقتصادی پایدار از عوامل ضروری است.
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹
طبق آمار منتشر شده توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران در 7 ماه منتهی به مهر ماه امسال بیش از 7 هزار کیلوگرم تخم گشنیز خرد نشده وسابیده نشده در بسته بندی آماده برای غیر خرده فروشی از کشور صادر شده است.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۹:۱۹
بر اساس آمار گمرک در 7 ماه منتهی به مهر ماه سال جاری بیش از هزار تن نارگیل رنده شده خشک کرده وارد کشور شده است.
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۹:۳۲
متاسفانه مسئولان همیشه به جای حل و رو به رو شدن با مشکلات، راحت ترین راه را انتخاب می کنند و آن هم اخذ وجوه نقدی از ‏صادر کننده و یا وارد کننده آن هم تحت عنوان مالیات الحساب، تعرفه، عوارض صادراتی و... است
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۹:۱۵
هیات وزیران تغییراتی را در آیین نامه اجرایی قانون امور گمرکی در خصوص واردات ۹ قلم کالای کشاورزی به تصویب رساند.
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
از پانزدهم بهمن ماه سال جاری، دوراظهاری صادرات منوط به ثبت فاکتور فروش الکترونیکی در سامانه فاکتور به آدرس www.factor.irica.co است.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳
در بهار و تابستان سال جاری گروه کشاورزی به رشد 5.9 درصدی رسیده است. صنعت 9.1 درصد رشد کرده است و گروه خدمات 5 درصد رشد داشته است.
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۹:۰۱
مشاور بانکی اتاق بازرگانی ایران به بیان دستاوردهای اقتصادی برجام در یک سال گذشته پرداخت و عنوان کرد که تاثیر برجام در شاخص‌های اقتصاد کلان مثبت بوده است اما هنوز نمود آن در اقتصاد خرد و زندگی و قدرت خرید شهروندان آشکار نشده است.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
مدیرکل دفتر امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: 10 هزار و 472 بنگاه تولیدی کوچک و متوسط بخش کشاورزی دارای شرایط تعیین شده، با ثبت نام در سامانه «بهین یاب» وزارت صنعت، معدن و تجارت، موفق به دریافت 34 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی شدند.
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۸:۴۶
با مجوز سازمان توسعه تجارت هیات تجاری و بازریابی ایران به چین (شانگهای) و ژاپن (توکیو) اعزام می‌شود.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۹:۲۸
روز شنبه 18 دی ماه تالار معاملات بورس کالای ایران شاهد عرضه 81 هزار تن گندم خوراکی جهت صادرات گندم و مشتقات مربوطه به بازارهای جهانی است.
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
وزارت کشاورزی فیلیپین اعلام کرد به محض نهایی شدن بررسی و تایید نمونه، از ایران سیب وارد خواهد کرد.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
شرکت بازرگانی دولتی ایران 60 هزار تن گندم خوراکی برای صادرات آرد و مشتقات مربوطه به بازارهای جهانی را (شنبه) در بورس کالا عرضه می کند.
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶
وزیر اقتصاد ترکیه اعلام کرده که همچنان، واردات یکسری محصولات کشاورزی ترکیه به روسیه ممنوع است و روابط تجاری دو کشور، به سطح پیش از بحران برنگشته است.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
در دیدار مقامات ایران و چک :
سفیر جمهوری چک در ملاقات با رییس اتاق تهران، بر آمادگی همکاری و تعامل سفارتخانه این کشور و بخش بازرگانی آن با اتاق تهران برای تقویت ناسبات اقتصادی بنگاه‌های دو کشور تاکید کرد.
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۹:۳۶
 صفحه ۱ از ۷   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   بعدی » 

گزارش لحظه ای شاخص بورس

بازار ارز، طلا و سکه

بازار سکه در هفته گذشته با بیشترین کاهش قیمت در ماه‌های اخیر همراه شد؛ به طوری که نرخ سکه تمام با افت ۳۰ هزار تومانی، یک میلیون و ۸۳ هزار تومان معامله شد که انتظار می‌رود باتوجه به ایام عزاداری حسینیف...
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با 36 ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته 35 هزار و 840 ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با 28 هزار ریال کاهش، در...
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶
در بازار امروز (دوشنبه) قیمت سکه تمام طرح جدید با ۷۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته می‌شود.
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸
نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید امروز شنبه در بازار یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۱۱۵ هزارتومان، نیم سکه ۵۶۱ هزار تومان، ربع سکه ۲۹۱ هزارتومان و سکه گرمی ۱۸۳ هزارتومان اعلام...
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶
نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید امروز دوشنبه در بازار یک میلیون و ۱۰۷ هزار تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۱۰۶ هزار تومان، نیم سکه ۵۵۸ هزار تومان، ربع سکه ۲۸۷ هزارتومان و سکه گرمی ۱۸۲ هزارتومان اع...
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸

اخبار لحظه ای طلا و ارز در بازار

آخرین قیمت ها

دبیر اجرایی خانه کشاورز هرمزگان بابیان اینکه این کسادی و عدم رونق فروش در حد سال جاری در سال‌های گذشته وجود نداشته است، خاطرنشان کرد: مشخص نیست این وضعیت چه سرانجامی دارد و نهایتاً به کجا خواهد انجامی...
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹
عضو هیئت رییسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه خشکسالی در چندسال گذشته عاملی برای جوابگو نبودن خشکبار داخلی برای تامین نیاز مصرفی شب عید به شمارمی آید گفت:واردات خشکبار برطبق نیاز...
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴
رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی گفت: هم اکنون قیمت مرغ در بازار برای مصرف‌کننده 6900 تومان است، اما از هفته آینده به دلیل تأخیر در جوجه‌ریزی‌ مرغداری‌ها برای 20 روز شاهد افزایش قیمت هستیم.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۹
کارگروه تنظیم بازار قیمت های مصرف کننده کالاهای اساسی شامل برنج، شکر و کره، جهت توزیع در سبد کالای شب عید و عرضه از طریق شبکه‌های منتخب را تصویب و به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ کرد.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
نماینده مردم درود و ازنا درمجلس با بیان اینکه تعطیلی دامداری ها امنیت غذایی کشور را به خطر می اندازد،گفت: توزیع سراسری شیر در اماکن دولتی راهکاری برای افزایش سرانه مصرف لبنیات و بهبود وضعیت اقتصادی دا...
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶