یکشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۵
۱۵:۳۱
جهت درج آگهی بین المللی  صنایع غذایی ایران کلیک کنید
جهت تبلیغات در این مکان کلیلک کنید
پخش و توزیع مواد غذایی میثاق

سرویس خبری اقتصاد

رئیس مجمع واردات با بیان اینکه حذف تدریجی تجار شناسنامه دار یک واقعیت پنهان در اقتصاد ایران است گفت: دولت بهتر است شرایط رکود حاکم بر بازار را برای دستگاه های زیرمجموعه خود ترسیم کند و دست از فشارهای طاقت فرسا بر بدنه رنجور بنگاه های بخش خصوصی بردارد
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶
ایران همزیستی مسالمت‌آمیز در جهان را می‌خواهد
رئیس جمهوری با اشاره به اینکه بهترین صادرات در سایه رقابت موفق شکل می گیرد، گفت: در صحنه بازارهای هدف باید بتوانیم از لحاظ کیفیت، قیمت و بسته بندی کالا به نقطه ای برسیم که بتوانیم در آن میدان بر رقبای خارجی پیروز شویم.
جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
مصوبه روز گذشته هیات امنای صندوق توسعه ملی مبنی بر کاهش نرخ سود تسهیلات صادراتی به ۱۱ درصد از محل منابع این صندوق می‌تواند نویدبخش اجرایی شدن بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی که چندی پیش توسط هیئت دولت ابلاغ شد باشد.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲
در صورت توافق نهایی مقامات ،
جمعی از تجار و سرمایه گذاران ترکیه با استاندار گیلان دیدار کردند.
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۳
درحالی مرکز آمار تورم مهر ماه را ۷.۹ درصد اعلام کرده که نگاهی به تغییرات قیمتی اقلام مورد نیاز مردم طی یکسال گذشته حکایت از افزایش قیمت اقلام تا ۵۰ درصد هم دارد.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹
موسی غنی نژاد
نظام اقتصادی جامعه هرچه غیررقابتی‌تر، دولتی‌تر و توام با تلاطم‌های شدید تورمی باشد محیط برای رشد این نوع کاسبان نامشروع مساعدتر می‌شود و طبیعتا عرصه بر کاسبان حقیقی تنگ‌تر.
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۱
عضو سابق هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران ضمن ارزیابی کاهش نرخ سود تسهیلات به ۱۱ درصد برای صادرکنندگان گفت که چنین اقداماتی نمی‌تواند به تنهایی برای صادرات کافی باشد، چرا که توسعه صادرات نیازمند سیاست‌های پایدار برای رسیدن به رشد است.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶
صندوق بین المللی پول:
اقتصاد ایران با رشد 4.5 درصدی فراتر از انتظار عمل کرده و اگر اجازه دهد پس از توافق هسته ای سرمایه گذار خارجی بیشتری وارد شود، ممکن است این روند رشد ادامه پیدا کند.
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۸
هیات امنای صندوق توسعه ملی به منظور جهش در صادرات غیر نفتی، نرخ سود تسهیلات ریالی از محل منابع صندوق برای صادرکنندگان را به 11 درصد کاهش داد.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۲۳
عضو کمیسیون کشاورزی اتاق تهران
برای تولید محصولات طبیعی و بعد عرضه محصولات ارگانیک انجام شود تا زمینه ارزش افزوده بیشتر برای کشور را فراهم کند. برای تحقق این اهداف به رونق بیشتر اقتصاد نیاز داریم.
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۷
بر اساس آمار سازمان تجارت جهانی در سال 2015، سهم صادرات کالاهای ساخته شده و صنعتی از مجموع صادرات کالایی جهان با 3واحد درصد افزایش نسبت به سال 2014 ، به بیش از70 درصد رسید.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۱۵
اسماعیل خاک‌ فرجی
کاهش سود بانکی به هیچ وجه تغییری در روند اقتصادی کشور به وجود نخواهد آورد، زیرا آنچه تا کنون از سیاست های داخلی بانک ها در کشور مشاهد شده است با هر گونه تغییر شاخص ها و رویه متداول، بانک ها هم با اعمال رویه جدید و تغییر بخشی از مقررات داخلی خود را با ساختار جدید تطبیق می دهند.
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵
رئیس سازمان توسعه تجارت اقلام عمده صادراتی ایران طی شش ماه نخست سال۱۳۹۵ را که شامل ۲۰ مورد می شود، اعلام و جزئیات ارزشی و وزنی این مواد را تشریح کرد.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۵۵
شامگاه دوشنبه پس از شش ماه وقفه، نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی به ریاست ولی الله سیف و با حضور غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران، غلام رضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس و محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از سر گرفته شد. بخش خصوصی در این نشست از بخشنامه گمرک درخصوص دریافت ...
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
رئیس اتاق ایران در دیدار با وزیر تجارت مالزی
وزیر تجارت خارجی مالزی که با هیات فعالان اقتصادی ایران کشور به تهران سفر کرده است، با غلامحسین شافعی دیدار کرد.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۲۳
وزیر اقتصاد آمار بانک مرکزی را تایید کرد
مرکز آمار ایران رشد اقتصادی بهار سال جاری را 4.4 درصد اعلام کرد اما رییس کل بانک مرکزی و در ادامه وزیر اقتصاد رشد 5.4 درصدی را رشد سه ماهه اول سال جاری اعلام کردند.
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۸
پیش بینی نرخ تورم ایران ۷.۴ درصد اعلام شد
صندوق بین المللی پول (IMF) در تازه ترین گزارش چشم انداز اقتصادی منطقه خاورمیانه ،شمال آفریقا، افغانستان و پاکستان (MENAP)، نرخ تورم ایران را برای سال های 2016 و 2017 به ترتیب 7.4 و 7.2 درصد پیش بینی کرد.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۲۲
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ۸ هزار میلیارد تومان بدهی از بابت کارت‌های بازرگانی اجاره ای برای دولت ایجاد شده است که امکان دریافت مالیات از آنها وجود ندارد.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه اتاق بازرگانی ایران بارها به ضرورت تک‌نرخی شدن ارز تأکید داشته است، گفت: با اجرای این کار بخش قابل توجهی از عدم شفافیت‌ها، رانت‌ها و فسادهای ناشی از دو نرخی بودن ارز از بین می‌رود.
شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۲۳
عضو اتاق بازرگانی ایران و عراق معتقد است باید همواره نیم نگاهی به حضور در بازار کشورهای منطقه داشته باشیم، چراکه این امر حضور ما را در بازار کشورهای پیشرفته نیز تسهیل می‌کند.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹
نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران وچین با بیان این که ۸۰۰۰میلیارد تومان بدهی مالیاتی کارتهای بازرگانی منطقی نیست گفت: بسیاری از تجار به صورت قانونی کالا واردات کرده اند و مالیات خود را در پایان سال مالیاتی پرداخت می‌کنند.
جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴
رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه تک‌نرخی کردن ارز برای اقتصاد کشور لازم و مفید است، گفت: در وضعیت فعلی اقتصاد، زمان مناسب برای آن قابل پیش‌بینی نیست.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران علی‌رغم رشد صادرات شش درصدی در بخش کالاهای غیرنفتی، این سطح از میزان صادرات را در شان کشور نمی‌داند.
جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه ساختار تجارت در کشور به‌ هم‌ ریخته است، گفت: ضعف بازاریابی صنعتی حضورمان را در بازارهای جهانی محدود کرده است.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳
عضو اتاق بازرگانی ایران با اشاره به نامناسب بودن وضعیت صادرات کشور گفت: ۲۰ قلم کالا ۶۰ درصد صادرات ما را به خود اختصاص داده است و اگر رابطه ما با عراق و افغانستان به هم بخورد ۱۵ میلیارد دلار از درآمد صادرات ما به هوا می رود.
جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
رییس سازمان توسعه تجارت ایران جزئیات صادرات کالاهای غیرنفتی طی شش ماهه نخست امسال را تشریح کرد و ضمن اعلام ۲۰ کشور عمده مقصد صادراتی ایران در این مدت، توضیحاتی درباره میزان ارزش این صادرات ارائه کرد.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران با اشاره به اینکه صحبـت‌های رئیس‌جمهوری در ارتباط با صادرات بود، گفت: گویا برخی افراد پنبه در گوش فرو کرده‌اند و در صحنه عمل به این توصیه‌ها توجه نمی‌کنند.
جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
سازمان جهانی گمرک و گمرک ایران درباره تدوین برنامه استراتژیک و مدرن سازی فرآیندهای گمرکی با هدف افزایش تسهیل تجارت و نظارت ها در گمرکات ایران براساس استانداردهای جهانی به توافق رسیدند.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۰۹
در روز ملی صادرات عنوان شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ارزش صادرات غیرنفتی کشور شامل خدمات و کالاهای غیرنفتی امسال باید با ١٠ میلیارد دلار افزایش به ٦٨ میلیارد دلار برسد.
جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸
طبق آمار گمرک در 5 ماه منتهی به مردادماه سال جاری بیش از 289 تن روغن ذرت از کشور صادر شده است.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۰۸
 صفحه ۱ از ۷   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   بعدی » 

گزارش لحظه ای شاخص بورس

بازار ارز، طلا و سکه

نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید امروز دوشنبه در بازار یک میلیون و ۱۰۷ هزار تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۱۰۶ هزار تومان، نیم سکه ۵۵۸ هزار تومان، ربع سکه ۲۸۷ هزارتومان و سکه گرمی ۱۸۲ هزارتومان اع...
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید امروز چهارشنبه در بازار یک میلیون و ۱۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان، نیم سکه ۵۶۴ هزار تومان، ربع سکه ۲۹۱ هزارتومان و سکه گرمی ۱۸۴ هزار...
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
در بازار امروز - سه‌شنبه - سکه تمام طرح جدید - یک میلیون و 122 هزار تومان و دلار آمریکا با روند افزایشی نسبت به روز گذشته 3537 تومان عرضه می‌شود.
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴
سکه تمام طرح جدید در بازار امروز - دوشنبه - یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان و دلار آمریکا ۳۵۳۲ تومان عرضه می‌شود.
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
دلار آمریکا در بازار امروز - یکشنبه - با روند افزایشی ۳۵۳۳ تومان و سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۱۳ هزار تومان عرضه می‌شود.
یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳

اخبار لحظه ای طلا و ارز در بازار

آخرین قیمت ها

مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی مواد غذایی سازمان دامپزشکی گفت: طرح کاهش وزن کشتار مرغ از اول آذر در چهار مرحله آغاز خواهد شد تا تولیدکنندگان مرغ بتوانند شرایط تولید مرغ با وزن پایین را آماده کنند.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۷
مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نسبت به اظهارات مسئولان وزارت کشاورزی مبنی بر اینکه سازمان حمایت باید با گران فروشان برخورد کند واکنش نشان داد.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰
درحالی هر گیلو گرم سیب سفید و قرمز برای مصرف کننده نهایی در مبادی تولیدی مانند شهرستان مراغه ۷۰۰ تومان به فروش می‌رسد، این محصول در بازار تهران قیمتی بین ۲ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان دارد.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴
وزیر کشاورزی ضمن تاکید بر اینکه بانک کشاورزی حمایت‌های مالی و اعتباری را از تولیدکنندگان دریغ نکند و در اختیار آنها قرار دهد، گفت: در خصوص پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان بخش کشاورزی باید حمایت همه جان...
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۳
با وجود شرایط اقلیمی مناسب برای توسعه بخش زنبورداری، حذف استاندارد اجباری طعم شیرین عسل را به کام زنبورداران تلخ کرده است.
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲