سه شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
۰۴:۳۹
جهت درج آگهی بین المللی  صنایع غذایی ایران کلیک کنید
جهت تبلیغات در این مکان کلیلک کنید
اگروفود 96
یکساله (شهریور94)

سرویس خبری اقتصاد

تجمیع تشکل های صادراتی کشور در کنفدراسیون صادرات اتاق ایران شاید از مهم ترین اهداف این کنفدراسیون در دوره جدید باشد؛ نهادی مردمی که توانسته فعالان صادراتی بزرگی را که سهمی 80 درصدی در صادرات غیرنفتی کشوردارند، دورهم جمع کند.
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴
دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت در دو بخشنامه‌ جداگانه به گمرک شرایط قرنطینه واردات صمغ ترنجبین و دانه بارهنگ برای مصرف دارویی و خوراکی از کشور افغانستان را اعلام کرد.
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶
طی ماههای اخیر شاهد تغییر و تحولات زیادی در فرایندها و روال اداری و نرم افزاری در حوزه صادرات و واردات کالا در کشور بوده ایم. برخی از این تغییرات متاسفانه بدون اطلاع‌رسانی قبلی و بدون در نظر گرفتن عواقب آن تصمیمات اعمال شده است.
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
دبیر اجرایی کمیسیون اقتصادی اروپایی سازمان، خواستار ادامه همکاری نزدیک گمرک ایران و UNECE شد.
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
بر اساس آمار گمرک در 10 ماه منتهی به دی ماه سال جاری قریب به هزار و 437 تن، قهوه بونداده ، وارد کشور شده است.
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۲۷
طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در 10 ماه منتهی به دی ماه امسال بیش از 43 تن خرچنگ از کشور صادر شده است.
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۲۱
با وجود این‌که چند سالی است سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی اجرا می‌شود و توانست میزان کشفیات موادمخدر و کالاهای قاچاق را گسترش دهد، حالا مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌گویند گمرک باید به سامانه جامع تجارت بپیوندد. این موضوع حالا به محل کشمکش گمرک و وزارت صنعت بر سر پنجره واحد شده ...
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
سفیر جمهوری اسلامی ایران در نیوزیلند روز چهارشنبه اعلام کرد 'هون ناتان گای' وزیر صنایع پایه (کشاورزی) نیوزیلند در صدر یک هیات اقتصادی از جمله رئیس شرکت 'فونترا' هفته آینده به ایران سفر می کند.
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۱۱
در حالی گمرک پنجره واحد را برای کنترل کالاها اعمال کرده است که این سامانه روزنه هایی را برای افزایش قاچاق کالا به وجود آورده است و ترخیص کاران کد فروشی می کنند.
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷
یکی از شرکت‌های قندی برخلاف آنکه در 9 ماهه بودجه خود را تنها 19 درصد پوشش داده است، اما در اعلام پیش بینی بودجه سال 96 خود خبر از تعدیل مثبت 232 درصدی داد.
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۹
آیا بازار سرمایه در سال 96 روزگار متفاوتی از سال 95 را تجربه می کند؟
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۴۶
با ابلاغ دستورالعمل بانک مرکزی، بخشودگی سود و جرایم تسهیلات کمتر از یکصد میلیون تومان مشتریان بانک کشاورزی از امروز آغاز شد.
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵
هیات 46 نفره اقتصادی اندونزی شنبه شب به وقت محلی از جاکارتا عازم تهران شد تا روزیکشنبه با مقام های کشورمان برای توسعه همکاری ها در بخش های تجاری، انرژی، بانکی و کشاورزی مذاکره کنند.
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۳۰
رایزن بازرگانی ایران در باکو از سفر وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان در راس یک هیات تجاری این کشور به استان‌های اردبیل و آذربایجان غربی خبر داد.
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۱
دبیرکل اتاق بازرگانی تهران با بیان "اراده حاکمیتی قوی برای اینکه ایران صادرکننده شود، وجود ندارد و باید این اراده به‌وجود آید که بدون پول نفت، کشور را اداره کنیم"، گفت: اینکه منتظر باشیم وزیری با یک مداد جادو مسئله صادرات را حل کند، امکان‌پذیر نیست.
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۲۹
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه اتاق مشترک بازرگانی ایران و یونان با تصویب اساسنامه جدید تاسیس شد، گفت: پیش‌بینی می‌شود فعالیت‌ اقتصادی دو کشور با تشکیل این اتاق مشترک وارد مرحله تازه‌ای شود.
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰
شاخص بهای تولیدکننده در ایران در دوازده ماه منتهی به بهمن ماه 1395 نسبت به دوازده ماه منتهی به بهمن ماه 1394 به‌میزان 4.5 درصد افزایش یافته است.
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۲۸
سفیر ایران در نیوزیلند روز سه شنبه در آستانه سفر وزیر کشاورزی این کشور به تهران برای توسعه همکاری های دو جانبه، میوه کیوی را که کشورمان از تولیدکنندگان بزرگ این
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۵۹
مدیر جهاد کشاورزی آستارا از صادرات محصولات کشاورزی به ارزش 182 میلیون و 172 هزار و 650 دلار در سال جاری از مرز زمینی گمرک این شهرستان به کشورهای خارجی خبر داد.
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۲۲
طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در 9 ماه منتهی به آذر ماه امسال بیش از 9 تن سقز به کشورهای عربی صادر شده است.
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۳۷
بر اساس آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران، میزان صادرات غیرنفتی در یازده ماهه به ۳۸ میلیارد و ۴۹۲ میلیون دلار و واردات به ۳۸ میلیارد و ۴۱۵ میلیون دلار رسید.
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۱۵
بر اساس اعلام بورس کالای ایران، معاملات زعفران پوشال(رشته ای درجه یک) با رطوبت حداکثر ۸ درصد و خامه حداکثر ۵ درصد با نرخ ۴۵۸۰۰ ریال انجام شد.
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
مدیرعامل بورس کالا گفت: مدل پیشنهادی بورس کالای ایران برای مدیریت ریسک در حوزه بازار محصولات کشاورزی، استفاده از قراردادهای مشتقه کالایی و قرارداد اختیار معامله است.
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۳۳
وابستگی بری از صنایع غذایی به واردات همچون روغن نباتی از عارضه هایی است که برخلاف سیاست های اقتصاد مقاومتی به نظر می رسد.
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵
کمیسیون حل اختلاف گمکی در خصوص پرونده ترخیص خشکبار از گمرک بوشهر رایی را صادر کرده که هرچند مورد قبول کارشناسان گمرکی نبوده اما مشکلاتی را نیز به لحاظ قانونی برای آنها ایجاد کرده است.
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲
دبیرخانه صنعت، معدن و تجارت ایران با انتقاد از واردات بی‌رویه از برخی کشورها بیان کرد: واردات ۱۵ تا ۲۰ میلیارد دلاری کالا از امارات تاسف آور است.
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۲۶
بانک مرکزی:
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نرخ تورم در 12 ماه منتهی به بهمن‌ماه امسال را نسبت به مدت مشابه پارسال 8.7 درصد اعلام کرد.
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴
مشاور مالیاتی اصناف و بازار با بیان اینکه برای حل مشکلات مالیات ارزش افزوده نباید صورت مسئله را پاک کرد، گفت:‌ مالیات مصرف قابل ردیابی نیست.
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۲۳
رایزن بازرگانی ایران در روسیه با هشدار به تجار و بازرگانان ایرانی در مورد تبادلات بانکی با بانک‌های متفرقه روسیه گفت: 5 بانک روسی در فهرست بانک‌های تایید شده قرار دارند.
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸
عضو کمیسیون قضایی مجلس دهم با اشاره به مصوب اخیر هیئت دولت آن را ناشی از نگاه غلط وزرا به موضوع قاچاق دانست و گفت: مواد 1 و 2 دستورالعمل اجرایی تبصره 4 ماده 18 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به طور قطع خلاف قانون مجلس است.
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۱۹
 صفحه ۱ از ۷   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   بعدی » 

گزارش لحظه ای شاخص بورس

بازار ارز، طلا و سکه

در بازار امروز - دوشنبه - دلار آمریکا با روند افزایشی نسبت به روز گذشته ۳۶۷۳ و سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۰۸ هزار تومان فروخته می‌شود.
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۶
در بازار امروز - دوشنبه - دلار آمریکا با روند کاهشی ۳۶۲۵ تومان و سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۱۵ هزار تومان عرضه می‌شود.
دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۹
در بازار امروز - یکشنبه - دلار آمریکا ۳۶۳۰ تومان و سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۲۶ هزار تومان عرضه می‌شود.
یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
معاملات امروز بازار تهران شاهد خیز یورو و پوند و کاهش قیمت سکه تمام بهار آزادی بود به طوری که قیمت یورو با ۱۵تومان و پوند با ۱۵ تومان افزایش معامله شد.
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹
در بازار امروز - چهارشنبه - سکه تمام طرح جدید با حرکت افزایشی یک میلیون و 112 هزار تومان و دلار آمریکا با روند کاهش 3607 تومان عرضه می‌شود.
چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰

اخبار لحظه ای طلا و ارز در بازار

آخرین قیمت ها

استاندار تهران گفت: 4 و 8 دهم درصد از محصولات کشاورزی کشور در تهران تولید می شود.
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۵
مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از تمدید خرید تضمینی پیاز از کشاورزان برای نوبت دوم در استان خبرداد و افزود: پیازکاران می توانند از امروز 9اسفند تا 25 اسفندماه بر...
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵
متوسط قیمت فروش محصولات و هزینه خدمات کشاورزی پاییز سال 95 از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد و بر اساس آن قیمت برنج در فصل پائیز با ۳۵.۵ درصد رشد همراه بود.
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۸
نیوزیلند موافقتنامه ای را با ایران امضا کرده که مسیر را برای از سرگیری صادرات گوشت به ایران هموار می سازد.
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰
مدیرکل دفتر بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو، در مورد خبر توقف طرح کنترل برچسب اصالت، توضیحاتی ارائه داد.
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶