یکشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۶
۰۵:۰۲
جهت درج آگهی بین المللی  صنایع غذایی ایران کلیک کنید
جهت تبلیغات در این مکان کلیلک کنید
یکساله (شهریور94)
پخش و توزیع مواد غذایی میثاق

سرویس خبری اقتصاد

مصوبه تغییر رویه درج قیمت روی کالاها که براساس آن به جای الزام تولیدکنندگان به درج قیمت مصرف کننده روی کالا، درج یا نصب برچسب قیمت به واحدهای خرده فروشی سپرده می شود، واکنش های مثبت و منفی در بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بدنبال داشته است.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
خوانساری گفت: رئیس کل بانک مرکزی سال قبل نیز بارها وعده ارز تک نرخی را داده بود، اما به سرانجام نرسید.
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۵۹
دلار آمریکا که در هفته گذشته با شیبی ملایم در جهت کاهش قیمت حرکت کرد، در بازار نخستین روز مهر ماه با ثبات قیمت همراه بود و ۳۸۹۲ تومان فروخته شد.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
رئیس مجمع کارآفرینان ایران معتقد است رکود اقتصادی که امروزه اقتصاد کشور را گرفتار کرده و منجر به بیکاری گستره به خصوص در بین دانشگاهیان شده است، محصول واکنشی کاملا طبیعی به کاهش قدرت خرید طبقه متوسط به پایین جامعه است؛ هرچند این شکاف از زمان های دور وجود داشته اما با کاهش ارزش پول ملی در دولت دهم، ب...
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۴۶
کاوه زرگران
در حوزه صنایع غذایی معضلی وجود دارد و به خصوص زمانی که رقیبی مثل چین یا شرکت هایی که در سیاست گذاری چین مشارکت دارند، فعال باشند، مشکل ایران در قیمت تمام شده محصول، بیشتر نمایان می شود. عملا قیمت تمام شده بسیاری از محصولات صنایع تبدیلی ایران به تبع بالا بودن قیمت ماده خام، مزیت صادراتی شان کمرنگ شده...
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: تثبیت نرخ ارز و سرکوب نرخ آن یکی از دلایل افت صادرات و عدم خروج از رکود است، شاید افزایش‌ آرام آرام نرخ ارز نیز به این دلیل است که فنر نرخ ارز یک باره آزاد نشود.
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۴۶
تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران روز شنبه اول مهر ماه، میزبان عرضه 263 هزار و 750 تن گندم خوراکی است.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
تسهیلات گمرکی برای ترخیص مواد اولیه فرآورده های خوراکی، آشامیدنی و بهداشتی یا کالاهای دو منظوره در بخشنامه ای تمدید و به گمرکات سراسر کشور ابلاغ شد.
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۳۸
دبیرکل میز کشور عراق در سازمان توسعه تجارت گفت: اکنون بازار عراق یک فرصت استثنایی و تکرار نشدنی برای بازرگانان و صادرکنندگان ایران و توسعه صادرات کشورمان است.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
در دیدار معاون توسعه بازرگانی و صنایع وزارت جهاد کشاورزی ایران با قائم مقام وزیر کشاورزی، دامپروری و تامین مواد غذایی برزیل، بر رفع مسائل بانکی، توسعه تجارت، کاهش موانع اداری و توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی دو کشور تاکید شد
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۰۲
سازمان جهانی تجارت (WTO) با اعلام اینکه تجارت جهانی بهبود قوی پیدا کرده اما ریسک‌های متوجه آن به قوت خود باقی مانده است، از رشد بالاتر تجارت در سال میلادی جاری خبر داد.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۱۶
بر اساس آمار گمرک در تیرماه سال 1396 قریب به 114 تن آدامس بدون قند، وارد کشور شده است.
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۰۰
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران نشست الزامات حضور در بازارهای جهانی، جذب سرمایه‌گذاری و تامین مالی با حضور بزرگ‌ترین شرکت خدمات‌دهنده در زمینه‌های مشاوره مالیاتی و تامین مالی را در سطح دنیا برگزار می‌کند.
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران می گوید، افت کیفی کالا و قیمت تمام شده بالا سبب شده است به مرور بازار کالاهای ایرانی در عراق از دست برود.
یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۵۲
تشکیل و راه اندازی اتاق مشترک بازرگانی ایران و اکراین نقطۀ عطفی در توسعۀ مراودات تجاری دو کشور است.
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اینکه برآیند فعالیت صندوقهای سرمایه گذاری کشاورزی حمایت از بخش کشاورزی واقعی نبوده و حتی تسهیلات معوق نیز در این صندوقها ایجاد شده از نهادهای نظارتی خواست با متخلفان در این حوزه برخورد کنند.
یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۵۱
در بازار امروز - شنبه - قیمت طلا، سکه و دلار در مقایسه با قیمت‌های آخر هفته گذشته با روند کاهشی همراه شده است.
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
رئیس سازمان تعاونی روستایی دامغان گفت: پیش بینی می شود همزمان با برگزاری جشنواره پسته دامغان در اواخر شهریور یا اوایل مهر ماه، این محصول هم به صورت فیزیکی و هم گواهی سپرده کالایی در بورس کالا عرضه شود.
یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۴۳
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: با توجه به ارتباط مناسب منطقه‌ای فرهنگی و ارتباطاتی و مزیت نزدیکی و ارزان بودن حمل‌ونقل، پیمان‌های دو جانبه و منطقه‌ای برای ما مؤثرتر و دارای اولویت در مقایسه با پیوستن با WTO است.
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
تالار نقره ای در هفته گذشته با رویدادهای مهمی در حوزه بورس کالا همراه شد که اعلام اخذ مجوزهای لازم برای صادرات سیمان از طریق بورس کالا ، اعطای تسهیلات یک روزه به دارندگان موقعیت خرید در معاملات اختیار سکه در بورس کالا از مهم ترین آنها بود.
یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۳۶
تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران روز شنبه ۲۵ شهریورماه میزبان عرضه ۲۳۴ هزار و ۷۵۰ تن گندم خوراکی، ۸ هزار تن گندم دوروم و ۵۰ تن شیر خام است.
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
بر اساس آمارهای تجارت خارجی، صادرات ایران به عراق در طی دو سال گذشته با افت ۳۵۰ میلیون دلاری مواجه بوده است.
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
دبیر کل شورای مشترک بازرگانی ایران و ترکیه از اعتراض صادرکنندگان ایرانی نسبت به دریافت حق امضای مهر اسناد صادراتی از سوی کنسولگری سفارت ترکیه در ایران خبر داد و عنوان کرد که وزارت امور خارجه ایران اعتراض خود را نسبت به این مسئله اعلام کرده است.
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
محمد شریعتمداری حذف برچسب قیمت برخی کالاها که در روزهای پایانی تصدی نعمت‌زاده در وزارت صنعت ابلاغ شده را مصوبه دولت قبل و دارای ایراداتی دانسته که باید اصلاح شود. این درحالی است که وی دو روز پیش هفت قلم کالای دیگر را به لیست کالاهای بدون قیمت نعمت‌زاده اضافه کرده بود.
سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۱۳
رئیس کل سازمان توسعه تجارت گفت: هر صنعت نوپایی برای حمایت نیازمند تعرفه وارداتی است، اما انتظار می‌رود تا طی یک دوره ۵ ساله با کاهش تعرفه‌ها بازار رقابتی شود.
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
وزیر اقتصاد به تشریح برنامه‌ها و چشم‌انداز این وزارتخانه پرداخت.
سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۱۱
رئیس کنفدراسیون صادرات معتقد است بخش‌نامه جدید دولت برای اخذ مالیات از صادرات محصولات خام منجر به کاهش صادرات نخواهد شد و به صادرات با ارزش افزوده بالا هم کمک نمی‌کند.
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۵۶
دبیرکل شورای مشترک بازرگانی ایران و ترکیه از مثبت شدن تراز تجاری ایران با ترکیه به نفع ایران خبر داد و گفت:‌در هفت ماهه اول سال ۲۰۱۷، صادرات ترکیه به ایران بیش از ۳۷ درصد کاهش یافته اما صادرات ایران به این کشور حدود چهار درصد افزایش یافته است.
دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
مشاور بانکی اتاق بازرگانی ایران حذف ارز مسافرتی را اقدام مثبتی در جهت یکسان سازی نرخ ارز عنوان و تصریح کرد: از دید کلی نباید اتفاق خاصی در بازار ارز رخ دهد. این اقدام شاید تاثیر جزئی در بازار داشته باشد اما اگر نوسان زیادی اتفاق بیفتد ناشی از نقش واسطه‌هاست و به تقاضای روزانه مربوط نمی‌شود.
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: با توجه به وضعیت صادرات در ۵ ماهه اول سال، به نظر می‌رسد که رسیدن به هدف‌گذاری سال ۹۶، همچون سال ۹۵ دور از دسترس است.
یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۰۴
 صفحه ۱ از ۷   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   بعدی » 

گزارش لحظه ای شاخص بورس

بازار ارز، طلا و سکه

در بازار امروز - سه‌شنبه - سکه تمام طرح جدید با کاهش ۱۱ هزار تومانی نسبت به دیروز، یک میلیون و ۲۰۹ هزار تومان فروخته می‌شود و دلار آمریکا با حفظ ثبات تقریبی ۳۷۵۱ تومان قیمت دارد.
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
در بازار امروز - دوشنبه - سکه تمام طرح جدید با ثبات نسبی قیمت نسبت به دیروز یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان فروخته شد و دلار آمریکا ۳۷۵۰ تومان عرضه می‌شود.
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
در بازار امروز - یکشنبه - سکه تمام طرح جدید ۹۰۰۰ تومان افزایش یافت و یک میلیون و ۲۱۸ هزار تومان فروخته شد. دلار آمریکا نیز ۳۷۳۶ تومان عرضه می‌شود.
یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
در بازار امروز - شنبه - سکه تمام طرح جدید با افزایش ۹۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به آخر هفته گذشته به یک میلیون و ۲۰۹ هزار تومان رسیده است و دلار آمریکا ۳۷۳۰ تومان عرضه می‌شود.
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
در بازار امروز - سه‌شنبه - سکه تمام طرح جدید با کاهش ۲۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به دیروز یک میلیون و ۱۹۸ هزار تومان عرضه می‌شود و دلار آمریکا ۳۷۲۹ تومان قیمت دارد.
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶

اخبار لحظه ای طلا و ارز در بازار

آخرین قیمت ها

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه دستور وزیر درباره تعویق یک ماهه حذف برچسب قیمت‌ دیر اعلام شده است، گفت: کالاهایی که امروز بدون برچسب قیمت کارخانه به بازار وارد شده قبل از دستور وزیر تول...
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
دبیرانجمن برنج با انتقاد از واردات بی رویه این محصول در فصل برداشت، گفت: سطح زیرکشت برنج در استانهای غیرشمالی افزایش یافته و وزارت جهاد نتوانسته این مساله را کنترل کند.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
اجرای دستور لحظه آخر وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت مبنی بر حذف درج قیمت از روی کالای خوراکی و سلولزی از سوی تولید‌کننده توسط وزیر فعلی این وزارتخانه به یک ماه دیگر موکول شد.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
رییس سازمان چای کشور گفت: با توجه به کاهش نزولات جوی در سالجاری لزوم دقت بیشتر جهت برداشت محصول در این بازه زمانی که به عنوان چین آخر برداشت محسوب میشود، ضروری است.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
فرزاد فرقانی مدیر کارخانه شرکت شیرین وطن
شرکت صنایع غذایی شیرین وطـن در سال 1381 در فضایی به وسعت بالغ بر 100000 متر مربع با استفاده از مدرن ترین تکنولوژیهای تولید با 2 خط تولید در شهر تبریز شروع به کار نمود که در حال حاضر مشتمل بر 15 خط تول...
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۴۷