اخبار بخش خصوصی

آمادگی «سحرخیز» برای تسهیل شرایط مبادله زعفران
با استفاده از انبارهای بورس زعفران سحرخیز، بازرگانان و تولیدکنندگان می توانند زعفران خود را در محلی امن و مطابق با استانداردهای روز دنیا نگهداری و در هر زمان بدون مراجعه نسبت به فرو‌ش آن اقدام کنند.
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۷:۱۸
عباس شهسواری مدیر روابط عمومی صنایع شیر ایران شد
طی حکمی از سوی عبدالله قدوسی، عباس شهسواری که بیش از ۲۳ سال است در روابط عمومی پگاه تجربه دارد، بعنوان مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل منصوب و کار خود را آغاز کرد
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
در کارخانه قند بیستون چه می‌گذرد؟
کارخانه "قند" 45 ساله بیستونِ کرمانشاه حال و روز خوشی ندارد. بخشی از نیروهای این واحد تولیدی به دلیل مشکلات موجود تعدیل شده‌اند و قسمتی از کارخانه به محل زادوولد کبوترها تبدیل شده و پولی برای راه‌اندازی مجدد آن نیست.
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
باهم بزرگتر شدیم؛ کمپین جدید سان استار
سان استار در کمپین بازگشت به مدرسه خود با استفاده از ایده خلاقانه این بار با روش سمپلینگ آب میوه های متنوع در مدارس کشور و بین دانش آموزان حضور پیدا کرده و ضمن معرفی محصولات تازه، با توزیع دفتر آرزوها ارتباط عاطفی با مخاطبان خود برقرارکرده است.
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۲۱
آغاز دور جدید فعالیت‌های تبلیغاتی چی‌توز
شرکت ارتباط تصویر اشاره، از ابتدای امسال، همکاری خود را با برند چی­توز آغاز نموده است.در دور جدید فعالیت­های تبلیغاتی و ارتباطی چی­توز، برای محصولات نام ­آشنا و نیز محصولات جدید این برند، به طراحی و اجرای فعالیت­های تبلیغاتی می­ پردازد.
شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۴۷
آموزش و اشتغال 5 هزار دانشجوی مستعد با طرح "با هم، برای جوانان"
برخی از بنگاه‌های اقتصادی کشور با هدف تعامل برای آموزش جوانان، ذیل پروژه‌ای با عنوان «با هم، برای جوانان» گرد هم آمده و تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
سه شنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲
گئوش نماینده انحصاری امگا3 برند پپین با منشا 100% گیاهی
شرکت گئوش نماینده انحصاری امگا3 برند پپین با منشا 100% گیاهی ویژه مصرف کارخانجات صنایع غذایی اماده همکاری و فروش این محصول برای تولیدکنندگان محترم در کل کشور می باشد.
سه شنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
محصول جدید از «بستنی اطمینان آذرگل» در نمایشگاه شیرینی و شکلات
شرکت بستنی اطمینان آذرگل فعالیت خود را با تولید بستنی و پشمک بصورت سنتی در سال 1330 آغاز، و در سال 1376 با اخذ پروانه تاسیس از اداره کل صنایع و معادن و انتقال به شهرک صنعتی شهید سلیمی فعالیت خود را در قالب شرکت سهامی خاص تولید انواع بستنی با برند های»آدلین و اطمینان»وتولید انواع پشمک با برند «حاج عبدا...» بصورت کاملا مکانیزه شروع کرد
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
برندهای بین‌المللی کشور انگشت‌شمار است
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق ایران گفت: ما در موضوع برند در استان جزو فعال‌ترین بخش‌های کشور هستیم. باید دبیرخانه برند در استان را برای رسیدگی به این موضوع تعیین کنیم.
یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹
دریافت گواهینامه رسمی ACCREDITATION توسط “نامی نو”
به گزارش فودنا، محصولات غذایی “نامی نو” پس از بررسی و تحقیق و تایید توسط سازمان جهانی ACIBP آمریکا شناسایی، ارزشیابی و بطور رسمی Accredit شد.
شنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
نکا چوب به دست جوانان احیا شد!
شرکت نکا چوب یکی از قدیمی ترین واحدهای تولیدی و از معدود شرکت های بهره بردار قانونی جنگل است که چندی پیش متاسفانه به دلایل مبهمی دچار مشکلات زیادی شده بود.
پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
تصمیمات ارزی بدون مشورت با بخش‌خصوصی به سوء‌استفاده عده‌ای خاص از کارت بازرگانی منجر شد
سیامک پیر بابایی نایب‌رئیس مجمع واردات در زمینه سوء استفاده از کارت بازرگانی می‌گوید: تا زمانی که اقتصادی سوبسیدی و رانتی حاکم بر فضای اقتصادی باشد و تصمیم‌های مرتبط با فضای کسب‌وکار بدون مشورت با بخش خصوصی اخذ شود، بدیهی است که فرصت برای سودجویی عده‌ای خاص ایجاد خواهد شد.
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
خصولتی‌ها دغدغه فعالان اقتصادی هستند
رئیس اتاق ساری می‌گوید: حضور خصولتی‌ها در اقتصاد ایران و واگذاری‌های غیر کارشناسی شرکت‌های دولتی، از بزرگ‌ترین دغدغه‌های فعالان اقتصادی کشور است.
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
هویت بخش‌خصوصی
ابلاغ سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی از سوی مقام معظم رهبری و الزام دولت بر اجرای آن از اهمیت بخش‌خصوصی و فرصت بی‌نظیری که برای آن فراهم شده و نشان از باور بر اثرگذاری مثبت آن بر اقتصاد کشور دارد. اصلی که بر واگذاری فعالیت‌های دولتی به بخش‌های غیردولتی به غیر از موارد استثنا شده، تصریح دارد.
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
برندسازی در ایران جدی گرفته نشد
سرپرست سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه در آینده نزدیک انجمن ملی برند در ایران آغاز به کار خواهد کرد، گفت: باید برندهایی را ایجاد کنیم که امکان کنار گذاشتن‌شان با تحریم یا سایر محدودیت‌ها وجود نداشته باشد.
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۸:۳۱
صفحه ۱ از ۲ ۲