اخبار بخش خصوصی

اگر مردم نبودند آتش زودتر مهار می‌شد / آتش سوزی از انبار مواد اولیه بود
شروع این آتش‌سوزی ساعت ۱۸ سه شنبه و محل آن بر اساس ویدئوهای منتشرشده، قسمت انبار این شرکت در جاده شورآباد در جنوب اسلامشهر گزارش شده است.
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شرکت پگاه تهران
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور عبدالله قدوسی مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران جعفرمیر مدیرعامل شرکت پگاه تهران ، خلیل بهروزی فر عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و مهرداد وخشور مشاور ایثارگران شرکت صنایع شیر ایران در محل کارخانه پگاه تهران برگزار شد.
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
مجمع پگاه خراسان با دستور افزایش سرمایه برگزار شد
افزایش سرمایه شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان «غشان»، از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های ثابت (زمین) تصویب شد.
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
جزئیات آتش‌سوزی در کارخانه میهن از زبان پلیس
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران توضیحاتی را پیرامون حریق رخ داده در کارخانه میهن ارائه و اعلام کرد که در صورت لزوم تحقیقات پلیسی در مورد این حادثه انجام خواهد شد.
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۵۶
کارخانه میهن آتش گرفت+ توضیحات روابط عمومی
کارخانه لبنیاتی میهن عصر امروز دچار حریق شد و روابط عمومی این شرکت توضیحاتی در خصوص آن ارائه داد.
سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۹
بازگشت غول نوشابه‌سازی به بازار
زمزم یکی از غول‌های تولید نوشابه در ایران در سال ۱۳۳۴ توسط حبیب ثابت تاسیس شد و فراز و نشیب‌های زیادی را در بیش از ۶ دهه تجربه کرد. این شرکت به‌رغم این فراز و فرودها به جایی رسید که سهم اصلی تولید نوشابه را در دهه ۷۰ در ایران داشت و به بیش از ۵۰ کشور دنیا نیز محصول خود را صادر می‌کرد.
سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
۶۵ مقصد صادراتی در لیست «شیرین عسل»
گروه شیرین عسل برای رسیدن به شعارش که «از دانه تا خانه» است همه زنجیره تولید را از ماده اولیه تا فروشگاه مدنظر قرار داده و اولین مجموعه رسمی فروشگاه‌های زنجیره‌ای را با عنوان همسایه آریا ایجاد کرده است که بتواند پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان در عرصه خرده‌فروشی نیز باشد و محصول را با کیفیت عالی و قیمت پایین عرضه کند.
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۲۲
تحقق بیشترین سودآوری ورشد شاخص‌های پگاه (اینفوگرافی)
تحقق بیشترین میزان سودآوری و بالاترین میزان دریافت شیرخام در ۶۵ سال اخیر، دستاوردهای شرکت صنایع شیر ایران در یک سال اخیر است.
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
قائم مقام نیشکر هفت تپه رسانه ها را به بازدید از  این مجموعه دعوت کرد
قائم مقام نیشکر هفت تپه با بیان اینکه حقوق کارگران پرداخت شده و در نتیجه آن، اعتصاب پایان گرفت، از رسانه ها برای بازدید از این مجموعه دعوت کرد.
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
پچ‌پچ و کسب دومین تندیس برند محبوب مصرف‌کنندگان
پچ‌پچ در هفتمین جشنواره ملی برند محبوب، با حمایت گسترده مصرف‌کنندگان در فضای مجازی موفق به کسب تندیس زرین در گروه کیک و کلوچه شد. این تندیس طی مراسمی در تاریخ 29 مرداد 1399 در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن تهران، به مدیریت عامل شرکت پچ‌پچ اهدا گردید.
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۲۰
قرارداد واگذاری نیشکر هفت‌تپه فسخ شود
دیوان محاسبات کشور اعلام کرد که سازمان خصوصی‌سازی به استناد مقررات موضوعه و مفاد قرارداد منعقده، مکلف به فسخ قرارداد و تعیین تکلیف مجدد شرکت نیشکر هفت‌تپه است.
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۱۴
بهسازی خط تولید شرکت امید پروتئین سلامت
مدیر عامل شرکت امید پروتئین سلامت گفت: با استفاده از تجارب کارشناسان به نام کشور اقدام به تعویض تمامی خطوط تولید و بهسازی زیرساخت‌های کارخانه کرده‌ایم.
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
پگاه خراسان ۴ گواهینامه صادراتی گرفت
شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان با هدف ارزآوری برای مجموعه پگاه، گواهینامه صادرات دریافت کرد.
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۳۵
سرمایه‌گذاری کلان نستله در علوم بهداشتی
نستله شرکت دارویی آیمییون را ۲٫۶ میلیارد دلار خریده و امیدوار است درمانی مناسب برای حساسیت به بادام زمینی را به محصولاتش (قهوه، تنقلات و آب) اضافه کند.
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
روغن لادن برند محبوب مصرف‌کنندگان شد
روغن لادن در هفتمین جشنواره ملی برند محبوب، موفق شد با حمایت گسترده مصرف‌کنندگان تندیس زرین را در گروه روغن‌های غذایی و خوراکی دریافت کند.
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰
صفحه ۱ از ۲ ۲