اخبار بخش خصوصی

تعطیلی مک دونالد در چین
شرکت رستوران‌های زنجیره‌ای مک‌دونالد آمریکا اعلام کرد به دلیل شیوع ویروس کرونا در چین، رستوران‌های خود در 5 شهر این کشور را تعطیل می‌کند.
یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۴۱
برند بزرگ صنعت غذا می‌خواهد سامسونگ و تویوتای ایرانی شود
مرتضی سلطانی: راهکار اصلی کشور در عبور از بحران های فعلی و رسیدن به ثبات درحوزه تولید، صنعت و اشتغال مجال دادن به شکل گیری مگاپروژه هاست تا بتوانند به عنوان موتور محرکه و لوکوموتیو، عمل کرده و بنگاه های اقتصادی زودبازده را به دنبال خود بکشند.
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
ساخت سوسیس گیاهی توسط نستله
نستله به‌تازگی اعلام کرده است که پس از موفقیت بسیار زیاد برنامه گوشت‌های گیاهی خود، محصول جدیدی را به این دسته اضافه خواهد کرد
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲:۱۷
مدال جشنواره تلاشگران به مدیرعامل "پگاه"  اختصاص یافت
به گزارش فودنا، مدال هشتمین دوره جشنواره تلاشگران کشور به مهندس قدوسی مدیر عامل صنایع شیر ایران - پگاه اعطا شد..
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱:۰۲
دولت متولی اصلی در عدم کاهش سرانه مصرف موادلبنی است
عضو هیئت مدیره شرکت لبنیات کالبر با کم ارتباط دانستن اقدامات شرکت های لبنی برای عدم کاهش سرانه مصرف، دولت و نهادهای دولتی را مسئول این امر خواند و گفت: باید روی این قضیه فرهنگ سازی شود و بهترین متولی این کار وزارت بهداشت و درمان، سازمان غذا و دارو و دولت است چرا که سرانه مصرف لبنیات بر سلامت افراد تاثیر گذار است.
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
رشد فروش ۹ ماهه در صنایع شیر ایران
۷ شرکت زیر مجموعه صنایع شیر گزارش عملکرد ۹ ماهه امسال را با رشد فروش به بازار اعلام کردند.
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
شرکت لبنی رضوی، واحد نمونه سازمان غذا و دارو شد
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی از انتخاب این مجموعه به عنوان واحد نمونه سازمان غذا و داروی استان خراسان رضوی خبر داد.
شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
افتتاح مرکز دبیرخانه دائمی حمایت از استارتاپ‌ها، صنعت زعفران در مرکز علمی کاربردی گروه کشاورزی تولیدی زعفران سحرخیز
فرزاد سحرخیز، درباره حمایت از ایده تولید کاغذ با گلبرگ‌های دور ریز زعفران گفت: شرکت زعفران سحرخیز با رویکرد استفاده از فناوری‌های نو و مسئولیت‌های اجتماعی اقدام به حمایت و شتاب‌دهی استارتاپ‌ها در صنعت زعفران کرده است. در همین راستا مرکز دبیرخانه دائمی حمایت از استارتاپ‌ها، صنعت زعفران را در مرکز علمی کاربردی شرکت زعفران سحرخیز دایر کرده و سحر خیز اقدام به حمایت از استارتاپ‌هایی خواهد کرد که در حوزه تولید کاغذ از دور ریز گل‌های زعفران استفاده کنند
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
کیفیت بالا، طعم و مزه رقابتی با تامین مواد اولیه مرغوب در صنایع غذایی
در دنیای امروز با توجه به صنعتی شدن تولید مواد غذایی، برخی نگران کاهش کیفیت در تولید هستند که این امر رابطه مستقیمی با مواد اولیه دارد. همانطور که به آن اشاره داشتیم مهمترین عامل تعیین کننده کیفیت در محصول نهایی به کیفیت مواد اولیه مرتبط میشود و انتخاب نادرست نه تنها اثر منفی در کیفیت دارد بلکه امکان ضرر رساندن به انسان را نیز خواهد داشت.
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹
رئیس هیات مدیره شرکت "سبزی ایران" نائب رئیس کمیته تخصصی کسب و کار کمیسیون ملی یونسکو (سازمان ملل) در ایران
احمد فتح الهی طی حکمی از سوی حجت الله ایوبی (دبیرکل کمیسیون ملی یونسکودر ایران) به عضویت و نایب رئیسی کمیته تخصصی کسب و کار کمیسیون یونسکو در ایران درآمد.
یکشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
موانع ریز و درشت مقابل تولید
درحالی‌که در صنایع مختلف تولیدکنندگان تمام تلاش خود را برای ادامه روند تولید محصولاتشان به کار بسته‌اند، موانع ریز و درشت بسیاری، سر راهشان سنگ‌اندازی می‌کند. صنعت تولید سیستم‌های برودتی و تهویه مطبوع، یکی از صنایعی است که به علت مشکلات موجود در شرایط اقتصادی حال‌حاضر با چالش‌هایی در تامین تجهیزات موردنیاز مواجه شده است.
شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۹:۴۰
راز ماندگاری یک برند غذایی
گلستان به‌عنوان یکی از برندهای شناخته شده در صنعت FMCG (کالاهای تندمصرف) کشور است که بیش از ۶۰ سال است که با محصولات متنوع خود همراه مردم ایران است و بخش زیادی از مصرف بازار موادغذایی کشور را در اختیار دارد.
شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۹:۳۷
عدم ثبات اقتصادی و اقتصاد ناکارآمد
اقتصاد دولتی ایران و اصرار بر ادامه این وضعیت ازسوی دولتمردان همچون تلاشی بیهوده برای رام کردن اسبی سرکش است که هر از چند گاهی افسار گسیخته، صنعت، مردم، اشتغال و همه چیز را مورد تاخت‌وتاز قرار می‌دهد و یک شبه عده‌ای را بدون زحمت پولدار و عده‌ای زحمتکش را به زیر خط فقر می‌کشاند.
شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۹:۲۸
درخشش ۴ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر در ششمین همایش حقوق مصرف کنندگان البرز
ششمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان البرز ۴ شرکت گروه وابسته به زر موفق به دریافت بالاترین سطح ۱ گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شد. دراین آئین، گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در سطح یک یعنی بالاترین سطح به آرد زر، سمولینای زر ، زرنام و زرماکارون اهدا شد .
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
رونمایی از چهار دستاورد پژوهشی در زمینه کیت‌ها و حسگرهای تضمین کیفیت موادغذایی
همزمان با آغاز نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در خراسان رضوی از ۵ دستاورد پژوهشی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی در زمینه کیت ها و حسگر های تضمین کیفیت مواد غذایی رونمایی شد
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
صفحه ۱ از ۲ ۲