اخبار بخش خصوصی

تولید نوشابه در افغانستان تحت لیسانس برند ایرانی
دو شرکت سادات کولا افغانستان و پیمان سازه پایدار تولید نوشابه های زمزم را از نیمه تیرماه در شهر مزارشریف افغانستان آغاز خواهند کرد.
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
جزئیاتی از تخلفاف خصوصی‌سازی در واگذاری کشت و صنعت مغان
عضو هیئت تحقیق و تفحص پرونده واگذاری کشت و صنعت مغان گفت: متاسفانه کشت و صنعت مغان بدون رعایت موازین قانونی از سوی سازمان خصوصی سازی واگذار شده است.
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۴۵
استقبال از نوشیدنی جدید تابستانی پپسی
محصولات جدید پپسی با استقبال روبرو شده؛ البته شرکت تاکید دارد محصولاتش همان طعم محبوب قدیمی را دارند و تنها آبمیوه به آنها افزوده شده است.
دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
کمک‌ نستله ایران به کادر درمان برای مقابله با کرونا
بخشی از اقدامات نستله ایران تامین نیاز تجهیزات پزشکی و اهدای آب آشامیدنی (از محصولات پیورلایف) و حدود ۱۵۰هزار شیر غنی‌شده به مراکز درمانی بوده است.
دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
گاف تجاری کوکاکولا در رقابت با پپسی
تصمیم کوکاکولا در جایگزینی فرمول سری محبوب جهانی‌اش و تلاش برای به دست گرفتن رهبری بازار با فرمولی جدید، از بزرگ‌ترین اشتباهات این برند ‌تجاری بود.
یکشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
ربات ها در رستوران جدید KFC
در پی اقدام مکدونالد برای طرح و اجرای ایده ای با الهام از اصل فاصله گذاری اجتماعی، کی اف سی دست به افتتاح یک شعبه رستوران خودکار زد که از آن به عنوان «نسل آینده رستوران ها» نام می برند.
شنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۱۸
از سرگیری صادرات پگاه فارس به کشورهای اوراسیا
شرکت شیر پاستوریزه پگاه فارس محموله خامه را به کشورهای اوراسیا صادر کرد .
سه شنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸
یک شعار با قدمتی ۶۰ ساله
در سال ۱۹۴۱ میلادی، یک شیرینی سازی به نام «Rowntreeʼs of York» مجبور شد که به دلیل کمبود مواد غذایی در جنگ طرز تهیه نوار های «Chocolate Crisp» خود را تغییر دهد. این شرکت با علم به ایجاد اختلال در پایگاه طرفداران وفادار خود، یک نوار شکلات در بسته بندی آبی رنگ به اسم «Kit-Kat» را به مشتریان ارائه داد.
یکشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
جهش تولید در پگاه با افزایش چند درصدی ظرفیت تولید ، ضریب نفوذ در بازارها و همچنین افزایش دریافت شیرخام بعنوان رکورددار صنایع لبنی کشور
مهندس عبدالله قدوسی گفت: همیشه در مسیری حرکت کرده ایم که بتوانیم تعامل با دامداران بیشتر و بهتر بشود چرا که معتقدیم قدرتمند شدن دامداران عزیز جزیی جدایی ناپذیر از پگاه هستند
یکشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
مرکز علمی کاربردی سحرخیز دانشجو می‌پذیرد
فرزاد سحرخیز، عضو هیات مدیره گروه شرکت های زعفران سحرخیز با اشاره به شروع فعالیت مرکز علمی کاربردی سحرخیز از مهر ماه سال ۱۳۹۸ ، این تجربه و عملکرد را موفقیت آمیز توصیف کرد و گفت : پس از برگزاری موفقیت آمیز کلاس ها که با نظارت دقیق و طبق اصول سازمان سنجش و وزارت علوم همراه بود این مرکز آماده پذیرش ورودی جدید برای سال جاری خواهد بود.
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
عبور از تحریم‌ها در شرکت صنایع شیر ایران
پروژه خرید و نصب خط بسته‌بندی استریل جدید پگاه فارس با عبور از شرایط تحریمی افتتاح و گام بلندی در مسیر خودکفایی صنعتی در شرکت تابعه صندوق بازنشستگی کشوری برداشته شد.
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
استانداری حامی جهش تولید درپگاه فارس است
عنایت الله رحیمی استاندار فارس در کارخانه پگاه فارس با بیان اینکه برند پگاه نامی شناخته شده و مورد اعتماد میان مردم است گفت: فعالیت‌های شرکت صنایع شیر ایران و مجموعه های وابسته در استان فارس دارایی‌های استان در حوزه کشاورزی و دامداری است و استانداری آمادگی هر گونه حمایتی در حوزه توسعه فعالیت آن و جهش تولید را دارد.
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
کوکاکولا اسپانسر جام حذفی ایتالیا شد
این همکاری از فینال فصل جاری که قرار است ۲۸ خرداد برگزار شود، آغاز می‌شود و از این پس نام این رقابت‌ها به «کوپا ایتالیا کوکاکولا» تغییر خواهد کرد.
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
گروه صنعتی میهن روز جهانی شیر را چگونه جشن گرفت؟
سازمان ملل متحد در سال ۲۰۰۱ اولین روز ماه ژوئن مطابق با ۱۲خرداد را به عنوان روز جهانی شیر تعیین و معرفی کرده است، در سال گذشته ۶۸ کشور جهان این مناسبت جهانی را جشن گرفته اند.
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۳۰
"پگاه مهربانی" در مناطق کم برخوردار
شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان اهدای محصولات لبنی به اقشار کم درآمد را در قالب جشنواره ۶۶ اجرا کرد .
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
صفحه ۱ از ۲ ۲