اخبار بخش خصوصی

به مکدونالد بروید و برگر کینگ سفارش بدهید
جدید ترین اقدام بازاریابی برگر کینگ شامل ارسال پیام به مشتریان خود برای رفتن به رستوران مکدونالد و خرید برگر بزرگ یک سنتی آن می شود.
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۴۶
کیفیت و صداقت با مشتری راز ماندگاری ست
آجیل و خشکبار تواضع بعد از گذشت 140 سال فعالیت در این حوزه هنوز به عنوان یکی از بهترین عرضه کنندگان خشکبار مطرح است. حاج جلیل تواضع راز این ماندگاری را درستی در کار و مشتری مداری و خلاقیت می داند.
یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۲۸
ضرورت حمایت دولت‌های ایران و روسیه از بخش‌ خصوصی دو کشور در شرایط تحریم
اتاق های بازرگانی ایران و روسیه با هم دیدار و بر ضرورت حمایت دولت‌های دو کشور از بخش‌ خصوصی دو طرف در شرایط تحریم تاکید کردند.
یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۸:۳۸
کارخانه‌ها را فقط به خاطر پول واگذار نکنید!
به اعتقاد یک کارشناس حوزه کار، خصوصی سازی در کشور باید در شرایط ثبات و پایداری اقتصادی و به شرط شفافیت عملکرد اجرا شود، زیرا در غیر این صورت دستاوردی برای کشور نخواهد داشت.
یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۸:۳۳
با هر گاز از بیسکویت Oreo یک آهنگ جدید بشنوید
اگر هنوز قطعا به این نتیجه نرسیده اید که به مناسبت کریسمس برای عزیزانتان چه هدیه خاصی را بخرید، شاید بخواهید این جعبه موسیقی Oreo منحصر به فرد را امتحان کنید که با کاربردی دوگانه این بیسکویت معروف می تواند به عنوان یک صفحه موسیقیایی نیز مورد استفاده قرار گیرد.
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۱۹
ترویج سبک زندگی سالم رسالت؛ کاله-پرو
کاله-پرو؛ برندی‌ست که این روزها در تبلیغات بخصوص در شبکه‌های اجتماعی حضور فعالی دارد و گروه مخاطبان بسیاری را جذب خود کرده است.
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۱۴
تولیدکنندگان چاره‌ای جز افزایش قیمت ندارند
لبنیات از دسته محصولات مهم در بازار است که این روزها به دلایل مختلف خبرهای مختلفی از آن منتشر می‌شود. شرکت هراز یکی از شرکتهای صاحب نام حوزه محصولات لبنی‌ست که در تلاش است با ثابت نگه داشتن شرایط حال حاضر، مانند قبل محصولاتش را به دست مصرف کنندگان برساند.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
« صنایع بسته بندی پگاه» به عنوان واحد نمونه استاندارد استان تهران انتخاب شد
در مراسم تقدیر از واحدهای نمونه استان تهران صنایع بسته بندی فراورده های شیری پگاه به‌عنوان واحد نمونه استاندارد استان تهران معرفی شد.
پنج شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
پرداخت دومین مطالبه معوق کارگران هفت‌تپه/ خطر نابودی ۳۵هزار تن نیشکر
نماینده ویژه وزارت کار در امور رسیدگی به امور کارگران هفت‌تپه از پرداخت دومین حقوق معوق آنها خبر داد و گفت: فصل برداشت نیشکر آبان و آذر ماه است که اگر این دوماه برداشت نشود، باعث ازبین‌رفتن ۳۵هزار تن محصول می‌شود.
سه شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
کتاب "پایداری مزارع شیری" توسط مجموعه نستله ایران رونمایی‌ شد
به گزارش فودناُ، کتاب پایداری مزارع شیری جمهوری اسلامی ایران در همایش «نستله در جامعه؛ منبع یابی مسئولانه، ایجاد ارزش مشترک» و با حضور سفیر سویس، استاندار، نمایندگان قزوین و مدیران ارشد نستله ایران و خاورمیانه رونمایی شد.
شنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
مشکلات ناتمام هفت تپه؛ از خصوصی‌سازی نادرست تا مافیای شکر
خصوصی‌سازی نادرست تنها درد کارگران هفت تپه و صنعت نیشکر در کشور نیست و آن چیزی که بیش از هر موضوع دیگری کمر این صنعت در کشور را خم کرده، منفعت طلبی مافیای شکر است که پشت دیواری به نام خصوصی‌سازی نادرست پنهان شده است.
جمعه ۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
به دستاوردهای نستله ایران افتخار می کنم / ایران در بخش مزارع پروژه "رایز" از کشورهایی همچون سویس و انگلستان بالاتر هست
جوزپه کارلا، مدیرعامل نستله ایران، در همایش «نستله در جامعه؛ ایجاد ارزش مشترک در جمهوری اسلامی ایران» گفت: بابت دستاوردهای نستله در ایران افتخار می‌کنم و امروز این همایش ارزشمند را روز بزرگی برای همکاری نستله و ایران می دانم زیرا مجموعه نستله ایران توانسته در ایران محصولات با کیفیت عالی را تولید کند
جمعه ۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰:۵۵
طلوع خورشید نوید آغاز دوباره
این دیزاین از یک جمله ساده اقتباس شده است که اگر با وجود اشتباهات فراوان در پایان روز هیچ نوع نگرانی به دل راه ندهید، از نو شروع خواهید کرد و عملکرد بهتری را خواهید داشت.
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۳۷
KFC، نقدش را تبلیغ کرد
KFC یک کمپین بازاریابی را با استفاده از بازخورد این مصرف کننده و توییت تاثیرگذارش راه انداخته است: "KFC عزیز، هیچ کس سیب زمینی های سرخ کرده تو را دوست ندارد. با احترام، کل جهان."
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۱۷
نوآوری و تنوع، استراتزی تازه تلاونگ
شرکت تلاونگ با فرآوری تخم مرغ و تنوع محصول تولید شده، این روزها ضمن ارائه ی تصویر تازه ای از برند خود با ارائه ی طعم ها و تست های متفاوت سهم قابل توجهی از بازار را از آن خود کرده است.
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۱۱
صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »