اخبار بخش خصوصی

چشم انداز صنعت غذا را در ترویج و توسعه کشاورزی قراردادی می‌بینم
دکتر شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در معیت عضو هیئت مدیره و معاونین سازمان مرکزی از مرکز پشتیبانی و بازاررسانی شرکت صنایع غذایی «نامی نو» بازدید و با مدیران این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
استمرار حمایت هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری از سیل زدگان کشور
هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی وصندوق بازنشستگی کشوری در راستای کمک های انسان دوستانه و ضرورت همراهی، همدلی با هم وطنان عزیز سیل زده کمک های غیر نقدی و نقدی خود را استمرار می بخشد.
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
تلاش برای همراهی با قدرت خرید مخاطبان
در تحقیقات اخیر شرکت پژوهش بازار و رسانه‌ی امروز ( (EMRCکه به بررسی دیدگاه افراد جامعه در خصوص تغییرات و شرایط جهان و ایران پرداخته است، مشخص شد که قدرت خرید مخاطبان ایرانی در سال ۲۰۱۸ کاهش یافته است. برای مثال: ۹۰ درصد زنان حاضر در پژوهش، از کاهش قدرت خرید خود خبر داده‌اند. چنین درصدی با تغییرات جزیی در میان آقایان حاضر در پژوهش همدیده می‌شود.
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
مروری بر زندگی "شاهرخ ظهیری" که از بین ما رفت
شاهرخ ظهیری، موسس کارخانجات "مهرام" و اولین تولیدکننده سس در ایران، در سال 1309 در ملایر متولد شد و پس از سالها تلاش او را پدر صنعت غذا نامیدند که در 22 فروردین 1398 به دیار باقی شتافت.
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
ارسال کمک‌های شرکت "کیک و کلوچه کاوه" به مناطق سیل زده
به گزارش فودنا، شرکت کیک و کلوچه کاوه در اقدامی شایسته سه کانتینر کلوچه و آب معدنی به ارزش یک میلیارد ریال تحویل جمعیت هلال احمر شده تا به مناطق سیل زده ارسال شود.
دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۷:۰۰
کمک چهار میلیارد ریالی هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری به سیل زدگان
به گزارش فودنا، با توجه به سیل استان هایی از کشور هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری طی اقدامی کمک چهار میلیارد ریالی را از تولیدات زیر مجموعه های خود به سیل‌زدگان ارسال کرد.
یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
شیرینی و شکلات پویاترین صنعت در صنایع غذایی‌ایران
قائله ورود ذرت‌های دامی به خط تولید اسنک‌های حجیم شده، استفاده نابه‌حق از واژه پفک در خبرها و دفاع تمام قد شرکت «پارس مینو» از برند« پفک» ما را بر آن داشت تا گفت‌وگویی با وحید هوشنگ‌نژاد مدیرعامل شرکت پارس مینو داشته باشیم.
یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
جایگاه صنعت بیسکویت در اقتصاد
صنعت بیسکویت در اقتصاد ایران چه جایگاهی دارد و چگونه می‌توان سهم این صنعت را گسترش داد؟ مطابق با ارزیابی‌ها بیسکویت در سبد خانوار جزو اولویت‌های دوم است، اما از جایگاه ویژه‌ای در تغذیه خانواده‌ها برخوردار است. این در حالی است که صاحبان این صنعت به تازگی به سمت تولید بیسکویت‌هایی رفته‌اند که سلامت‌محور هستند. این موضوع در کنار اینکه بتوان بهای تمام‌شده را به‌گونه‌ای تنظیم کرد که قشر عمده مردم بتوانند این محصول را خریداری کنند، می‌تواند جایگاه بهتری را به این صنعت ببخشد.
جمعه ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
تلاش دولت، مردم و کارآفرینان باید بر تولید بیشتر با کمیت بالاتر و کیفیت بهتر باشد / دامداران وضعیت بسیار بهتری نسبت به گذشته دارند
رئیس جمهور با اشاره به نامگذاری سال 1398 هجری شمسی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال "رونق تولید" تصریح کرد: امسال به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده و همه تلاش دولت، مردم و کارآفرینان باید بر تولید بیشتر با کمیت بالاتر و کیفیت بهتر باشد
جمعه ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱:۳۶
مربایی با طعم خلاقیت از نوع چای ترش و گل‌گاوزبان
مربای موسوی محصولات تازه ای وارد بازارکرده که ضمن سلامت محور بودن به دلیل تازگی و استفاده از موادی که قبلاً در تولید محصولاتی نظیر مربا کاربرد نداشتند، مثل گل گاو زبان و چای ترش مورد توجه مخاطبان قرارگرفته است.
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۹:۰۸
افتتاح بزرگ‌ترین کشت و صنعت غرب کشور با حضور  وزیر تعاون در الیگودرز
مجتمع کشت، صنعت و دامپروری صبا پگاه لرستان در شهرستان الیگودرز باحضور محمدشریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ، تقی زاده مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری، سیدموسی خادمی استاندار لرستان، محمد بخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی و سید ابراهیم حسینی مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران در این شهرستان افتتاح و رسما آغاز به کار کرد.
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰:۴۱
گلوگاه‌های صنعت نان صنعتی
صنعت نان به‌خصوص نان‌های صنعتی امروزه دستخوش برخی تغییرات شده است. امروز چرخ‌‌دنده‌های کارخانه‌های نان صنعتی به دست بخش‌خصوصی چرخانده می‌شود و دولت نقش و جایگاه خاصی در این صنعت ندارد. گذری بر تاریخ نشان می‌دهد تنها بین سال‌های ۵۰ تا ۵۷ نان صنعتی در دست دولت بود.
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
سحرخیز 86 ساله شد
مجموعه ی زعفران سحرخیز امسال با تکیه بر اعتماد و کیفیت 86 سالگی اش را جشن گرفت و موفق به کسب جایزه ملی نشان تجاری (برند) برتر ایران شد.
فرزاد سحرخیز ضمن اعلام این مطلب از فراز و نشیب های شکل گیری و توسعه ی برند سحرخیز در بازار ایران و بین الملل می گوید که آنچه درذیل می خوانید حاصل این گفتگوست:
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
بانک مرکزی کارخانه روغن نباتی گلنار را از لیست سیاه خارج کند
مدیر عامل کارخانه روغن نباتی گلنار کرمان از عزم جدی مسئولین استانی و کشوری در راستای رفع مشکل این کارخانه عنوان کرد: در چند روز اخیر یک ماه از حقوق معوقه کارگران کارخانه روغن نباتی گلناز کرمان پرداخت شد.
پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
دومین دوره مسابقات قرآن شرکت صنایع شیر ایران برگزار شد
دومین دوره مسابقات سراسری حفظ، قرائت و روانخوانی و ترتیل قرآن کریم صنایع شیر ایران در مشهد مقدس و توسط شرکت بازار گستر پگاه منطقه ۲ در کنار مضجع نورانی امام رضا(ع) برگزار شد.
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۶
صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »