اخبار بخش خصوصی

در خانه بمانید، تهرانگرد ببینید
تهرانگرد برنامه تلویزیونی است که با هدف معرفی و آشنایی بیشتر با جاذبه‌های توریستی و مکان‌های تفریحی تهران و با حمایت و مشارکت حلوای عقاب به روی آنتن می‌رود.
شنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
محمد نصرتی، رئیس سابق اتحادیه قنادان درگذشت
به گزارش فودنا، مرحوم مغفور حاج محمد نصرتی، رئیس اسبق اتحادیه قنادان کشور و مدیر قنادی شیرین منش پس از طی دوران بیماری به دیار باقی شتافت.
پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
بررسی وضعیت تولید ماشین آلات صنعت غذا تا نظارت‌ها و استانداردها
ماشین سازی مرشد گوهر اولین سازنده ماشین آلات پخت نان صنعتی در ایران است و فرصتی مغتنم در یکی از نمایشگاه های صنایع غذایی پیدا کردیم تا گپی خودمانی پیرامون وضعیت امروز صنعت‌ داشته باشیم که گفتگوی ما را با محمودمرشدی مدیرعامل ماشین‌سازی مرشدگوهر و همچنین دبیر انجمن ماشین‌سازان‌نان و شیرینی می‌خوانید:
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
بومی‌سازی امولسیفایرها و استابلایزرهای صنعت شیرینی و شکلات
بصورت مختصر و مفید خدمتتان عرض می‌نمایم که در تلاش هستیم برای تولید امولسیفایرها و استابلایزرهای غذایی در بحث صنعت شیرینی و شکلات به تولیدات داخلی خودمان که کاملا بومی‌سازی شده و بر پایه استفاده از Rawmaterial ایرانی است برسیم،
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰:۲۶
غگیلا ؛ نماد شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان در فرابورس
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با نماد «غگیلا» به عنوان دویست و نهمین نماد معاملاتی در فهرست نرخ‌های بازار دوم فرابورس ایران درج و آماده عرضه شد.
سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
تولید شیرنارگیل رامک ​با فرآیند ESL
شرکت AdOne ایده پردازی و اجرای فعالیت‌های تبلیغاتی جدید برند رامک را با محوریت معرفی محصول جدید این برند “شیرنارگیل” برعهده گرفت.
پنج شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
رتبه اول صادرات صنایع غذایی کشور در اختیار لبنیات است / 12 نوع آزمایش مختلف تنها برای بررسی سلامت شیر خام انجام می‌شود
مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران با بیان این مطلب که رتبه اول صادرات صنایع غذایی کشور در اختیار لبنیات و "پگاه" هم رتبه اول صادرات لبنیات را در اختیار دارد، گفت: در این بخش صد هزار نفر در بخش تولید مشغول هستند و اگر فروش شیر خام هم به آن اضافه کنیم سالانه دو میلیون نفر در این صنعت اشتغال دارند.
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
فرهنگ‌سازی مصرف لبنیات در جلسه مشترک مدیران ارشد صدا و سیما و شرکت "صنایع شیر ایران"
به گزارش فودنا، نشست مدیرعامل صنایع شیر ایران با مدیران ارشد صدا و سیما با موضوع فرهنگ‌سازی مصرف شیر و فرآورده‌های لبنی برگزار شد.
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
تعطیلی مک دونالد در چین
شرکت رستوران‌های زنجیره‌ای مک‌دونالد آمریکا اعلام کرد به دلیل شیوع ویروس کرونا در چین، رستوران‌های خود در 5 شهر این کشور را تعطیل می‌کند.
یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۴۱
برند بزرگ صنعت غذا می‌خواهد سامسونگ و تویوتای ایرانی شود
مرتضی سلطانی: راهکار اصلی کشور در عبور از بحران های فعلی و رسیدن به ثبات درحوزه تولید، صنعت و اشتغال مجال دادن به شکل گیری مگاپروژه هاست تا بتوانند به عنوان موتور محرکه و لوکوموتیو، عمل کرده و بنگاه های اقتصادی زودبازده را به دنبال خود بکشند.
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
ساخت سوسیس گیاهی توسط نستله
نستله به‌تازگی اعلام کرده است که پس از موفقیت بسیار زیاد برنامه گوشت‌های گیاهی خود، محصول جدیدی را به این دسته اضافه خواهد کرد
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲:۱۷
مدال جشنواره تلاشگران به مدیرعامل "پگاه"  اختصاص یافت
به گزارش فودنا، مدال هشتمین دوره جشنواره تلاشگران کشور به مهندس قدوسی مدیر عامل صنایع شیر ایران - پگاه اعطا شد..
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱:۰۲
دولت متولی اصلی در عدم کاهش سرانه مصرف موادلبنی است
عضو هیئت مدیره شرکت لبنیات کالبر با کم ارتباط دانستن اقدامات شرکت های لبنی برای عدم کاهش سرانه مصرف، دولت و نهادهای دولتی را مسئول این امر خواند و گفت: باید روی این قضیه فرهنگ سازی شود و بهترین متولی این کار وزارت بهداشت و درمان، سازمان غذا و دارو و دولت است چرا که سرانه مصرف لبنیات بر سلامت افراد تاثیر گذار است.
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
رشد فروش ۹ ماهه در صنایع شیر ایران
۷ شرکت زیر مجموعه صنایع شیر گزارش عملکرد ۹ ماهه امسال را با رشد فروش به بازار اعلام کردند.
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
شرکت لبنی رضوی، واحد نمونه سازمان غذا و دارو شد
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی از انتخاب این مجموعه به عنوان واحد نمونه سازمان غذا و داروی استان خراسان رضوی خبر داد.
شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
صفحه ۱ از ۲ ۲