اخبار بخش خصوصی

اطلاعیه «سن ایچ» درباره یک ویدئو منتشر شده
پیرو ویدئویی که این روز‌ها در فضای مجازی منتشر شده است و رب گوجه فرنگی فاسد را به برند سن ایچ نسبت می‌دهد، این برند وظیفه خود می‌داند تا در جهت تنویر اذهان عمومی توضیحات ذیل را به آگاهی برساند:
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰:۳۳
"مهرادچاشنی" واحد نمونه در سال ۹۸ + مصاحبه با مدیرعامل (فیلم)
به گزارش فودنا، برگی دیگر از افتخارات شرکت مهرادچاشنی توس ورق خورد و این شرکت به عنوان واحد نمونه صنعتی در استان خراسان رضوی در سال1398 برگزیده شد.
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
حلقه‌های گمشده صنایع غذایی
سال گذشته سال بسیار سختی برای تولیدکنندگان و صاحبان صنایع کشور بود. چالش‌ها و دست‌اندازهایی بر سر راه فعالان اقتصادی کشور قرار گرفت که فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی را با موانعی روبه‌رو ساخت. یکی از اساسی‌ترین مشکلات تولیدکنندگان در سال ۹۷، تامین مواد اولیه مورد نیاز بود. متاسفانه با توجه به شرایط سیاسی حاکم بر کشور و تحریم‌های ظالمانه‌ای که بر کشورمان تحمیل شده است باید این باور را پذیرفت که مسیر تولید و از جمله تامین مواد اولیه با سختی‌هایی همراه شده است.
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
پسر مالک برند معروف بستنی در لیست متخلفان ارزی
عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی با ارسال نامه‌ای به حسن روحانی، رئیس جمهور، اسامی متخلفان ارز دولتی را اعلام کرده که نام شرکت طبیعت سبز میهن با دریافت ۶۷۰ میلیون دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی نیز در آن دیده می‌شود.
چهارشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
اگر نیاز باشد از گوشت گربه هم استفاده می‌کنیم!
مدیر عامل شرکت کاله در برنامه علی ضیا در برنامه فرمول یک گفت: اگر روزی نیاز باشد از گوشت گربه هم در سوسیس - کالباس استفاده می‌کنیم؛ ولی خوشبختانه فعلا نیاز نیست.
سه شنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹
"پنیرهای ایرانی" در فروشگاه‌های ژاپن / تصویر
به گزارش فودنا، پنیر ایرانی "گلا آمل" در فروشگا‌ه‌های ژاپن با استقبال مردم مواجه شده است.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
بطری و شیشه بدهید دوچرخه برقی هدیه بگیرید
به گزارش فودنا و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مجموعه فروشگاهی شهروند با همکاری شهرداری در ابتکاری جالب با نصب دستگاه‌های خود دریافت بطری (RVM) در ۵۰ نقطه شهر تهران اقدام به جمع آوری انواع بطری‌ پلاستیکی، شیشه‌ای و فلزی می‌کند.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
جاده پرپیچ و خم رونق صنعت غذا
اهمیت صنعت غذا در اقتصاد هر کشور بر هیچ‌کس پوشیده نیست. علاوه بر تاثیر مستقیم این صنعت بر سلامتی مردم، صادرات‌محور بودن بخش غذا یکی از مهم‌ترین دلایل توجه ویژه به آن است. به زعم بسیاری از تولیدکنندگان مواد غذایی، دولت‌ها در ادوار مختلف توجه لازم را به این صنعت نداشته‌اند و همین موضوع صنعت غذا را رفته‌رفته مهجور کرده است.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
تنگنای تولید ماشین‌آلات صنعتی
یکی از عوامل تاثیرگذار در افزایش توان بالقوه و رشد صنعت در ایران دسترسی به ماشین‌آلات و تجهیزات به‌روز از طریق بازارهای بین‌المللی است. این ابزارآلات صنعتی بزرگ، نقش تعیین‌کننده‌ای در به حرکت آمدن موتور توسعه و پیشرفت اقتصادی دارند. اما بهره‌گیری از آنها در سال‌های گذشته با نوساناتی همراه بوده است.
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
سمپلینگ محصولات پرفروش کاله
شرکت لبنی کاله چندوقتی‌ست برای معرفی برخی از محصولات خود کمپین سمپلینگ ترفیعی را اجرایی می‌کند. مدیریت و نظارت این کمپین توسط"DMN-A Brand Experience Agency" بوده است. با امید حسنی مسئول اجرا پروژه از شرکت DMN گفتگویی شده است که در ادامه می‌خوانید.
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۵۳
چهل روز خاموش در کاله عراق
17تیر چهلم خاکستر شدن کارخانه‌ای است که از عمر تأسیس آن دو سال بیشتر نمی‌گذشت. کاله، شرکتی که تنها به صادرات محصولاتش به کشورهای همسایه اکتفا نکرده بود و در دل بازار صادراتی‌اش هم کارخانه‌ای تولیدی احداث کرده بود، هفتم خرداد ماه امسال در آتش سوخت و علاوه بر مالکش، ۷۰۰ عراقی مشغول به کار در آن را هم محزون کرد.
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۴۰
«نگارین زعفران»، سفیر فرهنگ و هنر ایران
مدیرعامل بیسکویت فرخنده از تولید یک بسته‌بندی جدید در این شرکت خبر داد که می‌توان گفت نسبت به بسته‌بندی‌های فعلی فرخنده در بازار، یک نقطه عطف محسوب می‌شود. به گفته سیدیوسف قاضی‌عسگر، این بسته‌بندی در سی‌ام خردادماه امسال و در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی ایران رونمایی شده است.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
بازدید مدیرعامل بانک ملت از کارخانه "میهن"
مدیران عامل بانک ملت و گروه تولیدی میهن، در نشستی مشترک بر تقویت تعاملات و همکاری های فی ما بین تاکید کردند.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱:۳۲
نامگذاری شهرک صنعتی و یا دانشگاه صنایع غذایی به نام "شاهرخ ظهیری"
فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران، به پاس زحمات تمامی عزیزان و زحمت‌کشان صنایع غذایی کشاورزی کشور پبشنهاد نام‌گذاری یکی از شهرک‌های صنعتی کشور و یا یکی از دانشگاه‌های صنایع‌غذایی را به‌نام پدر صنعت غذا و بزرگمرد اخلاق و تواضع شادروان "شاهرخ ظهیری" را مطرح کرد.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰:۵۸
گروه صنعتی و پژوهشی زر و افتخاری شیرین
احداث بزرگترین مجتمع تولیدی شیرینی و شکلات (کانفکشنری) در شرایطی با شتاب و سرعت پیش می رود که تکیه بر مزیت محوری در صنایع، مسیر اصلی بهبود شرایط تولید و به روز رسانی صنعت و گذر اقتصاد از وضعیت دشوار امروز نامیده می شود.
دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱:۲۳
۱ صفحه ۲ از ۲