اخبار بخش خصوصی

عدم ثبات اقتصادی و اقتصاد ناکارآمد
اقتصاد دولتی ایران و اصرار بر ادامه این وضعیت ازسوی دولتمردان همچون تلاشی بیهوده برای رام کردن اسبی سرکش است که هر از چند گاهی افسار گسیخته، صنعت، مردم، اشتغال و همه چیز را مورد تاخت‌وتاز قرار می‌دهد و یک شبه عده‌ای را بدون زحمت پولدار و عده‌ای زحمتکش را به زیر خط فقر می‌کشاند.
شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۹:۲۸
درخشش ۴ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر در ششمین همایش حقوق مصرف کنندگان البرز
ششمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان البرز ۴ شرکت گروه وابسته به زر موفق به دریافت بالاترین سطح ۱ گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شد. دراین آئین، گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در سطح یک یعنی بالاترین سطح به آرد زر، سمولینای زر ، زرنام و زرماکارون اهدا شد .
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
رونمایی از چهار دستاورد پژوهشی در زمینه کیت‌ها و حسگرهای تضمین کیفیت موادغذایی
همزمان با آغاز نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در خراسان رضوی از ۵ دستاورد پژوهشی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی در زمینه کیت ها و حسگر های تضمین کیفیت مواد غذایی رونمایی شد
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
اولین محصول خامه فرادما با گواهینامه صادرات COC
پگاه گیلان به عنوان اولین شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) و اولین شرکت صنعت غذا موفق به اخذ گواهینامه صادرات با(علامت استانداردCOC) برای محصول خامه فرادما با چربی گیاهی مطابق با شیوه نامه ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد ایران گردید.
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
درخواست صنایع شیر ایران از سازمان دامپزشکی برای تسهیل در صادرات پگاه به چین
مدیرعامل صنایع شیر ایران، در جلسه‌ای که با حضور رفیعی پور، رئیس سازمان دامپزشکی کشور در محل سازمان برگزار شد، خواستار تسهیل و مساعدت سازمان دامپزشکی در صدور مجوز های صادرات محصولات لبنی به کشور چین شد.
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
راه ورود به بازارهای خارجی توسعه مگاپروژه‌ها / اتاق‌ بازرگانی باید جایگاه تصمیم‌گیری پیدا کند
مرتضی سلطانی، بنیانگذار گروه صنعتی زر در جمع صادرکنندگان گفت: تجارت بدون پشتوانه تولید مانند ساختمان بیست طبقه‌ای است که در آب فرو رفته است ان وقت ما در طبقه هفدهم به فکر نصب لوستر و کاغذ دیواری آن هستیم ، باید به یکدیگر اعتماد کنیم و نگاه جزیره‌ای از بین برود. راه ورود به بازارهای خارجی توسعه مگاپروژه‌ها است.
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
بالاترین افتخار روز ملی صادرات برای صنعت شیرینی و شکلات
بیست و سومین همایش روز ملی صادرات با حضور مقامات اجرایی و قانون گذاری کشور در حالی برگزار شد که مجموعه شونیز با کسب مدال افتخار صادرات و آذرشهد و کیک و کلوچه نادری به عنوان صادرکننده نمونه باعث شد که صنعت شیرینی و شکلات در بالاترین جایگاه صادرات قرار بگیرد.
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
افزایش سرمایه «چین چین» در مجمع به تصویب رسید
در مجمع فوق العاده شرکت مجتمع کشت و صنعت چین چین، مرحله دوم افزایش سرمایه به تصویب رسید.
شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
اجرای 100پروژه بزرگ و کوچک در گروه صنعتی مینو
به گزارش فودنا، مدیرعامل گروه صنعتی مینو با اشاره به تولید 400نوع محصول به میزان 600 تن در روز در زیرمجموعه های این گروه از اجرای بالغ بر 100 پروژه بزرگ و کوچک طی پانزده سال گذشته خبر داد.
شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
کروسان پچ‌پچ برند محبوب مصرف‌کنندگان شد
کروسان پچ‌پچ در ششمین دوره جشنواره ملی برند محبوب، با حمایت گسترده مصرف‌کنندگان به رتبه دوم در گروه «کیک» دست یافت و در مراسمی که در تاریخ 22 مهرماه 98 به همت دبیرخانه جشنواره در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، تندیس نقره‌ای این رویداد را دریافت کرد.
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
مدیرعامل رستوران زنجیره ای مک دونالد به دلیل فساد اخلاقی از سمت خود برکنار شد.
استیو ایستربروک، مدیرعامل خود را به علت رابطه غیر اخلاقی با یک کارمند اخراج کرده و کریس کمپسینسکی را بعنوان جانشین وی معرفی کرد.
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
پاچالچی: راهگار جدید خرید عمده و بی واسطه گوشت و محصولات پروتئینی
پاچالچی اولین سامانه اینترنتی سفارش محصولات پروتئینی بصورت عمده و آنلاین می باشد که این امکان را برای کاربران خود به وجود آورده است تا یک ارتباط راحت و ارزان با تامین کنندگان عمده محصولات پروتئینی برقرار سازد .
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
مروری بر فعالیت‌های دیجیتال نسکوئیک
AdOne چندی ست سکان فعالیت‌های دیجیتال و صفحه اینستاگرامی نسکوئیک را در دست گرفته است.این شرکت فعالیت‌های مختلفی را برای این بخش از تبلیغات نسکوئیک برنامه ریزی و در حال اجرا دارد
یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
۱ صفحه ۲ از ۲