اخبار بخش خصوصی

کاهش وابستگی در محصولات استراتژیک در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: یکی از مباحث مهمی که در حال حاضر در دستور کار وزارتخانه قرار دارد کاهش وابستگی در محصولات استراتژیک است.
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
نسل جدید متال دتکتور صنایع غذایی با بهره گیری از هوش مصنوعی
متال دتکتور در صنایع غذایی راه حلی مطمئن برای تولید کنندگان صنعت غذا برای جلوگیری از ورود انواع آلاینده های فلزی به محصول می باشد.
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
چای داخلی برای خانواده‌های ایرانی
شرکت دبش سبزگستر به‌عنوان یکی از شرکت‌های تابعه گروه کشت و صنعت دبش با نام تجاری «چای دبش» و پیشینه سه نسل فعالیت در عرصه‌های تجاری و تولیدی در صنعت چای، ریشه در خاک ایران‌زمین دارد و به‌عنوان یکی از توانمندترین بنگاه‌های اقتصادی در سطح بین‌المللی مطرح است.
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
نسخه «تبرک» برای عبور از روزهای سخت تولید
گروه کارخانه‌های صنعتی تبرک را می‌توان اولین هلدینگ صنایع غذایی ثبت شده کشور دانست که با دارا بودن یازده شرکت فعال در زمینه تولید رب گوجه‌فرنگی، آبمیوه، کنسروهای گوشتی و غیرگوشتی؛ بخش‌های گردشگری فرهنگی و پروتئین گیاهی با بیش از یک‌هزار و چهارصد و سی نفر نیروی انسانی مستقیم، ۱۰‌هزار کشاورز طرف قرارداد تامین مواد اولیه و خطوط تولید پیشرفته، نقش عمده‌ای در تامین سبد کالای خانوارهای ایرانی ایفا می‌کند.
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
اطلاعیه ثبت نام اینترنتی جهت استخدام در شرکت صنایع شیر ایران با آزمون سراسری
شرکت صنایع شیر ایران نیروی انسانی مورد نیاز خود را از میان واجدین شرایط و با برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و گزینش ، به صورت قرارداد کار موقت ( مدت معین ) انتخاب خواهد کرد .
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
گرایش به خرید نان‌های صنعتی با شیوع ویروس کرونا
کرونا بیماری نوظهوری که با ورود به شهرها تغییرات بسیاری ایجاد کرد؛ این تغییرات نه تنها در ظاهر شهرها بلکه در سبک زندگی مردم ایجاد شده و نحوه آمد و شد و خورد و خوراک مردم را تغییر داد
یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
جلوگیری از حضور آلاینده‌های فیزیکی به نان صنعتی
جلوگیری از حضور آلاینده‌های فیزیکی به نان صنعتی و مکانیزه، کیک، کلوچه، کروسان و مواد غذایی پخت شده با استفاده از متال دتکتور و دستگاه اشعه ایکس از تولیدی‌های یک شرکت ایرانی است
یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵
آیا بسته‌بندی، اصلی‌ترین محافظ محصولات است؟
برندهای بزرگ و کسب و کارهای خرد خصوصا در دوران بحران کرونا، بیشتر به فکر بسته بندی افتاده‌اند.
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
جزئیات افزایش سرمایه گروه صنعتی «مینو»
مدیرعامل گروه صنعتی مینو در ارتباط با افزایش سرمایه شرکت‌های مختلف گروه صنعتی مینو اعلام کرد: برای حفظ ارزش سهام خود محکوم به توسعه و سرمایه‌گذاری‌های جدید هستیم.
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
افتتاح طرح توسعه آب معدنی داماش
مدیر عامل آب معدنی داماش گفته این طرح با ۳۰میلیارد ریال تسهیلات بانکی اجرا شد و میزان تولید از ۳۶هزار بطری آب معدنی در روز به ۱۰۰هزار بطری افزایش یافت.
چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
اثر سیاست‌های خلق‌الساعه بر تولید
طی یک‌سال گذشته شرایط اقتصادی کشور به‌گونه‌ای رقم خورد که بسیاری از گروه‌های صنعتی از جمله صنعت بیسکویت و شکلات با برخی چالش‌ها روبه‌رو شدند.
دوشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
رکوردزنی فروش4ساله محصولات پگاه
در اولین ماه سال جهش اقتصادی، شرکت بازارگستر پگاه از ثبت رکورد فروش محصولات شرکت صنایع شیر ایران(پگاه)خبر داد.
یکشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
تخفیف21 درصدی پگاه به بازنشستگان
اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تخفیف 21 درصدی پگاه با رعایت شان بازنشستگان اجرایی می شود.
سه شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
پگاه حامی مدافعان سلامت؛ اهدای محصول به ارزش بیش از  یک میلیاردریال به کادر درمان کشور
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران چهارشنبه ۲۰ فروردین ، همزمان با ولادت با سعادت امام زمان ( عج ) ، محموله شیر و فرآورده های شیری توسط شرکت صنایع شیر ایران به بیمارستان شهدای یافت آباد اولین سایت پذیرش و درمان کرونا در تهران اهدا شد.
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
اطلاعیه «میهن» درباره خبرهای جعلی
روابط‌عمومی مجتمع صنایع میهن با صدور اطلاعیه درباره دروغ‌پردازی درباره برندهای مورد اعتماد مردم، اعلام کرد: در روزهایی که کنار هم ایستادن و مشارکت عمومی برای شکست دادن کرونا اهمیت دوچندانی یافته، متاسفانه خبری دروغین و جعلی که قبلا با نام‌ برندهای دیگر و با سناریوی مشابه پخش شده بود، این بار توسط عده‌ای شایعه‌پرداز در فضای مجازی و کانال‌های شبکه‌های اجتماعی و درباره برند میهن درحال انتشار است.
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
۱ صفحه ۲ از ۲