دوشنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۵
۱۲:۵۳

 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی » 

پخش و توزیع مواد غذایی میثاق
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی 25 الی 28 مرداد
http://www.rokhdadnama.com/

کارشناس مسئول بهداشت محیط شهرستان کرمانشاه هشدار داد، افراد از خرید آجیل‌های رنگی و براق خودداری کنند.
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار با بیان این که آجیل و خشکبار نرخ مصوب ندارد، از کاهش ۱۵ درصدی قیمت آجیل شب عید خبر داد.
رییس اتاق بازرگانی ایران به تشریح مهمترین اقلام صادراتی و وارداتی ایران و آمریکا پرداخت و از احتمال صادرات مجدد پسته ایران به آمریکا در صورت رفع موانع موجود در این زمینه خبر داد.
مدیر کل آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو، در خصوص خرید آجیل عید، توصیه هایی به هموطنان داشت.
در آستانه نوروز روسای اتحادیه ها از آرامش بازار و قیمت ها خبر می دهند.
در سال جاری حدود ٣٠ هزار تن فندق در کشور تولید شد که نسبت به سال گذشته ٥٠ درصد و نسبت به سال ١٣٩٢ بیش از ١٠٠ درصد افزایش تولید داشته است.
قائم مقام وزیر کشاورزی:
قائم مقام بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی تولید سرانه میوه در ایران را 2.5 برابر جهان اعلام کرد و گفت: ایران امکان صادرات خشکبار، سبزی و صیفی، میوه و آبزی به اوکراین را دارد که زیربنای ...
یک مقام مسئول در وزارت جهادکشاورزی با بیان اینکه تولید خشکبار امسال بیش از ۸۰۰ هزار تن است، گفت: مجوزی برای واردات خشکبار صادر نشده است.
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران، عرضه هرگونه آجیل و خشکبار قسطی در کشور را تکذیب کرد و گفت: امسال قیمت آجیل و خشکبار شب عید به طور میانگین بین 10 تا 15 درصد کاهش داشته و در این مح...
کاهش تولید خرمای مضافتی به‌دلیل شرایط آب و هوایی و همچنین افزایش تقاضاهای صادراتی، قیمت این محصول را افزایش داده است.
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار کشور با اشاره به رکود سنگین حاکم بر فروش آجیل و خشکبار گفت: برخی از واحدهای صنفی برای خروج از این رکود اقدام به فروش آجیل و خشکبار به صورت قسطی به کارمند...
قیمت انواع آجیل و خشکبار در آستانه نوروز با حدود ۱۰ درصد افزایش قیمت نسبت به ماه قبل در بازار عرضه می‌شود و نرخ پسته اعلا هم به ۹۰ هزار تومان رسیده است.
به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار، نرخ‌ها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود، اما با توجه به افزایش ۲۰ درصدی تولیدات، در ایام نوروز مشکلی در زمینه گرانی نخواهیم داشت.
رئیس آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو گفت: توصیه می‌شود افراد آجیل‌های مانده سال قبل را خریداری نکنند زیرا آلودگی قارچی این مواد بیشتر است.
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار با بیان اینکه برخی افراد شغل دیگری دارند اما در دو ماهه پایانی سال آجیل فروش می‌شوند، از مردم خواست محصول مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تهیه کنند.
خبر مهم آجیلی برای خریداران
رئیس اتحادیه فروشندگان خشکبار و آجیل: هیچ آجیل فروشی در طرح فروش فوق العاده شرکت نمی کند.
کارشناس اداره غذا در سازمان غذا و دارو گفت: خشکبارهایی که در مغازه ها به فروش می رسد باید در مکان مناسب باشند و در بیرون مغازه و کنار خیابان نباید به فروش برسد.
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار از کاهش ۱۵ درصدی قیمت ها در بازار در مقایسه با زمان مشابه پارسال خبر داد.
آجیل و خشکبار از جمله کالاهایی است که در شب های عید متقاضیان زیادی دارد و از کارگر گرفته تا کارمند و اقشار پر درآمد جامعه برای سفره های عید خود آجیل و خشکبار تهیه می کنند.
رادیو سراسری آمریکا (ان پی آر) از نگرانی پسته کاران این کشور از رقابت با پسته ایران در پی لغو تحریم های اعمال شده علیه این کشور خبر داد.
 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی »