دوشنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
۲۱:۴۶

 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی » 

پخش و توزیع مواد غذایی میثاق
انجمن وارد کنندگان
خبرگزاری حلال

می خواهیم در این مطلب به بررسی خاصیت های نخود بپردازیم این ماده خوراکی چه خواص درمانی دارد و در چه زمینه هایی مفید است طب سنتی در چه مواردی استفاده از نخود را توصیه میکند برای چه ن...
برخی از واردکنندگان اقدام به واردات خشکبار از مبادی رسمی می کنند که این محصولات در مقایسه با تولید داخل کیفیت نامطلوبی دارند.
مدیر کل دفتر غلات و محصولات اساسی وزارت جهاد کشاورزی از هدفگذاری برای تولید 764 هزار تن حبوبات تا پایان برنامه ششم توسعه در قالب طرح افزایش ضریب خوداتکایی و سیاست های اقتصاد مقاومت...
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: واردات خشکبار برای حمایت از تولیدات داخلی ممنوع است و تمام خشکبار خارجی موجود در بازار قاچاق و غیرمجاز است.
یک مقام مسئول از توقیف یک محموله بزرگ قاچاق خشکبار در یکی از استانهای غربی خبرداد و گفت: همچنین یک قاچاقچی سم، اقدام به واردات و عرضه گسترده این محصول در کشور می‌کند.
مدیرکل دفتر میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت:تولید خرما سال گذشته یک میلیون تن بوده که پیش بینی می شود امسال با افزایش 100 هزار تنی تولید به یک میلیون و 100 ه...
طبق آمار گمرک در 2 ماه منتهی به اردیبهشت سال 95 , 6 هزارو 713 تن کنجد وارد کشور شده است.
به گزارش فودنا رئیس جهاد کشاورزی رامسر گفت: برداشت نوبرانه فندق از باغات فندق رامسر در این شهرستان آغاز شد
صادرات پسته در‌ سه ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش ۲۶ درصدی از لحاظ وزنی و ۲۷ درصدی از لحاظ ارزش افزایش یافته و به رقم ۱۳۷ میلیون و ۶۰ هزار دلار رسیده است.
رئیس انجمن ملی خرما با بیان اینکه برداشت خرما تا ۱۰ روز آینده در مناطق پیش‌رس آغاز می‌شود، گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی پیش‌بینی می‌شود، یک میلیون تن از این محصول در کشور تولید...
یک مقام مسئول در وزارت جهاد از بین رفتن خرما در برخی نقاط کشور به دلیل افزایش دما را تکذیب کرد و گفت: برداشت این محصول از اواخر تیرماه آغاز می‌شود.
رییس انجمن خرمای ایران گفت: امروز بیش از 70 کشور جهان مقصد خرمای ایران محسوب می شوند و سالیانه 115 تا 150 هزار تن از این محصول کشاورزی از کشورمان به بازارهای مختلف بین المللی صادر ...
با توجه به آغاز فصل برداشت خرما، مدیرکل دفتر میوه‌های گرمسیری وزارت کشاورزی گفت: امسال تولید و صادرات خرما افزایش می‌یابد و برای کوتاه کردن دست دلالان پیشنهاد اعتبار ۱۰ میلیون توما...
افزایش ناگهانی دمای هوا در شرق و جنوب کرمان به حدی رسیده است که خوشه‌های خرما براثر گرمای طاقت‌فرسای این روزهای کرمان در مدت چند ساعت، بر روی نخل‌ها خشک می‌شوند.
عضو اتحادیه مواد غذایی گفت:با توجه به محدودیت منابع آبی و خشکسالی سال های اخیر مجبور به واردات حبوبات از کشورهای مختلف هستیم.
مسئول بخش رنگ آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو گفت: رنگ هایی که در پاستیل هاو اسمارتیزهای خارجی به کار برده می شود، برای ایرانیان مضر است.
مدیرکل دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت از ثبت جهانی دو محصول مهم ایران شامل رطب بم کرمان و انار ساوه و همچنین فرش دستباف 14 منطقه ایران خبرداد.
در دو ماهه نخست سال جاری ۱۲.۵ هزار تن انواع محصولات پسته به کشورهای مختلف صادر شده که نشان دهنده افزایش ۲۵ درصدی صادرات پسته ایرانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.
معاون اداره کل نظارت بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو، در واکنش به فروش آدامس «خروس نشان» چینی، توضیحاتی ارائه داد.
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی از کاهش ۳۰ تا ۳۵ درصدی قیمت خرما با به دست آمدن محصول جدید خبر داد.
 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی »