دوشنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
۰۱:۴۷

 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی » 

ژورگراف
خبرگزاری حلال

روزنامه انگلیسی تایمز روز شنبه در گزارشی با اشاره به ترس آمریکایی ها از بازگشت قدرتمندانه ایران به بازار پسته جهانی با توجه به لغو تحریم ها علیه این کشور ، عنوان کرد که تحولی عظیم ...
رئیس انجمن ملی خرمای کشور با بیان اینکه تا سقف 300 هزار تن ظرفیت افزایش صادرات خرما را در کشور داریم، گفت: روسیه، هند و چین بازارهای هدف برای صادرات خرما در پسا تحریم است.
رئیس هیات مدیره تعاونی تولیدکنندگان پسته استان مرکزی گفت: با لغو تحریم ها زمینه صادرات پسته زرندیه فراهم شد وپیش بینی می شود به زودی ۵۰۰تن پسته ارگانیک این شهرستان به اروپا صادر شو...
یک پایگاه صهیونیستی در واکنش به لغو تحریم های ایران نوشت: به جای نفت باید مراقب «پسته ایرانی» باشیم.
رئیس اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران با اشاره به صادرات بیش از 2 میلیارد دلار خشکبار از کشور حذف تحریم ها را گاه بلندی در راستای افزایش صادرات محصولات ایرانی عنوان کرد.
هر کیلو رطب مضافتی بم (سه رج),دورج در میادین 5600 تومان قیمتگذاری شد.
معاون انجمن پسته ایران گفت: صادرات پسته در سه ماهه پاییز 94، کاهش پیدا کرده است.
تولید و صادرات پسته در کرمان در حالی هرسال به دلیل خشکسالی روند نزولی خود را بیشتر حس می‌کند که به نظر می‌رسد مقصد بعدی صادرات پسته ایران به سمت بازار روسیه در حال تغییر است.
مدیرکل آزمایشگاه های مرجع سازمان غذا و دارو در نشست خبری آزمایشگاههای برتر تمامی آلوچه ها و لواشک های فله ای که در تفرجگاه های تهران عرضه می شود را آلوده و سرطان زا معرفی کرد.
عضو هیات مدیره انجمن پسته ایران گفت: بیش از 58هزار تن پسته در سه ماهه سوم امسال به کشورهای مختلف صادر شد.
رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی از افزایش صادرات خرما در سال جاری خبر داد و گفت: قیمت صادراتی خرما کاهش نیافته و هر کیلوگرم آن از 90 سنت تا 4.4 دلار بسته به نوع و کیفیت به فروش می‌...
مدیرکل میوه‌های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: با افزایش ۱۸ درصدی، صادرات این محصول در ۸ ماهه ابتدای امسال به ۱۱۰ هزار تن رسید.
مدیرکل دفتر میوه های گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: هیچ مشکلی برای صادرات خرما نداریم و مازاد تولیدی نداریم که بخواهیم امحا کنیم.
مدیرعامل سازمان تعاون روستایی در مورد اخبار مطرح شده راجع به دفن و معدوم سازی خرما، گفت: چنین اتفاقی در سال‌های 94، 93، 92 و حتی سال 91 که مسئولیتی در سازمان تعاون روستایی نداشتم، ...
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان گفت: حجم صادرات خرما در کشور 125 هزار تن است که خوزستان حدود 50 درصد یعنی 60 تا 65 هزار تن از این میزان را تامین و صادر می‌کند.
رئیس انجمن ملی خرمای کشور با بیان اینکه سازمان تعاون روستایی خرید تضمینی برای خرما ندارد، گفت: بعید می‌دانم خرمایی توسط سازمان تعاون روستایی در چند سال اخیر معدوم شده باشد.
خوشه‌های صنعتی باوجود سه دهه قدمت در صنایع کشور، به‌تازگی راه خود را به دامغان و شاخص‌ترین محصول این شهرستان یعنی پسته، بازکرده است.
سالانه بیش از دو میلیارد دلار خشکبار از ایران به بیش از ۵۰ کشور جهان اعم از آلمان، آمریکا، فرانسه، انگلستان، ایتالیا، اسپانیا، سوئد، نروژ و ... صادر می‌شود.
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: سالانه 5000 تن مغز بادام از استان به کشور هندوستان صادر می‌شود.
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی با بیان اینکه آجیل فروش‌ها همیشه گران فروشی می‌کنند، گفت: سوء استفاده آجیل فروشان باعث می‌شود که پسته ۲۸ هزار تومانی ۶۰ هزار تومان در بازار مصرف به...
 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی »