شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۵
۱۳:۲۶

 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی » 

پخش و توزیع مواد غذایی میثاق

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس گفت: بالغ بر 70 درصد نیاز بادام زمینی کشور معادل 20 هزار تن به صورت غیرقانونی وارد می‌شود.
مدیر کل دفتر میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت:پیش بینی می شود که در سال جاری تولید خرما به مرز یک میلیون و 170 هزارتن برسد.
معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی از صادرات بیش از 250 میلیون دلار انواع پسته در سال 1394 خبر داد و گفت: اتاق های بازرگانی در زمینه صادرات محصولات کشاورزی ورود کنند.
دبیر سومین جشنواره ملی پسته در دامغان استان سمنان گفت: شهرستان دامغان به عنوان یکی از قطب های تولید پسته ایران، ظرفیت افزایش باغ های این محصول تا 100 هزار هکتار را دارد.
فصل برداشت پسته در رفسنجان حرکت بزرگ اقتصادی ایجاد کرده و 560 هزار نفر روز کارگر در رفسنجان فعالیت می‌کنند.
طبق آمار گمرک در 4 ماه منتهی به تیر ماه سال جاری 586 تن کشمش صادر شده که عمده این صادرات به کشور پاکستان بوده است.
علی محمد صمیمی، رییس انجمن خرمای ایران در گفت وگو با سایت خبری اتاق تهران:
خرمای ایران در بسته های 10 کیلویی صادر می شود و تاکنون تلاشی برای بازاریابی و فروش محصولات فرآوری شده خرما انجام نشده است.
15 الی 18 دی 95
فودنا - چهارمین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته" از تاریخ 15 لغایت 18 دیماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
سازمان جهانی غذا(فائو) سال 2016 را «سال جهانی حبوبات» (International Year of Pulses) نامگذاری کرده، این کار با هدف افزایش آگاهی عموم مردم درباره ارزش غذایی حبوبات و اهمیت آن در بخ...
حسین ملک حسینی از تولیدکنندگان حبوبات در استان مرکزی است. او درباره صنعت حبوبات و فرآوری آنها می گوید: این صنعت فرصتی مناسب برای ورود علاقه مندان برای سرمایه گذاری است و در صورت رع...
بر اساس آمار جهادکشاورزی، تولید حبوبات در ایران بین سال های 1360 تا 1384 از 290هزار تن به 639هزار تن افزایش یافت (حدود 2/2برابر)، از کل تولید حبوبات در کشور، محصول نخود با سهم تولی...
در حالی که وزیر صنعت، معدن و تجارت از فراهم شدن شرایط به منظور صادرات پسته و سایر خشکبار ایرانی به آمریکا خبر داده است اما رئیس اتحادیه صادرکنندگان خشکبار به هیچ وجه شرایط را برای ...
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: مجتمع صنفی آجیل و خشکبار در ارومیه احداث می شود.
رییس اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران در گفت وگو با سایت خبری اتاق تهران پاسخ داد:
خشکبار ایرانی در سال های گذشته بیشتر به کشورهای اروپایی صادر می شده است اما در حال حاضر بزرگترین خریدار خشکبار از ایران کشور چین اس. در سال های تحریم محدودیت های صادراتی باعث تضعیف...
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار گفت:قاچاق و واردات بی رویه آجیل و خشکبار خارجی کاهش تولید محصولات داخلی را به همراه داشته است.
مدیر سازمان تعاون روستایی هرمزگان از آغاز خرید توافقی ارقام مختلف خرما توسط شبکه تعاون روستایی در این استان خبر داد.
دبیر انجمن خرما گفت:علی رغم افزایش قیمت سایر کالاها نرخ خرید تضمینی خرما در مقایسه با سال گذشته تفاوت چندانی نداشته و این امر به زیان کشاورزان است.
طبق آمار گمرک در 4 ماه منتهی به تیر سال 95، بیش از 718 تن آدامس صادر شده است.
رئیس اتحادیه خشکبار با اشاره به این که طی سالهای گذشته به دلیل واردات بی رویه وضعیت تولید اقلام خشکبار در کشور تضعیف شده گفت: باید تدابیری اندیشیده شود تا با ورود برخی اقلام مورد ن...
مدیرکل تعاون روستایی استان خوزستان ورود خرما به بورس کالا را سبب احیای نخیلات خوزستان دانست.
 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی »