نمایشگاه هفته سبز برلین

نمایشگاه هفته سبز برلین (green week 2017)، بزرگ‌ترین محل عرضه محصولات کشاورزی و مواد غذایی در آلمان

در تاریخ 1 الی 10 بهمن ماه ( 20-29 ژانویه 2017 ) هشتاد و دومین دوره نمایشگاه هفته سبز برلین (green week 2017)، به عنوان بزرگ‌ترین محل عرضه محصولات کشاورزی و مواد غذایی در جهان، در کشور آلمان و در شهر برلین برگزار می شود.

نمایشگاه «هفته سبز برلین» از سال 1926 در شهر برلین آلمان آغاز به کارکرده و از آن پس بصورت هر ساله برگزار می شود؛ نمایشگاه 2017 هشتاد و دومین دوه وقوع گرین ویک است. 

این نمایشگاه فرصتی است بی نظیر برای متخصصان تا با آخرین دستاوردهای صنایع غذایی و تکنولوژی های روز دنیا آشنا شوند و ارتباطات تجاری خود را گسترش دهند و بدین وسیله زمینه ساز توسعه کسب و کار خود شوند. 

هفته سبز برلین امسال، حوزه های مختلفی از جمله خشکبار، مواد غذایی، غذاهای آماد به طبخ، مواد اولیه صنعتی، و روغن‌های خوراکی، چای، نان و ماکارونی، فرآورده‌های گوشتی، سوسیس و کالباس، ادویه جات، تجهیزات و وسایل نگهداری باغبانی، گل و گیاه، کود و انواع بذرها، ابزارهای دستی باغبانی، پرورش حیوانات خانگی، دام و طیور، انواع میوه و سبزیجات، غذاهای منجمد، لوازم ماهیگیری، غذاهای دریایی، ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و جنگل‌بانی، مواد اولیه قابل بازیافت، مواد اولیه جهت تولید انرژی از مواد آلی، ، تجهیزات مربوط به گلخانه،لوازم شکار، انواع نوشیدنی ها، شیر و فرآورده‌های لبنی را پوشش می دهد.

از رویداد های برجسته نمایشگاه گرین ویک ۲۰۱7 می توان به برگزاری کنفرانس هایی در رابطه با صنعت کشاورزی با حضور وزرای مرتبط با این حوزه از کشورهای مختلف و تشکیل انجمن هایی برای توسعه استفاده از سوخت های تجدید پذیر اشاره کرد.

 در سال ۲۰۱۶، تعداد 1550 غرفه دار از 65 کشور جهان در گرین ویک حضور داشتند و 380 هزار نفر از کشورهای مختلف از آن بازدید کردند. هم چنین نمایشگاه green week 2016  توانسته سطح رضایت 91 درصدی بازدیدکنندگان را فراهم آورد.


فرم درخواست اطلاعات تور تخصصی صنایع غذایی ایران

ثبت نام تورهای تخصصی

تور تخصصی خانواده غذایی ایران
*
*
*
*

* = ضروری