نمایشگاه Anfas شما را به هدفتان خواهد رساند.( FoodProduct)

نمایشگاه Anfas   شما را به هدفتان خواهد رساند.( FoodProduct)

https://t.me/anfasfood


نمایشگاه محصولات غذائی آنفاش  که بعنوان یکی از مراکز همایش صنایع غذائی بین الملل محسوب میشود برای بیست و پنجمین بار درب‌های خود را در تاریخ  ٢٧-٣٠ دی ١٣٩٦ در آنتالیا گشایش خواهد کرد.


ترکیه با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیائی و پیشرفت صنعت جهانگردی بازار بسیار مناسب و بزرگی برای تولید کنندگان و دست اندرکاران صنایع غذائی محسوب میشود. با توجه به اینکه ترکیه هدف جایگیری بین ١٠ کشور برتر اقتصادی جهان در سال ٢٠٢٣ میلادی را دارد, لازم بذکر است که این کشور در سال ٢٠١٦ میلادی با ١٦  میلیارد دلار صادرات سهم ١١,٢ جهانی در این صنایع را بخود اختصاص داده است.

https://t.me/anfasfood

بخش صنایع غذائی با ٥,٣ ملیارد دلار ارزش افزوده, سهم بزرگی در پیشرفت اقتصادی کشور داشته است.


آنفاش با برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی تکرار پذیر نقش عمده ای در ارتقا تجارت به شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان اجراء می‌کند. 

در این راستا با همکاری وزارت اقتصاد, وزارت فرهنگ و جهانگردی, وزارت صنایع غذائی, کشاورزی و دامداری, تعاونی اطاق‌های بورس و اتحادیه های ترکیه, کونفدراسیون اصناف و صنعتکاران ترکیه, اتحادیه صادرکنندگان مدیترانه غربی, آژانس توسعه مدیترانه غربی, هیئت روابط اقتصاد خارجی, فدراسیون هتلداران ترکیه, فعالیت‌های این نمایشگاه‌ها در داخل و خارج از کشور توسعه و ترویج داده می‌شود.


آنفاش امسال با تغییرات اساسی دو نمایشگاه بزرگ موادغذائی و وسائل هتل را با هدف جایگیری در رده اول بین‌المللی, این دو نمایشگاه مهم را در ٤٠هزار متر مربع فضای بسته و ٢٠ هزار متر مربع فضای باز در مجموع ٦٠هزار متر مربع برگزار خواهد کرد.


با توجه به درخواست بخش‌های مربوطه نسبت به ادغام این دو نمایشگاه در سال ٢٠١٨ میلادی, آنفاش در نظر دارد میزبان همزمان هیئت‌های خرید داخلی و خارجی و همایش تمامی دست‌اندرکاران منطقه‌ای و بین‌الملل باشد.

از تمامی عزیزان دعوت بعمل می‌اوریم تا جهت دستیابی به اهدافشان و استفاده از امکانات وسیع در این همایش بزرگ که در تاریخ ٢٧-٣٠ دیماه ١٣٩٦ در اکسپو سنتر آنتالیا برگزار خوهدشد، شرکت فرمایند


متقاضیانی ایرانی می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و فرم های ثبت نام به همراه پلان با شماره  09127164688 خانم پناهی تماس حاصل نمایند. 

 

 

چرا میبایست شرک کنید؟

 

همایش بین المللی متخصصین

با حمایت وزارت اقتصاد و همکاری اتحادیه صادر کنندگان منطقه مدیترانه غربی هیئتهای خرید از کشورهای فلسطین, کوزوو, تونس در نمایشگاه شرکت کردند.

 

با همکاری آژانس توسعه منطقه مدیترانه غربی هیئتهای خرید از کشورهای عمارات متحده عربی, قطر, کویت, عربستان سعودی, یمن و قزاقستان از منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی در نمایشگاه شرکت کردند.

 

با همکاری آنفاش و کمیته ارتباطات اقتصاد خارجی هیئت خرید از ایران در نمایشگاه شرکت کرد.

 

با همکاری آنفاش و آژانسهای خارجی هیئتهای خرید از کشورهای آمریکا, آلمان, آذربایجان, الجزیره, هندوستان, عراق, قبرس شمالی, لیبی, روسیه, سوریه, در مجموع از ١٠ کشور در نمایشگاه شرکت کردند

 

محل همایش از ٨١ استان ترکیه

 

با امضاء موافقتنامه همکاری فی مابین فدراسیون هتلداران ترکیه و اتحادیه هتلدلارن توریستی مدیترانه تعداد ٢٥٠٠ نفر اعضاء آنها به نمایشگاه دعوت شدند.

 

با همکاری کنفدراسیون اصناف و صنعتکاران ترکیه تعداد بیش از  ٧٠٠٠ عضو از ٨١ استان ترکیه بعنوان بازدیدکننده در نمایشگاه شرکت کردند.

 

با همکاری تعاونی اطاقهای بورس و اتحادیه های ترکیه اهداف نمایشگاه در ٨١ مرکز استان معرفی شد و تعداد بیش از  ٢٠٠٠ هیئت خرید از ٢١ استان ترکیه در نمایشگاه شرکت کردند.

 

آنفاش مصمم است در ١٥ مرکز استان همایش مسئولین بخشهای مرطبت و مطبوعات را برنامه ریزی کند

 

بازارهای جدید

 

در سال ٢٠١٨ میلادی جهت برگزاری هر چه سودمندتر بیست و پنجمین نمایشگاه مواد غذائی علاوه بر بکارگیری تمامی امکانات اطلاع رسانی, هیئتهای خرید از کشورهای چین, رومانی, فرانسه, انگلستان و سربستان در نمایشگاه شرکت خواهند داشت

 

حمایت مدیریت توسعه و پشتیبانی از شرکتهای کوچک و متوسط

 

تقریبا ٦٥ در صد از شرکت کنندگان در نمایشگاه در رده شرکتهای کوچک و متوسط شمرده میشوند و تمامی آنها با استفاده از  حمایتهایمدیریت توسعه و پشتیبانی از شرکتهای کوچک و متوسط فرصت راهیابی به بازار جهانی یافتند

 

نقطه مشترک بخش دولتی و خصوصی

 

تنها همایشی که از ٧ نقطه بیش از ٦٠٠ مدیر و مسئول مرتبط با بخش را در سطوح وزارتخانه, اتاقها, بورسها, مقامات نظامی, بیمارستانی, مطبوعاتی, اتحادیه و فدراسیونها گرد هم می آورد

 

دو نمایشگاه  در حال رشد در فصای بسیار وسیع, همزمان زیریک سقف

 

براساس نیاز و درخواست بخشهای مربوطه بیست و نهمین نمایشگاه تجهیزات هتل و بیست و پنجمین نمایشگاه محصولات غذائی بصورت همزمان و ادقام شده در محل اکسپو سنتر آنتالیا برگزار خواهد شد

 

سهولت سفر بدون روادید

 

سفر شرکت کنندگان و بازدید کنندگان از بسیاری کشورهای جهان از جمله آذربایجان, بلاروس, ارمنستان, مولدووا, قزاقستان, قرقزستان, تاجکستان, ازبکستان, روسیه, اوکراین و کشورهای بالکان نیاز به اخذ روادید نداشته و بسهولت قادر به مسافرت به ترکیه هستند

 

همایش بزرگترینهای بخش

بیست و چهارمین نمایشگاه مواد غذائی, گردهمائی تمامی متخصصین و دست اندر کاران و مارکهای این بخش را فراهم نمود.

بیست و چهارمین نمایشگاه مواد غذائی, در محوطه ای بمساحت ١٨٠٠٠ متر مربع میزبان بیش از یکصد شرکت و بیش از یکهزار مارک بود که برخی از آنها عبارتند از

مشخصات شرکت کنندگان

*حبوبات، غلات، ادویه جات

*روغنهای مایع و جامد

*گوشت و محصولات گوشتی

شیری*شیرو محصولات

*محصولات نانی و آردی

*مکمل ها

*شکلات، شیرینی، بستنی

*توزیع کنندگان و عمده فروشان مواد غذایی

*غذاهای دریایی

*نوشیدنیها

       * قهوه، چای و تجهیزات آن

       *آب و فناوری بطریسازی

       *نوشیدنی های گازدار

       *نوشیدنی های انرژی زا

       * آب میوه و نوشیدنیهای کنسانتره

        * سودا و آب معدنی

       * سس کوکتل

       *نوشیدنیهای سلامت

* تجهیزات‌سرد کننده

* مواد غذایی منجمد

* مواد غذایی و خدمات تجهیزات

* محصولات کشاورزی (تازه)

* تجهیزات آزمایشگاه مواد غذایی، مشاوره‌بهداشت

* مواد غذایی خشک

* بسته بندی و مواد مربوطه

* مواد غذایی کنسرو شده

*حمل و نقل بین المللی و ذخیره سازی سرد

* مطبوعات / نشریات

*انجمن‌ها

 

 

 

نمایشگاه:  بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تخصصی مواد غذائی و نوشیدنی

برگزار کننده:  شرکت سهامی عام آنفاش آنتالیا مجری و سرمایه گذار نمایشگاهی

تاریخ:  ٢٧-٣٠ دیماه ١٣٩٦

محل:  ترکیه-آنتالیا اکسپو سنتر

محوطه نمایشگاه:  ٢٠٠٠٠ متر مربع

اهداف تعداد بازدید کننده:  ٣٠٠٠ بازدید کننده حرفه ای

ساعات بازدید: ٢٧-٢٩ دیماه ١٣٩٦ از ساعت ١٠ تا ١٩

 

٣٠ دیماه ١٣٩٦ از ساعت١٠ تا ١٨

سازمانهای حمایت کننده

وزارت اقتصاد, وزارت محصولات غذائی, کشاورزی و دامداری, وزارت صنایع و تکنولوژی, سازمان حمایت از شرکتهای کوچک و متوسط (KOSGEB), استانداری آنتالیا, شهرداری بزرگ آنتالیا, تعاونی اطاقهای بورس و اتحادیه های ترکیه (TOBB), کونفدراسیون اصناف و صنعتکاران ترکیه (TESK), هیئت روابط اقتصاد خارجی (DEİK), اطاق تجارت و صنایع آنتالیا (ATSO), آژانس توسعه مدیترانه غربی (BAKA), اتحادیه صادرکنندگان مدیترانه غربی (BAİB), اتحادیه اتاقهای اصناف و صنتعتکاران آنتالیا (AESOB), بورس تجارت آنتالیا, سازمان اوقاف شناسائی آنتالیا, فدراسیون هتلداران ترکیه (TÜROFED), فدراسیون آشپزان ترکیه (TAFED), فدراسیون رستورانداران و قنادیداران ترکیه, اتحادیه هتلداران و تاسیسات توریستی مدیترانه (AKTOB), اتحادیه مدیران حرفه ای هتلها (POYD), اتحادیه مسئولان کاسترونومی (TGYD)

 

 

امکانات برای غرفه:

 

*دیوار پنل غرفه

*ساخت وساز سقف فضایی

 *یک عدد روشنائی ١٠٠ وات در هر ٣ متر مربع

 *یک عدد پریز سه قلو در هر غرفه

 *نوشته سر در ورودی غرفه   

 *کف پوش موکت

*اتاق با درب قفلشو به مساحت یک مترمربع

 *چهارعددصندلی آلومینیومی

 *یک عدد میز خوشآمدگوئی

 

 

 

درباره آنتالیا

آنتالیا: با زیبایی‌های تاریخی، طبیعت و غنای فرهنگی پایتخت گردشگری ترکیه است.

این شهر با جمعیتی بالغ بر ٢,٣٢٨,٠٠٠نفر, پنجمین شهر بزرگ در ترکیه است.

ساختار جغرافیایی مطلوب٤ فصل و شرایط آب و هوایی مطلوب، با ارائه فرصت‌های گردشگری در ١٢ ماه سال شهری بسیار زیباست.

قدمت این شهر به ٢٠٠٠ سال قبل از میلاد باز میگردد و مهد بسیاری از تمدن ها شده است که به ترتیب،در حیطه ترکان سلجوقی, امپراتوری عثمانی و نهایتا جمهوری ترکیه قرار یافته است.

پارک های ملی آنتالیا؛ سواحل، خرابه های تاریخی، طبیعت و ورزش سالن، مراکز توریستی، مراکز کسب و کار , سواحل و اسکله های برنده جوایز مخصوص محیط زیست این شهر را بعنوان مروارید درخشان مدیترانه مطرح کرده است.

آنتالیا؛ با کشاورزی، به ویژه گردشگری، تدارکات عملیاتی در بسیاری از مناطق، از جمله بخش صنعت و خدمات, در توسعه اقتصاد ترکیه نقش مهمی ایفا میکند.

هر سال به طور متوسط، ١٠ میلیون گردشگر در آنتالیا اقامت تعطیلی دارند که این رقم تقریبا ٢٥ در صد ظرفیت کل گردشگری در ترکیه است

 

ثبت نام نمایشگاهی

ثبت نام نمایشگاه ها و جشنواره ها
*
*
*
*
*

* = ضروری

ثبت نام تورهای تخصصی

تور تخصصی خانواده غذایی ایران
*
*
*
*

* = ضروری