سه شنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۹ / ۲۱:۰۹
سرویس : صنایع دام، طیور، آبزیان و مکملهای غذایی
کد خبر : ۹۹۵۹۵
گزارشگر : ۳۵۵۱
سرویس صنایع دام، طیور، آبزیان و مکملهای غذایی

بهره برداری همزمان از ۵ طرح دامپروری و کشاورزی در ۵ استان کشور

کارخانه مکمل‌های خوراک دام اراک همزمان با چهار پروژه دامپروری و کشاورزی، در چهار استان دیگر کشور افتتاح و به بهره برداری رسید.

ظهر سه‌شنبه طی مراسمی پنج پروژه دامپروری و کشاورزی همزمان در استان‌های، مرکزی، اصفهان، کردستان و کرمانشاه به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور مستقر در قروه کردستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
بر اساس این گزارش، کارخانه مکمل‌های خوراک دام اراک، با سرمایه گذاری بالغ بر ۴ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. با بهره‌برداری از این کارخانه برای ۱۳۵ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال زایی به همراه دارد. این کارخانه سالانه ۶ هزار و ۳۰۰ تن خوراک دام تولید، روانه بازار مصرف می‌کند.
گفتنی است، همزمان با این پروژه همچنین طرح واحد گاوداری ۶ هزار رأسی قروه کردستان با سرمایه‌گذاری ۱۴۰ میلیارد تومانی و ایجاد اشتغال ۴۲۵ نفر، واحد گاوداری ۶ هزار رأسی ماهیدشت کرمانشاه با سرمایه‌گذاری ۱۴۰ میلیارد تومانی و اشتغالزایی ۴۲۵ نفر، واحد پرواربندی ۵ هزار راسی فجر اصفهان با سرمایه‌گذاری ۵۶ میلیارد تومانی و اشتغالزایی ۹۰ نفر و واحد تولید خوراک دام و طیور رحمت آباد نطنز با سرمایه‌گذاری ۵ میلیارد تومانی و اشتغال ۲۵ نفر به صورت ویدئو کنفرانس با حضور فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور به بهره‌برداری رسید.

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۲۱:۰۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها