سه شنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۱
سرویس : سرویس خبری انگلیسی
کد خبر : ۹۶۷۹۷
گزارشگر : ۳۵۱۴
شرکت نمایشگاهی بین المللی تهران
سرویس سرویس خبری انگلیسی

استقبال صنایع غذایی از ایران اگروفود؛ بعد از تجربه موفق نمایشگاه شیرینی و شکلات

تجربه موفق مواجهه مشارکت کنندگان نمایشگاه شیرینی و شکلات، اشتیاق صاحبان صنایع غذایی برای مشارکت در نمایشگاه اگروفود را افزایش داده است.

به دنبال ابلاغ پروتکل های بهداشتی برگزاری نمایشگاه ها که در چارچوب آن نمایشگاه ها می باید برای بازدیدکننده تخصصی برگزار شود، این نگرانی مشترک برای برخی مشارکت کنندگان و‌نیز برکزارکنندگان نمایشگاه ها پدید آمد که ممکن است جاذبه و‌تأثیر نمایشگاه ها کاهش یابد اما تجربه برگزاری چند عنوان نمایشگاهی در ماههای اخیر ، به ویژه نمایشگاه شیرینی و شکلات ، نشان داد که فرصت ایجاد شده برای حضور کسترده تر بازدیدکنندگان متخصص و‌اهل فن، آثار مثبتی برای مشارکت کنندگان داشته است.

 

تعدادی از مشارکت کنندگان نوزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات در گفت و گو با خبرنگار ما، تأکید کردند که حضور بازدیدکنندگان متخصص که عمدتا فعالان اقتصادی بوده اند، به آنها این فرصت را داده تا امسال در فضایی مناسب تر ، امکان انجام مذاکرات تجاری را داشته باشند و نیز فرصت بیشتری برای معرفی محصولات و ‌برنامه های خود به مشتریان و‌مخاطبان مرجع را به دست بیاورند.

 

از سوی دیگر این گزارش حاکی است که بسیاری از مدیران صنایع غذایی که برای شرکت در نمایشگاه ایران اکروفود مردد بودند، در بازدید از نمایشگاه شیرینی و ‌شکلات و لمس مزیت های حضور بازدیدکنندگان تخصصی، تصمیم به حضور در نمایشگاه ایران اگروفود و بهره برداری از فرصت های تازه نمایشگاهی گرفته اند.

 

بر اساس این گزارش، با توجه به استقبال به عمل آمده از نمایشگاه اگروفود، اکثر ثبت نام کنندگان این نمایشگاه ضمن پذیرش الزامات و تعهدات ناشی از اجرای پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا، در حال برنامه ریزی برای حداکثر بهره براداری از فرصت های این نمایشگاه در جهت پیشبرد اهداف تولیدی و تحاری خود هستند.

 

یکی از شرکت کندگان نمایشگاه ایران اگروفود با اشاره به اینکه شخصا از نمایشگاه شیرینی و شکلات دیدن کرده و تجربه حضور بازدیدکنندگان تخصصی را تجربه مفید ولازمی ارزیابی می کند، گفت: به اعتقاد من برندهایی موفق خواهند بود که در این شرایط سخت ، با برنامه ریزی مناسب بتوانند زمینه را برای مذاکرات تجاری هدفمند با بازدیدکنندگان تخصصی نمایشگاه فراهم آورند.

 

گفتنی است تا لحظه تنظیم این گزارش، تقریبا همه فضای سرپوشیده و بخش عمده ای از فضای باز سایت شرق نمایشگاه بین المللی تهران بر اساس اعلام نیاز فعلی متقاضیان تحت پوشش قرار خواهد گرفت و مرحله پایانی جانمائی تا پایان این هفته انجام خواهد گردید.
(سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۴۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها