سه شنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۰
سرویس : کسب و کار، برندینگ
کد خبر : ۹۶۴۲۰
گزارشگر : ۳۵۱۶
فرصت امروز
سرویس کسب و کار، برندینگ

کمپین تازه پپسی برای طرفداران مسابقات ورزشی

جعبه پیش ‎بینی جدیدترین محصول پپسی برای کمک به افزایش جذابیت رویدادهای ورزشی است. وقتی علاقه‎ مندان امکان حضور در استادیوم را ندارند، دست کم باید لذت پیش ‎بینی مسابقات و بحث ‎های هیجان ‎انگیزش را به دست بیاورند. جعبه پیش‏ بینی همین هدف را مدنظر قرار داده است.

شیوع ویروس کرونا، علاوه بر کسب و کارها، برای مردم نیز شرایط دشواری را ایجاد کرده است. یکی از چالش ‎های اساسی در این میان برای مسابقات ورزشی روی داده است. چنین مسابقاتی بر روی حضور گسترده تماشاگران در استادیوم‎ ها استوار بود. شرایط کنونی حضور هرگونه تماشاگری در استادیوم‏ ها را منتفی کرده است. برند پپسی در این میان به فکر جمع ‎های دوستانه و خانوادگی بوده است. اغلب خانواده‏ ها و دوستان تماشای مسابقات ورزشی را یکی از تفریح ‏های ساده و جذاب قلمداد می ‏کنند. وقتی به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان مراجعه به استادیوم ‏ها وجود ندارد، تماشای مسابقات در کنار هم بهترین جایگزین خواهد بود. ایده اصلی پپسی نیز طراحی محصولی تازه برای سرگرم ساختن مردم در جمع ‏های کوچک دوستانه است.
 
کمپین تازه پپسی برای طرفداران مسابقات ورزشی
 
جعبه پیش ‎بینی جدیدترین محصول پپسی برای کمک به افزایش جذابیت رویدادهای ورزشی است. وقتی علاقه‎ مندان امکان حضور در استادیوم را ندارند، دست کم باید لذت پیش ‎بینی مسابقات و بحث ‎های هیجان ‎انگیزش را به دست بیاورند. جعبه پیش‏ بینی همین هدف را مدنظر قرار داده است. شما با خرید یکی از این جعبه‎ ها به ارزش 5 هزار دلار امکان شرکت مداوم در مسابقات پیش ‎بینی رویدادهای ورزشی پپسی را خواهید داشت. بدون تردید مبلغ 5 هزار دلار برای خرید یک جعبه سرگرمی بسیار زیاد است. نکته مهم در این میان امکان عضویت گروهی در سامانه پیش ‏بینی پپسی است بنابراین یک جمع دوستانه امکان خرید دسته‏ جمعی یک جعبه را خواهد داشت.
 
جعبه پیش ‏بینی پپسی امکان نصب بر روی پشت خودرو را دارد بنابراین جمع ‏های دوستانه یا خانوادگی امکان تماشای بخشی از مسابقات و همچنین پیش بینی نتایج از طریق نصب آن در پشت خودرو و محل پارکینگ را خواهند داشت. تلاش اصلی پپسی در دوران کرونا تقویت جمع ‎های دوستانه است. این امر با تولید محصول تازه و غیرمنتظره از سوی آنها همراه شده است. بدون تردید آینده حوزه فست فود پیوند نزدیکی با سرگرمی‏ های نوین خواهد داشت. اگرچه امروزه بسیاری از برندهای عرصه فست فود و مواد خوراکی رابطه نزدیکی با فدراسیون‏ های جهانی برگزاری مسابقات ورزشی دارند، اما در آینده نزدیک سطح این همکاری بسیار گسترده ‏تر خواهد شد.

 

(سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۳۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها