جمعه / ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۰:۱۵
سرویس : صنایع دام، طیور، آبزیان و مکملهای غذایی
کد خبر : ۹۵۶۵۶
گزارشگر : ۳۵۵۱
سرویس صنایع دام، طیور، آبزیان و مکملهای غذایی

هیچ غرفه‌ای برای توزیع گوشت گوسفندی در تهران دایر نخواهد شد

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا هیچ غرفه‌ای برای توزیع گوشت گوسفندی نخواهیم داشت.

سرهنگ نادر مرادی در نشستی با رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران، اظهار کرد: با توجه به شرایط امسال که با شیوع ویروس کرونا مواجه هستیم اجرای مراسم عید قربان نسبت به سالهای گذشته متفاوت است.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران تصریح کرد: امسال هیچ غرفه‌ای برای توزیع گوشت گوسفندی دایر نخواهد شد و با بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه گوشت گوسفندی تهران، سازمان تعزیرات و اداره کل دامپزشکی استان تهران هماهنگی‌های لازم به عمل آمده که در روز عید قربان در مناطق 22 گانه شهر تهران هیچ غرفه‌ای دایر نشود.
وی با اشاره به اینکه تمام کشتارها در کشتارگاه‌های دارای مجوز انجام و برای توزیع در اختیار قصابی‌های سطح شهر قرار خواهد گرفت، افزود: شهروندان نذورات و سفارشهای خود را فقط به قصابی‌ها بدهند.
این مقام انتظامی عنوان کرد: تمام کشتارگاه‌ها صبح روز عید قربان دام را ذبح کرده و گوشت عاری از هرگونه آلودگی را در قصابی‌ها توزیع می‌کنند.
مرادی درباره نحوه نظارت بر این ذبحها، تصریح کرد: با توجه به اینکه تمام کشتارگاه‌ها تحت نظارت مستقیم بازرسان اداره کل دامپزشکی و اتحادیه مربوط قرار خواهد گرفت، به شهروندان این اطمینان خاطر داده می‌شود که با خیال راحت می‌توانند گوشت مورد نیاز خود را از قصابی‌های سطح شهر تهیه کنند.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ متذکر شد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلفی در این رابطه می‌توانند گزارشهای خود را از طریق سامانه پلیسی110 و یا سازمان تعزیرات در میان بگذارند.
 
(جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹) ۰۰:۱۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها