پنج شنبه / ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۶:۰۵
سرویس : شیرینی و شکلات
کد خبر : ۹۲۶۱۵
گزارشگر : ۳۵۱۴
سرویس شیرینی و شکلات

محمد نصرتی، رئیس سابق اتحادیه قنادان درگذشت

به گزارش فودنا، مرحوم مغفور حاج محمد نصرتی، رئیس اسبق اتحادیه قنادان کشور و مدیر قنادی شیرین منش پس از طی دوران بیماری به دیار باقی شتافت.

شادروان محمد نصرتی که مدیر قنادی شیرین منش را بر عهده داشت، سالیان سال به عنوان یکی از شناخته شده ترین فعال صنعت قنادی دستاوردهای بزرگی را در طول عمر موثرش کسب کردکه می توان به رکوردهای خاص در ساخت طولانی ترین کیک و .. اشاره کرد
 
وی در امور خیریه نیز اقدامات قابل تقدیری انجام داد که از جمله این اقدامات، ساخت بزرگترین کیک ویلچری با وزن ۱۲۰ کیلوگرم در روز جهانی معلولان در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد است که بسیار مورد توجه قرار گرفت.
 
«قنادی شیرین‌منش» از حدود شصت سال پیش در محله‌ی سلسبیل فعالیت خودش را شروع کرده و توانست با تولیدات باکیفیت رضایت مشتریهایش را فراهم کند و به عنوان یکی از معروفترین قنادی‌های پایتخت شناخته شود.
 
خانواده مرحوم نصرتی نیز از فعالان صنعت قنادی هستند که نشان از موفقیت تجاری و خانوادگی او است
 
وی سالیان سال به عنوان نماینده قنادان کشور رئیس اتحادیه قنادان را بر عهده داشت که خدمات او برای تمام قنادان نیز ستودنی است.
 
وی در تاریخ آخرین روز سال 98 (29 اسفند)، پس از طی دوره درمان بیماری کرونا، به سبب سکته مغزی چشم بر جهان فروبست و به دیار باقی شتافت.

 

مجموعه فودنا این مصیبت وارده را به خانواده نصرتی و همچنین خانواده قنادان و صنعت غذایی کشور تسلیت می گوید

روحش شاد و یادش گرامی باد

(پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸) ۱۶:۰۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها