چهارشنبه / ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۷:۱۶
سرویس : رستوران ها و کافه
کد خبر : ۹۲۵۸۶
گزارشگر : ۳۵۵۱
باشگاه خبرنگاران
سرویس رستوران ها و کافه

سایه ویروس کرونا بر بازار دل، جگر و قلوه

رئیس اتحادیه فروشندگان دل، جگر و قلوه گفت: متأسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا، خرید و فروش در این صنف کاهش پیدا کرده است.

غلامحسن شیرازی رئیس اتحادیه فروشندگان دل و جگر و قلوه درباره تأثیر ویروس کرونا بر این بازار اظهار کرد: متأسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا، خرید و فروش کاهش پیدا کرده است.
رئیس اتحادیه فروشندگان دل، جگر و قلوه با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۵۰ مغازه در این صنف تعطیل شده است، افزود: امیدواریم که رکود بازار بهبود یابد، چرا که اگر به همین منوال پیش برود وضعیت این صنف دچار آسیب می‌شود.
شیرازی در ادامه تصریح کرد: متأسفانه با شیوع ویروس کرونا، کشتار دام صورت نمی‌گیرد و مغازه‌ها کسب و کاری ندارند.
رئیس اتحادیه فروشندگان دل، جگر و قلوه با تأکید بر اینکه همه واحد‌ها در تنگنا هستند، گفت: متأسفانه این بیماری کسب و کار‌ها را به حداقل رسانده است.
شیرازی در ادامه گفت: از مردم تقاضا داریم که تحت هیچ شرایطی از کنار جاده‌ها و مراکز غیر مجاز گوشت خریداری نکنند، چرا که هیچ گونه نظارتی بر فرآیند کشتار این دام‌ها نیست و ممکن است به سبب وجود آلودگی، مصرف‌کنندگان دچار مشکل شوند.
گفتنی است؛ شیوع ویروس کرونا بر همه اصناف از جمله بازار دل، جگر و قلوه اثر گذاشته است که امیدواریم برای بهبود این مشکل تدابیری اندیشیده شود.
 
(چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸) ۱۷:۱۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها