پنج شنبه / ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۰
سرویس : فرآورده های گوشتی و پروتئینی
کد خبر : ۹۲۳۰۴
گزارشگر : ۳۵۵۱
سرویس فرآورده های گوشتی و پروتئینی

گوشت قرمز ۳۸ هزار تومانی برای توزیع در اختیار اصناف قرار گرفت

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران کفت: گوشت قرمز منجمد وارداتی با قیمت ۳۸ هزار تومان و مرغ منجمد به قیمت ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان در اختیار اصناف قرار گرفت تا به ترتیب با نرخ های ۴۰ هزار تومان و ۱۲ هزار تومان به دست مصرف کنندگان برسانند.

رضا سالمی مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران  اظهار کرد: این شرکت در راستای وظایفی که برای تنظیم بازار گوشت و مرغ در کشور دارد، طرح معیشتی در ستاد تنظیم بازار مصوب شد تا ما این محصولات را با قیمت مناسبی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم.
وی افزود: بر این اساس گوشت گوساله منجمد واردتی با قیمت 38 هزار تومان در اختیار فروشگاه های زنجیره ای، میادین میوه و تره بار و تعاونی ادارات، سازمان ها و نهاد ها قرار می گیرد تا با قیمت 40 هزار تومان در اختیار مردم قرار گیرد.
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران ادامه داد: با توجه به موضوع شیوع بیماری کرونا و حضور کمتر مردم در مکان های عمومی، اصناف سطح شهر نیز درگیر این طرح شدند تا این محصولات را با شرایط راحت تری  به دست مصرف کنندگان برسد.
وی تصریح کرد: اصناف می توانند به شرکت پشیبانی امور دام برای توزیع گوشت گوساله منجمد وارداتی به قیمت 38 هزار تومان و فروش به قیمت 40 هزار تومان مراجعه کنند که تا با امروز نیز برخی از آنها نیز همکاری خود را برای توزیع شروع کرده اند.
سالمی اظهار داشت: فروشگاه های اینترنتی نیز در صورت تمایل، می توانند در این طرح همکاری داشته باشند و گوشت قرمز منجمد را به قیمت مصوب دریافت و توزیع کنند.
این مقام مسئول همچنین اظهار داشت: در راستای تنظیم بازار مرغ نیز این محصول به قمیت 11 هزار و 600 تومان در اختیار مراکز توزیع قرار می گیرد و به قیمت12 هزار تومان به فروش می رسد.
سالمی تاکید کرد: قیمت مصوب مرغ گرم نیز 12 هزار و 900 تومان است که در میادین میوه و تره بار و سایر مراکز توزیع، عرضه می شود.
 
(پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۴۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها