یکشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۲:۵۶
سرویس : خشکبار، حبوبات و تنقلات
کد خبر : ۹۱۹۸۶
گزارشگر : ۳۵۵۱
باشگاه خبرنگاران
سرویس خشکبار، حبوبات و تنقلات

کمبودی در عرضه آجیل شب عید نداریم/تاثیر افزایش نرخ ارز در قیمت آجیل و خشکبار

ارزانی ممقانی گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید، کمبودی در عرضه آجیل و خشکبار شب عید نداریم.

علیرضا ارزانی ممقانی رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار با اشاره به روند مطلوب بازار آجیل و خشکبار اظهار کرد: با توجه به شرایط مساعد تولید کمبودی در عرضه آجیل و خشکبارشب عید نداریم.
وی افزود: با توجه به واریز حقوق‌های کارمندی و کارگری، تقاضا برای خرید آجیل و خشکبار در بازار آغاز شده است.
ارزانی ممقانی با اشاره به اینکه نوسانی برای خرید آجیل و خشکبار در بازار وجود ندارد، بیان کرد: با استمرار روند افزایش نرخ ارز پیش بینی می‌شود که قیمت آجیل و خشکبار ۱۰ تا ۱۵ درصد در ایام پایانی سال افزایش یابد.
نرخ مصوب آجیل و خشکبار اعلام نشده است
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار درباره آخرین وضعیت صادرات آجیل بیان کرد: در حال حاضر روند صادرات خشکبار مطلوب است و تنها صادرکنندگان مشکل بازگشت ارز به کشور را دارند.
وی با اشاره به اینکه قیمت مصوب آجیل و خشکبار شب عید اعلام نشده است، اظهار کرد: قیمت مصوب آجیل و خشکبار در دهم اسفند همزمان با برگزاری نمایشگاه اعلام می‌شود.
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار در پایان قیمت هر کیلو تخمه کدو گوشتی را ۵۲ هزار تا ۵۶ هزار تومان، تخمه آفتابگردان ۲۲ هزار تا ۲۸ هزار تومان، تخمه شمشیری ۲۸ هزار تومان، تخمه ژاپنی ۲۰ تا ۲۸ هزار تومان، پسته اکبری ۱۲۰ هزار تا ۱۴۸ هزار تومان، پسته احمد آقایی ۱۱۰ هزار تا ۱۴۰ هزار تومان، آجیل مخلوط ۵۸ هزار تا ۷۸ هزار تومان، بادام هندی ۱۶۰ هزار تا ۱۹۰ هزار تومان، بادام زمینی ۲۰ هزار تا ۲۴ هزار تومان، فندق ۵۲ هزار تا ۵۹ هزار تومان، مغز گردو ۱۱۶ هزار تا ۱۵۰ هزار تومان و بادام زمینی ۲ آتیشه ۳۵ تا ۴۰ هزار تومان اعلام‌کرد.
 
(یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸) ۲۲:۵۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها