چهارشنبه / ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۹
سرویس : نمایشگاه ، همایش و جشنواره ها و ...
کد خبر : ۹۱۸۷۵
گزارشگر : ۳۵۵۱
خبرآنلاین
سرویس نمایشگاه ، همایش و جشنواره ها و ...

۲۰۰ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در سراسر کشور برگزار می‌شود

به گفته معاون بازرگانی داخلی و دبیر کارگروه تنظیم بازار بیش از دویست نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در آستانه عید نوروز برگزار می شود.

عباس قبادی گفت : خوشبختانه هیچ مشکلی از بابت تامین کالا در کشور وجود ندارد و انشالله بازار آرامی را خواهیم داشت.
وی با اشاره به اینکه در شرایط تحریم نیز می توان وضعیت را با مدیریت دقیق سامان داد، گفت: خوشبختانه قطعه‌سازان کشور از این تحریم‌ها بهره‌ بردند و بیش از 60 تا 70 درصد قطعاتی که قبلا وارد کشور می‌شد را اکنون در داخل کشور تولید می‌کنند.
معاون بازرگانی داخلی و دبیر کارگروه تنظیم بازار تاکید کرد: البته تقاضای خودرو در بازار تقاضایی واقعی نیست و باید با بازداریابی جلوی آن را گرفت.
قبادی گفت: آنچه که در زمینه خودرو اتفاق می‌افتد، منطبق با نیاز واقعی مصرف‌کنندگان در بازار نیست.
وی در مورد تنظیم بازار شب عید بیان داشت: هدف ما در این راستا هم تنظیم بازار شب عید و هم قدم برداشتن در مسیر سلامت مردم است و در این شرایط است که وارد مسیر بازداریابی می‌شویم.
قبادی بیان داشت: برای تنظیم بازار شب عید بیش از 100 هزار تن کالا از جمله شکر، روغن، برنج، گوشت و مرغ به بازرگانی استان‌ها تحویل شده است و در شبکه‌های مورد اطمینان توزیع شده است.
وی بیان کرد: قیمت این اقلام مصوب شده و از ابزارهای نظاتی بهره می‌گیریم تا با گران‌فروشی و تخلفات برخورد شود.وی افزود: 4 هزار فروشگاه عرضه مستقیم کالا در سراسر کشور از این هفته کار خود را آغاز می‌کنند.
دبیر کارگروه تنظیم بازار اظهار داشت: در زمینه تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و بیش از 130 درصد مصرف ایام عید و ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده است.
وی اظهار داشت: برای تامین سیب و پرتقال شب عید هیچ مشکلی وجود ندارد و از پتانسیل اصناف برای توزیع استفاده خواهد شد.به گفته وی برنامه ریزی برای تنظیم بازار شب عید تا ماه مبارک رمضان برنامه ریزی شده است.
 
(چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸) ۰۸:۱۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها