دوشنبه / ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۷:۲۷
سرویس : خشکبار، حبوبات و تنقلات
کد خبر : ۹۱۵۱۷
گزارشگر : ۳۵۵۱
باشگاه خبرنگاران
سرویس خشکبار، حبوبات و تنقلات

افزایش قیمتی برای بازار آجیل در شب عید نداریم

رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل فروش گفت: به نظر نمی‌رسد که افزایش قیمت آجیل برای شب عید داشته باشیم.

مصطفی احمدی رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل درباره وضعیت بازار آجیل و خشکبار در شب عید اظهار کرد: با توجه به بهبود شرایط تولید و فروش انواع آجیل به نظر نمی‌رسد که افزایش قیمتی برای شب عید داشته باشیم.
او در پاسخ به این پرسش که وضعیت آجیل نسبت به سال گذشته چگونه ارزیابی می‌شود؟ افزود: امسال، وضعیت بازار خرید و فروش آجیل نسبت به سال گذشته بهتر شده است.
احمدی اظهار کرد: همه ساله قیمت آجیل در ماه اسفند ارزان‌تر از بهمن ماه می شود.
رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل با بیان اینکه صادرات آجیل، نسبت به سال گذشته، کمتر شده است بیان کرد: با توجه به آنکه آجیل و خشکبار یکی از اقلام بین المللی به شمار می‌رود، از این رو ادامه این روند می‌تواند به ضرر تولیدکنندگان و اعضای صنف در بازار‌های داخلی و خارجی تمام شود.
رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل فروش با اشاره به اینکه هم اکنون تقاضا در بازار کم است گفت: طبق روال هر سال، روند بازار آجیل با نزدیک شدن به ایام پایانی سال، بهتر می شود.
احمدی در پایان افزود: با توجه به فراوانی تولید و عدم کمبود در بازار پیش بینی می‌شود که نوسان چندانی در بازار شب عید اتفاق نیفتد و افراد می‌توانند هر گونه گرانفروشی را به اتحادیه و سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند تا در اسرع وقت به شکایت آن‌ها رسیدگی شود.

(دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸) ۰۷:۲۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها