شنبه / ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۱
سرویس : نمایشگاه ، همایش و جشنواره ها و ...
کد خبر : ۹۱۴۸۰
گزارشگر : ۳۵۱۴
سرویس نمایشگاه ، همایش و جشنواره ها و ...

فراخوان شرکت در رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت

رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت غذا، دارو، سلامت و کشاورزی به میزبانی شیراز می شود.

مرکز فارس، معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: این همایش ۱۹ بهمن در مرکز خدمات فناوری کسب و کار شهرک صنعتی بزرگ شیراز برگزار می شود.
شهرام کمال زاده با دعوت از تیم های استارتاپی، شرکت های دانش بنیان، کسب و کار های نوپا، سرمایه گذاران و صنعتگران برای حضور در این رویداد فناورانه، اظهارداشت: حضور در این رویداد رایگان است و از تیم های شرکت کننده و شرکت های دانش بنیان هزینه ای دریافت نمی شود.
وی افزود: علاقمندان و متقاضیان حضور در رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت غذا، دارو، سلامت و کشاورزی می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۳۲۷۹۱۳ تماس بگیرند.
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس، ارائه طرح های استارتاپی و نوین به سرمایه گذاران و صنعتگران در روز رویداد، افزایش دانش عمومی در خصوص فناوری های نوین این حوزه، تشکیل جلسات B۲B با سرمایه گذاران و تیم های استارتاپی و معرفی و تبلیغات کسب و کار تیم های شرکت کننده به مخاطبان و مدیران شرکت کننده را از اهداف برگزاری این رویداد فناورانه اعلام کرد.
کمال زاده تصریح کرد: اهدای جایزه نقدی به نفرات اول تا سوم، استقرار تیم های برتر در شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز و کارخانه نوآوری شیراز با تخفیف ویژه و کمک هزینه استخدام نیرو، خرید ملزومات اداری و ثبت اختراع از مهمترین جوایز تیم های برتر است.
(شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸) ۱۱:۴۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها