شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۲:۱۷
سرویس : فرآورده های گوشتی و پروتئینی
کد خبر : ۹۱۲۸۱
گزارشگر : ۳۵۱۴
سرویس فرآورده های گوشتی و پروتئینی

ساخت سوسیس گیاهی توسط نستله

نستله به‌تازگی اعلام کرده است که پس از موفقیت بسیار زیاد برنامه گوشت‌های گیاهی خود، محصول جدیدی را به این دسته اضافه خواهد کرد

نستله به‌تازگی اعلام کرده است که پس از موفقیت بسیار زیاد برنامه گوشت‌های گیاهی خود، محصول جدیدی را به این دسته اضافه خواهد کرد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، کمپانی نستله تصمیم دارد تا سوسیس‌های گیاهی خود را در بازار ایالات‌متحده و آمریکا عرضه کند. به گفته این کمپانی مزه و طریقه پخت این سوسیس‌ها دقیقا شبیه به سوسیس‌های عادی موجود در بازار است.
 
نسخه عرضه شده در امریکا سوسیسی است که از پروتئین نخودفرنگی تهیه شده است و با برند Sweet Earth نستله به فروش می‌رسد. این سوسیس با سه طعم متفاوت هابانرو چدار، زنجبیل آسیایی و اپل چیکون از ماه آوریل به فروشگاه‌های ایالات‌متحده عرضه خواهد شد.
 
سوسیس گیاهی نستله 
 
علاوه بر این نسخه عرضه شده این سوسیس گیاهی در اروپا از پروئین سویا تهیه می‌شود و در طعم‌های براتورست و چوریزو به فروش می‌رسد. سویا اصلی‌ترین ماده اولیه این سوسیس‌ها است اما از چغندر، هویج ،فلفل و کلزا و روغن نارگیل نیز در تهیه آن‌ها استفاده شده است. این سوسیس تحت برند Garden Gourmet کمپانی نستله از 11 کشور اروپایی عرضه خواهد شد.
 
نستله اعلام کرده است که این شرکت نسخه‌های رستورانی هر دو سوسیس را بعد از عرضه آن‌ها مصرف‌کننده‌های نهایی به بازار ارائه خواهد کرد پس ممکن است به‌زودی این سوسیس‌ها را در منوی رستوران کشورهای عرضه شده شاهد باشیم. علاوه بر این رونق بازار محصولات گیاهی در جهان موجب شده است این کمپانی قرار است در آینده نه‌چندان دور محصولات جدیدی را به این دسته‌بندی جدید بیفزاید
(شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸) ۰۲:۱۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها