پنج شنبه / ۲۶ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۶
سرویس : سرویس عمومی
کد خبر : ۹۱۰۵۰
گزارشگر : ۳۵۵۱
سرویس سرویس عمومی

آمادگی وزارت صمت برای تامین کالا‌های اساسی در مناطق سیل زده/پیگیری جبران خسارت واحد‌های صنفی منطقه

نماینده ویژه وزیر صمت با حضور در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان آمادگی این وزارتخانه را جهت تامین اقلام خوراکی و کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم این مناطق، اعلام کرد.

سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صمت به عنوان نماینده ویژه وزیر با حضور در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان، آمادگی این وزارتخانه را جهت تامین اقلام خوراکی و کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم عزیز این مناطق، اعلام کرد.
افشار فتح الهی ابراز امیدواری کرد که با مدیریت شبکه توزیع کمک ها، شاهد توزیع عادلانه اقلام بین مردم منطقه باشیم.
در ادامه سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صمت ضمن بازدید از وضعیت شهرک‌های صنعتی خسارت دیده، در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان سیستان و بلوچستان که با حضور استاندار این استان، معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دیگر مسئولان کشوری، لشکری و شهرستانی به منظور بررسی آخرین وضعیت خسارات وارده سیل در محل فرمانداری چابهار برگزار شد، حضور به هم رسانید.
وزارت صمت پیگیر جبران خسارات وارده به واحد‌های صنفی منطقه است
فتح الهی در این جلسه، با اشاره به این موضوع که وزارت صنعت، معدن و تجارت پیگیر جبران خسارات وارده به واحد‌های صنفی منطقه می‌باشد، تصریح کرد: دستور استقرار دستگاه‌های پخت نان سیار و تامین آرد مورد نیاز سیل زدگان صادر شده و از فردا شاهد توزیع نان گرم به هموطنان عزیز مناطق خسارت دیده خواهیم بود.
شایان ذکر است که سرپرست دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت صمت و همچنین رییس مرکز اصناف و بازرگانان کشور در بازدید از این مناطق نماینده ویژه وزیر را همراهی کردند.

(پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۰۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها