سه شنبه / ۲۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۵:۰۷
سرویس : غذای کودک، تنقلات و مکمل ها
کد خبر : ۹۰۴۲۵
گزارشگر : ۳۵۱۶
باشگاه خبرنگاران جوان
سرویس غذای کودک، تنقلات و مکمل ها

تکذیب خبر جاسازی قرص در شیرخشک/ خطوط تولید این محصول در ایران کاملاً اتوماتیک است

رئیس انجمن تولیدکنندگان شیر خشک گفت: خطوط تولید این محصول کاملا اتوماتیک است و انسان در آن‌ها فعالیت نمی‌کند.

هانی تحویل‌زاده رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک اطفال درباره خبر جاسازی قرص در شیرخشک ، اظهار کرد: ما به عنوان انجمن تولیدکنندگان این خبر را تکذیب می‌کنیم و این تصویر به قصد تشویش اذهان عمومی طراحی و در فضای مجازی منتشر شده است چرا که شیرخشک با سلامت نوزادان ارتباط دارد و موضوع مهمی محسوب می‌شود.
امکان ورود قرص به شیرخشک در فرآیند تولید وجود ندارد
 
رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک اطفال بیان کرد: چرا که خطوط تولید شیرخشک ۱۰۰ درصد اتوماتیک هستند و انسان در خط تولید فعالیت نمی‌کند و به همین دلیل این امکان وجود ندارد که جسم خارجی در طی فرآیند تولید وارد شیرخشک شود.
 
تحویل‌زاده اظهار کرد: درخواست ما از نهاد‌های امنیتی این است که به موضوع ورود کنند چراکه برخی به قصد تشویش اذهان عمومی و تخریب فضای امنیتی کشور دست به انتشار تصاویر این چنینی می‌زنند. 

قرص در شیر خشک

نامه منتشر شده کشف شیرخشک اشکال دارد
 
رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک اطفال اظهار کرد: اطلاعات گزارش منتشر شده در کنار تصویر شیرخشک با قرص نشان می‌دهد که خبر حقیقی نیست چرا که گزارشی از شکایت به داروخانه وجود ندارد.
 
او بیان کرد: شیرخشک در شبکه بهداشت توزیع نمی‌شود بلکه تنها داروخانه‌ها محل توزیع و عرضه شیرخشک هستند و در صورتی که موارد این چنینی رخ دهد فرد باید به داروخانه مراجعه و داروساز شکایت فرد را ثبت کند، اما در نامه منتشر شده این فرآیند وجود ندارد.
(سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸) ۱۵:۰۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها