پنج شنبه / ۳۰ آبان ۱۳۹۸ / ۱۵:۲۱
سرویس : نمایشگاه ، همایش و جشنواره ها و ...
کد خبر : ۸۹۸۹۹
گزارشگر : ۳۵۵۱
سرویس نمایشگاه ، همایش و جشنواره ها و ...

نمایشگاه دائمی داخلی سازی صنایع به زودی آغاز می شود

رحمانی گفت: برپایی نمایشگاه دائمی به منظور تجمیع و داخلی سازی نیاز‌های صنایع کشور را کلید خورد .

رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در راستای اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی در جمع تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، این وزارتخانه برپایی نمایشگاه دائمی مدنظر معظم له به منظور تجمیع و داخلی سازی نیاز‌های صنایع کشور را کلید زد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به وجود زیر ساخت و فضای مناسب در نمایشگاه بین‌المللی و فضا‌های استانی و نیز تجربه مفید این وزارتخانه در برگزاری نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در تیرماه ۹۸ اعلام کرد: مسئولیت این نمایشگاه دائمی بر عهده سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با همکاری تمامی دستگاه‌های مرتبط قرار گرفته است.
رحمانی تصریح کرد: این نمایشگاه با مشارکت همه بخش‌های توانمند، معاونت علمی ریاست جمهوری، وزارت علوم، شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌ها، انجمن‌ها و سمن‌های تخصصی، صندوق‌های حمایتی، سازندگان، اصحاب رسانه و سایر ذینفعان در سطح فراگیر ملی برنامه ریزی و برپا می‌شود.
به گفته رحمانی در روز‌های اینده فراخوان‌های مشارکت و دعوت از همه گروه‌های هدف برای بهره‌گیری از حداکثر توان هموطنان توانمند اعم از داخل و خارج کشور انجام خواهد شد.

(پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸) ۱۵:۲۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها