یکشنبه / ۲۶ آبان ۱۳۹۸ / ۲۱:۲۰
سرویس : سرویس عمومی
کد خبر : ۸۹۷۹۳
گزارشگر : ۳۵۵۱
سرویس سرویس عمومی

ارائه گزارش پایش قیمت‌ها هر روز به ستاد تنظیم بازار/ مصوبات قبلی افزایش قیمت کالاها لغو شد

جلسه کارگروه تنظیم بازار عصر امروز با حضور دستگاه های مختلف و اتاق اصناف برای بررسی بازار و ارائه راهکارهای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و خدمات درپی فزایش قیمت بنزین برگزار می‌شود.

بعد از افزایش قیمت بنزین از روز گذشته جلسات کارگروه تنظیم بازار در کشور روزانه شد. روز گذشته این جلسه با ریاست مدرس خیابانی در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار و امروز نیز این جلسه با ریاست قبادی برگزار می شود.
در این جلسه سازمان و دستگاههای مختلف کشور و نمایندگان بخش خصوصی حضور دارند و به بررسی و کنترل بازار بعد از گرانی بنزین پرداخته و طرح های جدیدی ارائه می شود تا از افزایش قیمت های کذاب در بازار جلوگیری به عمل آید.
کلامی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت  در این اراتباط گفت: ستادهای تنظیم بازار کشور مکلف شدند به‌صورت ویژه رصد و پایش روزانه بازار را در دستور کار خود قرار دهند.
درستی عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران نیز روز گذشته در این اتباط  گفته بود: بر اساس جلسه ستاد تنظیم بازار هر نوع مصوبه برای افزایش قیمت حتی اگر دارای مصوبه دولتی نیز باشد، فعلاً لغو شده و هیچگونه افزایش قیمتی درهیچ قلم کالا و خدمات نخواهیم داشت.

(یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸) ۲۱:۲۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها