دوشنبه / ۱۳ آبان ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۶
سرویس : سرویس عمومی
کد خبر : ۸۹۴۷۴
گزارشگر : ۳۵۵۱
سرویس سرویس عمومی

برگزاری ۴۱۸ مناقصه وزارت جهاد کشاورزی به ارزش ۴۲۰۰ میلیاردتومان

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد گفت: در ستاد وزارت جهاد کشاورزی طی سال های اخیر تعداد ۴۱۸ مناقصه با حجم ریالی ۴۲۰۰ میلیارد تومان برگزار شده است.

محمدرضا طلایی در کارگاه آموزشی مناقصات، اظهار داشت: اهمیت مناقصات در معاملات و فرآیندهای دولتی بر کسی پوشیده نیست و متولیان مربوطه باید به وظیفه ای که بر عهده گرفته اند به خوبی اگاه باشند.
وی با اشاره به این که در این حوزه فرصتی برای اشتباه وجود ندارد و در فرآیند برگزاری مناقصات حتی نمره ۱۹ نیز برای ما و مراجع نظارتی قابل قبول نیست و مردودی مخسوب می شود، خاطرنشان کرد: قوانین و مقررات در این حوزه به روشنی مشخص است و جایی برای تفسیر و اعمال سلیقه وجود ندارد و اگر ابهام وجود داشته باشد، در حین انجام فرایند و قبل از تصمیم گیری باید با هماهنگی و استعلام از مراجع نظارتی رفع ابهام شود.
طلایی با بیان این که تعداد و حجم مناقصات در ستاد وزارت جهاد کشاورزی در این دولت بی نظیر بوده است، تصریح کرد: تنها در ستاد وزرات طی سال های اخیر تعداد ۴۱۸ مناقصه با حجم ریالی ۴۲۰۰ میلیارد تومان برگزار شده است.
وی بر اهمیت آموزش و بازآموزی در این حوزه تاکید کرد و افزود: لازم است جلسات هماهنگی و کارگاه آموزشی به صورت مستمر برای سازمان های ملی و سازمان جهاد کشاورزی استان ها برگزار شود.
طلایی یادآور شد: جلسات مناقصات و مزایده به دلیل اهمیت و حساسیت باید به صورت شفاف و با حضور کامل عوامل مربوطه برگزار و کلیه فرایندها طبق مقررات مستند سازی شود.

(دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸) ۰۸:۵۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها