شنبه / ۱۱ آبان ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۵
سرویس : آرد و غلات، مواد نشاسته ای
کد خبر : ۸۹۴۳۴
گزارشگر : ۳۵۱۶
باشگاه خبرنگاران جوان،
سرویس آرد و غلات، مواد نشاسته ای

نصب نرخنامه در نانوایی‌ها الزامی شد + قیمت

نوده فراهانی گفت: نرخ نامه نان ها به رنگ آبی و زرد است و نانوایی‌ها ملزم هستند که آن را در معرض دید عموم مردم قرار دهند.

قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران ،  درباره وضعیت نصب نرخ نامه‌های آبی و زرد در نانوایی ها، اظهار کرد: آغاز بازرسی‌های ویژه از نانوایی‌ها از روز ۱۲ آبان  اجرایی می‌شود، این در حالی است که این نرخ نامه به رنگ آبی و زرد است و نانوایی‌ها ملزم هستند که آن را در معرض دید عموم مردم قرار دهند.
 
نوده فراهانی در ادامه تصریح کرد: بازرسان ما، نظارت کامل بر نانوایی‌ها دارند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف در وهله اول، اخطار داده می شود  و اگر بعد از یک هفته توجهی به آن نشد، اخطار کتبی به آن ها ارسال می‌شود و در نهایت آرد آن نانوایی به طور کامل قطع و  آن نانوایی پلمپ می‌شود.
 
بیشتر بخوانید: سازمان صمت آماده ارائه شکر به تمام تعاونی‌ها است 
 
رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به اینکه نرخ نانوایی‌ها با نظر خود نانوا صورت می‌گیرد, افزود: بنابر این اگر بخواهند تخلفی در این امر صورت دهند با آن ها برخود می‌شود.
 
به گفته نوده فراهانی، نرخ نامه رنگ زرد برای نانوایی‌هایی است که آرد نیمه یارانه‌ای دریافت می‌کنند و در اصطلاح آزادپز هستند و نرخ نامه آبی کمرنگ برای نانوایی‌های دولتی است که آرد دولتی به آن‌ها تخصیص داده می‌شود.

نرخ نامه نانوایی‌های دولتی

نرخ نامه نانوایی‌های نیمه یارانه‌ای

(شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸) ۰۹:۰۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها