چهارشنبه / ۱۷ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۰
سرویس : کشت و صنعت، باغداری ، گیاهان خوراکی و پروتئین سویا
کد خبر : ۸۹۰۱۲
گزارشگر : ۳۵۵۱
باشگاه خبرنگاران
سرویس کشت و صنعت، باغداری ، گیاهان خوراکی و پروتئین سویا

تبلیغات گل در فضای مجازی معتبر نیست/ گل رز ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان

شاهرخی گفت: هم اکنون تبلیغات گسترده‌ای در فضای مجازی برای گل موجود است که معتبر نیست.

اکبر شاهرخی رئیس اتحادیه فروشندگان گل با اشاره به جزئیات فروش گل در بازار و ممنوعیت فروش آن در فضای مجازی گفت: هم اکنون تبلیغات گسترده‌ای در فضای مجازی برای  فروش گل دیده می شود که معتبر نیست و با قیمت‌های گزاف به مردم فروخته می شود، این در حالی است که هم اکنون اتحادیه گل، درصدد مبارزه با این سایت هاست.
رئیس اتحادیه فروشندگان گل با اشاره به اینکه بازار گل در رکود به سر می برد، تصریح کرد: هم اکنون بازار گل آرام است و عرضه و تقاضا در بازار وجود ندارد.
شاهرخی در ادامه از قیمت گل‌های پرمصرف در بازار خبرداد و تصریح کرد: گل رُز ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان، گل لیلیوم ۸ تا ۱۰ هزار تومان، گل آنتریوم ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان، گل میخک دسته‌ای ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.
رئیس اتحادیه فروشندگان گل با اشاره به اینکه هم اکنون قیمت گل در بازار متعادل است، اظهار کرد: با توجه به ایام محرم و صفر قیمت‌ها افزایش چندانی ندارد و نمی‌توان افزایش قیمتی برای آن  پیش بینی کرد.
شاهرخی با تاکید بر اینکه تعداد فروشندگان گل  ماشینی و دستفروش‌ها در حال افزایش است و نظارتی بر آن‌ها نمی‌شود، اظهار کرد: گل‌هایی توسط دستفروش ها  عرضه می‌شود تا حدودی با استاندارد های بهداشتی نگهداری نشده است و به زبانی ساده تر آلوده بوده و برای نگهداری آن‌ها از آب فاضلاب  وجوی‌های کنار خیابان استفاده شده است.
او در پایان گفت: گل گلدانی و آپارتمانی به کشور‌هایی همچون عراق، سوریه، گرجستان و ترکمنستان صادر می‌شود.

(چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۱۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها