دوشنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۸:۵۱
سرویس : سرویس عمومی
کد خبر : ۸۸۴۶۲
گزارشگر : ۳۵۵۱
سرویس سرویس عمومی

امارات بازار مناسبی برای محصولات کشاورزی ایران

یک مقام مسئول، با اشاره به توانمندی تولید محصولات کشاورزی ایران، امارات را یکی از بازارهای مهم ایران برای حضور صادرکنندگان دانست.

احمد کیخا در دیدار با اعضای هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات، ضمن تاکید بر نقش اتاق بازرگانی و اتاق های مشترک در توسعه صادرات، نبود ساماندهی کمی و کیفی صادرات محصولات کشاورزی را از موانع اصلی توسعه صادرات این محصولات عنوان کرد.
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، شناسایی بازارهای هدف، ایجاد مشوق‌های صادراتی برای تولیدکنندگان و ساماندهی تشکل‌ها را از مهمترین عوامل صادرات محصولات کشاورزی برشمرد.
وی همچنین برگزاری نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ امارات را فرصت ارزشمندی برای حضور تولیدکنندگان و تجار محصولات کشاورزی در بازار این کشور دانست و تاکید کرد: اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات می‌تواند با برنامه ریزی دقیق شرایط را برای صادرات محصولات کشاورزی در این رویداد مهم فراهم نماید.
وی با اشاره به توانمندی‌های کشور در تولید محصولات کشاورزی، بازار امارات را بازار هدف مناسبی برای حضور صادرکنندگان قلمداد نمود.
کیخا خاطرنشان کرد: کمیسیون کشاورزی مجلس با حمایت از طرح ها و برنامه های صادرات محور در کنار اتاق بازرگانی و اتاق مشترک همراهی لازم را در تقنین قوانین مورد نیاز و اجرایی شدن آن خواهد کرد.

(دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸) ۱۸:۵۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها