دوشنبه / ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۳
سرویس : سرویس عمومی
کد خبر : ۸۷۸۹۸
گزارشگر : ۳۵۱۶
تسنیم
سرویس سرویس عمومی

انتقاد تند عضو اتاق بازرگانی ایران از روند برگزاری انتخابات کمیسیون‌های تخصصی

رئیس کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق ایران با انتقاد از روند برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران گفت: از سطوح مختلف اتاق یعنی از بین کارکنان و حتی معاون تلاش می‌شد که روی آرا و نتیجه انتخابات اثر گذار باشند.

کاوه زرگران، عضو هیات نمایندگان اتاق ایران که به تازگی ریاست کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق ایران را هم به عهده گرفته است، در سومین نشست هیات نمایندگان به روند برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی اشاره و تصریح کرد: متاسفانه در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌ها شاهد اتفاق تلخی بودم. از سطوح مختلف اتاق یعنی از بین کارکنان و حتی معاون تلاش می‌شد که روی آرا و نتیجه انتخابات اثر گذار باشند و حتی این رفتارها به تهدید هم تبدیل شدند.
 
البته او در خلال سخنان خود از اشاره به افراد اجتناب کرد اما از هیات رئیسه خواست تا در جمعی خصوصی‌تر در مورد جزئیات موضوع صحبت کند.
 
این فعال اقتصادی از هیات رئیسه اتاق ایران خواست تا با دقت نظر خاص خود اجازه ندهند سنگ بنای چنین اعمالی در اتاق گذاشته شود، چراکه اگر به این مسئله بی توجهی شود، بدعت ناشایستی در اتاق گذاشته و حتی ممکن است در انتخابات آتی شاهد مسائلی از این بدتر و حتی تقلب هم باشیم.
 
زرگران خاطرنشان کرد: تذکر این موضوع از این منظر بود که تلاش کنیم اتاق همچنان نماینده و صدای بخش خصوصی باشد و نه صدای گروهی خاص.
(دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۳۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید