چهارشنبه / ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۳
سرویس : شیرینی و شکلات
کد خبر : ۸۶۲۹۰
گزارشگر : ۳۵۱۶
باشگا خبرنگاران جوان
سرویس شیرینی و شکلات

سازمان صمت آماده ارائه شکر به تمام تعاونی‌ها است

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: شکر در انبار‌های کشور به میزان کافی ذخیره شده و تعاونی‌ها با دریافت حواله به میزان نیاز می‌توانند از سازمان صمت تهران شکر دریافت کنند.

قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران ، با اشاره به اینکه هیچ کمبود شکری در انبار‌ها وجود ندارد، گفت: در برهه‌ای تأمین شکر به علت مشکلات کارخانه نیشکر خوزستان و سیل در مناطق کشت نیشکر، با فراز و نشیب‌هایی روبه‌رو شد که خوشبختانه با اقدام جدی وزارت صمت این موضوع در حال حاضر برطرف شده است.
 
رئیس اتاق اصناف تهران افزود: انبار‌های کشور به اندازه کافی ذخیره شکر دارند به نحوی که قیمت شکر‌های بسته بندی شده ۴ هزار و ۳۰۰ تومان و شکر فله‌ای به قیمت هر کیلوگرم ۳ هزار ۴۰۰ تومان در اختیار تعاونی‌ها قرار می‌گیرد.
 
بیشتر بخوانید: نمایشگاه طرح ضیافت در پنج نقطه تهران برگزار می‌شود/ توزیع ۸۵ تن شکر بین بنکداران موادغذایی 
 
نوده فراهانی گفت: در هفته‌های گذشته با عبور از بحران به‌وجود آمده در بحث شکر، به تعاونی‌های سطح شهر تهران اعلام کرده‌ایم که با تهیه حواله از سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران به دریافت شکر برای موارد مورد نیاز خود اقدام کنند، چنانچه تاکید می‌کنیم که افراد و تعاونی‌ها برای نیاز واقعی خود شکر تهیه کنند و از انبارداری اقلام و فروش با قیمت‌های بالا جدا خودداری کنند.
 
وی در پایان با اشاره به اینکه در تهیه قند و قنادی‌ها مشکلی وجود ندارد، گفت: قند حبه پِرِسی به قیمت هر کیلوگرم ۸۸۰۰ تومان، قند شکسته فله به قیمت هر کیلوگرم ۸۹۰۰ تومان و قند کله فله به قیمت هر کیلوگرم ۸۷۰۰ تومان در میادین به فروش می‌رسد، ضمن اینکه قیمت قند بسته‌بندی ۹۰۰ گرمی ۸۱۰۰ تومان است.
(چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۲۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها