شنبه / ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۸
سرویس : سرویس عمومی
کد خبر : ۸۶۰۵۷
گزارشگر : ۳۵۱۶
فارس
سرویس سرویس عمومی

تنها 4 بازنشسته به صورت قانونی در وزارت جهاد مشغول کار هستند

مدیرکل امور اداری منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه طبق قانون همه بازنشسته‌های وزارت جهاد رفته‌اند گفت: تنها 2 بازنشسته به اذن رهبری و دو بازنشسته بر اساس تبصره 2 مجوز سازمان استخدامی کشور به صورت پاره‌وقت در وزارت جهاد مشغول هستند.

مخاطبان فارس در سامانه فارس من اعلام کردند که در وزارت جهاد کشاورز همچنان بازنشستگان به کارگیری می‌شوند که بر خلاف قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی است.
 
در این زمینه با اسد پاریاد مدیرکل امور اداری منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت‌وگو کردیم.
 
وی در این باره گفت: پس از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی طبق قانون عمل کردیم و ادامه همکاری ما با همه بازنشستگان قطع شد.
 
وی گفت: تنها دو بازنشسته به اذن رهبری کما فی السابق در وزارت جهاد کشاورزی مشغول هستند.
 
مدیرکل امور اداری منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: البته بر اساس تبصره 2 مجوز سازمان استخدامی کشور 2 مورد هم به صورت پاره وقت که یک سوم ساعت کار حضور دارند و مشاوره می‌دهند.
 
پاریاد در پاسخ به اینکه طبق این قانون چند نفر از بازنشستگان وزات جهاد اخراج شدند گفت: تقریبا نزدیک به 80 نفر از وزارت جهاد کشاورزی رفتند.
 
به گزارش فارس از 26 آبان 97 در راستای اجرای قوانین و مقررات مربوط به منع به کار گیری بازنشستگان استفاده از اینگونه افراد در سازمان‌ها ممنوع است.
(شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۴۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها