یکشنبه / ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۵:۴۴
سرویس : شیرینی و شکلات
کد خبر : ۸۵۵۴۰
گزارشگر : ۳۵۵۱
تسنیم
سرویس شیرینی و شکلات

توزیع ۱۴۰۰ تن شکر با نرخ مصوب بین بنکداران موادغذایی در تهران

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه در شهر تهران به غیر از شمیرانات و شهر ری هزار و ۴۰۰ بنکدار مجاز مواد غذایی وجود دارد گفت: قرار شده که شرکت بازرگانی دولتی به هریک از آنها یک تن شکر به نرخ مصوب تحویل دهد تا تحت نظارت در بازار توزیع شود.

 غلامعلی حسنی دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی ایران اظهار  کرد: شرکت بازرگانی تا به امروز حجم کمی شکر برای توزیع در اختیار بندکداران مواد غذایی قرار داده است، همچنین برنامه ریزی شده است سهمیه ای در اختیار بنکداران شهر تهران قرار دهد تا تحت نظارات در بازار توزیع شود.
وی افزود: در شهر تهران به غیر از شمیرانات و شهر ری هزار و 400 بنکدار مجاز مواد غذایی در تهران وجود دارد که قرار شده است به هریک از آنها یک تن داده شود تا تحت نظارت در بازار توزیع شود.
دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی ایران ادامه داد: نرخ مصوب هر کیلوگرم  شکر برای مصرف کننده نهایی 3500 تومان است اما قیمت آن در بازار مصرف بالاتر از است.
وی تصریح کرد: حجم شکر یک تنی که قرار شده است برای توزیع در اختیار بنکداران قرار گیرد بسیار کم است زیرا فعالان این صنف به صورت خرد فروش ندارند و برخی از آنها روزانه صد تن فروش دارند.
حسنی گفت: اگر اجازه می دانند که بنکداران مواد غذایی از ابتدا به ذخیره سازی شکر اقدام می کردند، می توانستیم بازار را به صورت عرضه و تقاضا و نظارتهای مکفی اداره کنیم.

(یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۵:۴۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها