یکشنبه / ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۱
سرویس : صنعت برنج و ماکارونی
کد خبر : ۸۵۵۲۸
گزارشگر : ۳۵۱۴
سرویس صنعت برنج و ماکارونی

گروکشی تولیدکنندگان ماکارونی برای دریافت یارانه آرد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه با وقفه‌ای کوتاه مدت شرکت‌های تولیدکننده ماکارونی به چرخه تولید خود باز می‌گردند،گفت:کارخانه‌های تولیدکننده ماکارونی با توقف تولید به دنبال چانه‌زنی برای دریافت یارانه آرد صنعتی هستند.

علی ابراهیمی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ، در خصوص توقف تولید و کمبود ماکارونی در بازار، گفت: بخش زیادی از یارانه‌هایی که به بخش‌های تولیدی کشور تخصیص پیدا می‌کند هدر می‌رود.

 
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یارانه‌ای که به منظور تامین یارانه آرد صنایع‌ای مانند ماکارونی و شیرینی تخصیص پیدا می‌کند غیر ضروری است، ادامه داد: قیمت محصولاتی که از یارانه آرد استفاده می‌کنند معادل محصولات مشابه‌ای است که یارانه‌ای به آنها تخصیص پیدا نکرده است.
قفس های خالی ماکارونی
 
توقف تولید واحدهای تولیدکننده ماکارونی مقطعی است
 
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کاهش و توقف تولید واحدهای تولیدکننده ماکارونی مقطعی است و دولت باید در مقابل پرداخت یارانه آرد صنعتی به آنها مقاومت کند، عنوان کرد: دولت نباید با تعطیلی چند روزه تسلیم واحدهای تولیدکننده ماکارونی شود زیرا ذخایر ارزی کشور بسیار شکننده است.
 
شرکت‌های تولیدکننده ماکارونی به چرخه تولید خود باز می‌گردند
 
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه با وقفه‌ای کوتاه مدت شرکت‌های تولیدکننده ماکارونی به چرخه تولید خود باز می‌گردند، خاطرنشان کرد: کارخانه‌های تولیدکننده ماکارونی با توقف تولید به دنبال چانه‌زنی برای دریافت یارانه آرد صنعتی هستند.
(یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۰۹:۵۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها