چهارشنبه / ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۷
سرویس : چاشنی، ادویه ها و کنسرو غیرگوشتی
کد خبر : ۸۵۴۵۶
گزارشگر : ۳۵۱۴
فارس
سرویس چاشنی، ادویه ها و کنسرو غیرگوشتی

توزیع شکر در 22 میدان میوه و تره‌بار و برخی فروشگاه‌های زنجیره‌ای

مدیرعامل شرکت غله و بازرگانی منطقه یک کشور از توزیع شکر در 22 میدان اصلی میوه و تره‌بار شهر تهران و همچنین برخی فروشگاه‌های زنجیره‌ای خبرداد.

محمود یوسفی، گفت: در حال حاضر تمامی 22 میدان اصلی میوه و تره‌بار شهر تهران و برخی از میادین فرعی در حال عرضه شکر فله‌ای به قیمت هر کیلو 3 هزار و 400 تومان هستند و هیچ کمبودی برای عرضه شکر وجود ندارد. 
 
عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت غله وبازرگانی منطقه یک کشور با تاکید بر اینکه با توجه به موجودی شکر در انبار کارخانجات هیچ مشکلی برای تامین شکر وجود ندارد، افزود: در حال حاضر حتی اگر تولید کارخانه قند فیروزکوه  به عنوان بزرگترین کارخانه تامین کننده قند و شکر تهران هم متوقف شود با توجه به موجودی انبار این کارخانه امکان عرضه شکر به بازار  تا 40 روز وجود دارد. 
 
یوسفی تاکید کرد و گفت: در مجموع موجودی انبارها کامل است و هیچ نگرانی برای تامین شکر وجود ندارد. 
 
وی با بیان اینکه حوالجات شکر فروشگاه‌های زنجیره‌ای مانند افق کوروش، هفت و رفاه، تامین شده است، بیان داشت: با توجه به تامین شکر درخواستی این فروشگاه‌ها اکنون این فروشگاه‌ها در حال عرضه شکر هستند. 
 
مدیرعامل شرکت غله و بازرگانی منطقه یک کشور بیان داشت: مدیران میادین میوه و تره‌بار در پایان وقت اداری هر روز میزان درخواست خود را اعلام می‌کند و ما هم بلافاصله درخواست شکر این میادین را تامین می‌کنیم. 
 
وی گفت: در کنار تامین نیاز خانوارها حوالجات شکر اتحادیه قنادان و کارخانجات در بخش صنف و صنعت هم تامین می‌شود. 
 
یوسفی بیان داشت: در حال حاضر فروشگاه‌های زنجیره‌ای سپه، اتکا و شهروند حوالجات خود را به ما ارائه کرده‌اند که به محض واریز وجه از سوی این فروشگاه‌ها حوالجات آنها تامین کالا می‌شود و این فروشگاه‌ها هم طی یکی دو روز آینده اقدام به عرضه شکر خواهند کرد. 
 
سید حسین اعرابی معاون بازرگانی سازمان میادین میوه و تره‌بار هم با تاکید بر اینکه در حال حاضر شکر به وفور در میادین میوه و تره‌بار شهر تهران در حال عرضه است، گفت: قیمت هر کیلو گرم شکر فله‌ای 3 هزار و 400 تومان است. 
 
وی در پاسخ به این سوال که چرا علیرغم قیمت مصوب هر کیلو شکر به قیمت 3 هزار و 500 تومان عرضه می‌‌شود، گفت: میادین 100 تومان بابت هزینه نایلون از مشتریان دریافت می‌کنند. 
(چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۳:۵۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها