یکشنبه / ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۶
سرویس : سرویس عمومی
کد خبر : ۸۴۶۳۲
گزارشگر : ۳۵۱۴
فودنا
سرویس سرویس عمومی
صنعت غذایی در حمایت از سیل زدگان

کمک چهار میلیارد ریالی هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری به سیل زدگان

به گزارش فودنا، با توجه به سیل استان هایی از کشور هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری طی اقدامی کمک چهار میلیارد ریالی را از تولیدات زیر مجموعه های خود به سیل‌زدگان ارسال کرد.

مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر حمایت از سیل زدگان گفت: در این راستا از سه شرکت پیچک، فرآورده های شیلاتی بندرعباس و صنایع لبنی اراک(صلا) در مجموع مواد غذایی به ارزش بالغ بر یک میلیار ریال به مناطق سیل زده شمال کشور ارسال شد.
 دکتر فخرالله مولایی افزود: این مواد شامل کنسرو لوبیا، تن ماهی و فرآورده های لبنی است
وی تصریح کرد: همچنین مجموع کمک های شرکت های تحت پوشش صنایع شیر ایران(پگاه) به مناطق سیل زده شمال کشور شامل شیر و شیر های طعم دار، پنیر، ماست، شیرخشک نوزاد و.... بالغ بر 300 میلیون تومان بوده است که پیش از این ارسال شده است.
مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری خاطر نشان کرد: شرکت حمل و نقل جاده ای فجر جهاد نیز که از شرکت هاى دیگر این هلدینگ است، تریلى‌هاى باربرى خود را به صورت رایگان در اختیار سازمان هلال احمر قرار داده تا این سازمان بتواند با سرعت بیشترى مایحتاج لازم را به آسیب دیدگان سیل برساند.
(یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸) ۱۴:۲۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها