یکشنبه / ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۵
سرویس : شیرینی و شکلات
کد خبر : ۸۴۶۱۹
گزارشگر : ۳۵۵۱
تسنیم
سرویس شیرینی و شکلات

پرداخت بخشی از مطالبات کشاورزان خسارت دیده از سیل توسط قند بیستون

مدیرعامل قند بیستون گفت:‌ بخشی از مطالبات کشاورزان که در سیل اخیر نیز دچار خسارت شده‌اند به زودی از محل یارانه دولتی پرداخت می‌شود.

محسن علی حسینی اظهار کرد:‌ دستیابی به رونق تولید، در سالی که به گفته ی رهبر انقلاب سال رونق تولید (سال 98) نامیده شده است، حاصل نمی‌شود، مگر با همکاری تمامی آحاد جامعه. از ملزومات اولیه، مهم و اساسی در دستیابی به این هدف بزرگ، این است که دولت و نهادهای ذیربط کمک های ویژه ای را به بخش تولید اختصاص دهند.
وی ادامه داد:‌ همانطور که می دانیم در روزهای گذشته سامانه بارشی پرقدرتی در غرب کشور فعال بود. در نتیجه بارش شدید و طغیان بسیاری از رودخانه ها، خسارات مالی سنگینی به زراعت و زمین های کشاورزی استان کرمانشاه،به خصوص زمین های کشاورزی چغندرکاران عزیز وارد شد.
وی با بیان این‌که واضح و مبرهن است که در شرایط موجود و با وجود مشکلاتی که از قبل بر اقتصاد کشور حاکم بود، اوضاع معیشت همگان به خصوص کشاورزان تحت الشعاع قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: با علم به این موضوع و به منظور همدردی با کشاورزان و جبران خسارات وارده به آن ها، شرکت قند بیستون بر آن است تا از محل یارانه دولتی به زودی بخشی دیگر از مطالبات این عزیزان را پرداخت کند تا مرهمی برای تسکین آلام این قشر محترم و زحمتکش باشد.
حسینی ابراز امیدواری کرد: با اتحاد و همیاری تمامی اقشار جامعه و کمک های دولت و تمامی نهادهای مربوطه بتوانیم با سربلندی از بحرانی که قطعا در صورت عدم رسیدگی، همه ی اقشار جامعه را متضرر خواهد کرد، با سربلندی عبور کنیم.

(یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸) ۱۰:۵۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید