سه شنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۴:۲۳
سرویس : نمایشگاه ، همایش و جشنواره ها و ...
کد خبر : ۸۴۰۵۴
گزارشگر : ۳۵۵۱
ایسنا
سرویس نمایشگاه ، همایش و جشنواره ها و ...

نمایشگاه‌های بهاره بدون گوشت و مرغ تنظیم بازاری آغاز به کار کرد

نمایشگاه بهاره تهران در حالی آغاز به کار کرد که خبری از توزیع گوشت و مرغ تنظیم بازاری در این نمایشگاه نیست.

امروز (سه‌شنبه) نمایشگاه بهاره شهر تهران در محل مصلای تهران با حضور استاندار تهران، رئیس اتاق اصناف ایران و مسئولین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران آغاز به کار کرد.
این نمایشگاه که از امروز تا ۲۸ اسفندماه دایر خواهد بود در ۵۷۰ غرفه به عرضه محصولاتی همچون کیف و کفش، البسه، کالای خواب، آجیل و شکلات و شیرینی می‌پردازد و این در حالی است که قرار بر آن بود تا برنج و شکر دولتی نیز در این نمایشگاه عرضه شود، اما تا به امروز برنج و شکر در اختیار اتاق اصناف تهران قرار نگرفته است.
قاسم نوده‌فراهانی - رئیس اتاق اصناف تهران - در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه بهاره مصلی گفت: سعی شده تا تمام غرفه‌ها در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد تا به صورت مستقیم محصولات خود را به متقاضیان عرضه کنند و در این زمینه از غرفه‌داران تعهد گرفته شده تا تنها محصولات داخلی را عرضه کنند.
وی با بیان این‌که تنها در برخی اقلام همچون بادام که تولید داخلی وجود ندارد یا نیاز بازار را رفع نمی‌کند از محصولات وارداتی نیز استفاده شده است، اظهار کرد: آنالیز قیمت تمام شده محصولات از غرفه‌داران به مسئولان نمایشگاهی ارائه شده و آنها کیفیت و قیمت کالا را مورد بررسی و نظارت قرار داده‌اند و برای تک‌تک کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه، قیمت کارشناسی از سوی بازرسان اصناف تعیین شده است.
رئیس اتاق اصناف تهران در رابطه با عرضه کالاهای دولتی تاکید کرد: قرار بر آن است تا شکر و برنج در این نمایشگاه عرضه شود، اما تا زمانی که شرایط نگهداری و موارد بهداشتی در زمینه عرضه گوشت فراهم نشود، گوشت در مصلی و دیگر نمایشگاه‌های سطح تهران همچون نمایشگاه بوستان ولایت و فرهنگسرای خاوران توزیع نخواهد شد.
نوده‌فراهانی تاکید کرد: در دو روز گذشته ۲۲۰۰ تن گوشت وارداتی در بین مصرف‌کنندگان عمده همچون بیمارستان‌ها و پادگان‌ها توزیع شده و طبق برنامه‌های تعیین شده قرار بر آن است تا با توجه به نیاز سطح بازار، حجم عرضه گوشت گرم افزایش یابد.

(سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷) ۱۴:۲۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها