سه شنبه / ۱۳ آذر ۱۳۹۷ / ۲۰:۵۳
سرویس : سرویس عمومی
کد خبر : ۸۱۶۶۵
گزارشگر : ۳۵۵۱
ایسنا
سرویس سرویس عمومی

حباب قیمت تخم مرغ شکسته می‌شود؟

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از توزیع تخم مرغ به نرخ دولتی در بازار روزهای شهر خبر داد.

عباس وحیدی اظهار کرد: با هماهنگی ستاد تنظیم بازار، توزیع تخم مرغ به قیمت دولتی در بازار روزهای شهرداری کرج از 10 آذر آغاز شده و مردم می‌توانند با مراجعه به این مراکز نیاز خود را تامین کنند.
وی با اشاره به افزایش بی رویه قیمت تخم مرغ در هفته‌های گذشته ادامه داد: طی هفته‌های اخیر، کاهش تولید تخم‌مرغ باعث به هم خوردن تعادل در عرضه و تقاضا و افزایش و بی رویه قیمت آن شده بود.
این مسئول تصریح کرد: بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار، برای جلوگیری از روند صعودی قیمت تخم مرغ، هر شانه از این محصول به نرخ دولتی، به قیمت 13 هزار و 800 تومان در بازار روزها عرضه می‌شود.
این مسئول توضیح داد: با عرضه تخم مرغ با نرخ دولتی، علاوه بر سهولت در دسترسی مردم به این محصول، قیمت کاذب و حبابی آن نیز شکسته شود.
وحیدی با تاکید بر اینکه قیمت تخم مرغ توسط ناظرین ویژه بازارهای روز رصد می‌شود، گفت: تمامی غرفه‌های عرضه تخم مرغ موظف هستند با نصب بنر «توزیع تخم مرغ تنظیم بازار» در مقابل غرفه خود مردم را مطلع کنند.

(سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷) ۲۰:۵۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید