سه شنبه / ۱۳ آذر ۱۳۹۷ / ۰۸:۱۶
سرویس : سرویس عمومی
کد خبر : ۸۱۶۳۴
گزارشگر : ۳۵۵۱
ایسنا
سرویس سرویس عمومی

وای به حال فروشندگانی که کالاهایشان برچسب قیمت ندارد

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: مردم از خرید کالاهایی که قیمت روی آنها درج نشده خودداری کنند.

سیامک آقایی با اشاره به اجرای طرح تشدید بازرسی از صنوف استان، اظهار کرد: این طرح از 10 آذر شروع شده و تا پایان دی ماه ادامه دارد.
وی ادامه داد: در فرایند اجرای این طرح، ناظران این سازمان با بازدید سرزده از صنوف استان عملکرد آنها را رصد می‌کنند.
وی با تاکید بر ضرورت همکاری شهروندان در اجرای این طرح گفت: هر چند ناظران چگونگی فعالیت واحدهای صنفی را زیر نظر دارند ولی بدون شک تعداد این ناظران پاسخگوی رصد ذره بینانه کلیه واحدهای صنفی نیست.
این مسئول تاکید کرد: بر این اساس از شهروندان انتظار داریم در صورت مشاهده تخلفاتی چون گران فروشی، کم فروشی، عدم صدور فاکتور خرید، فروش کالاهایی که قیمت روی آنها درج نشده و ... با سامانه 124 تماس بگیرند و موضوع را به بازرسی اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد شود.
آقایی توضیح داد:کالاهایی چون میوه وتره بار، مرغ و تخم مرغ، گوشت، شیرینی، خشکبار، مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی و روغن موتور جزو کالاهای هدف در اجرای طرح ضربتی نظارت بر واحدهای صنفی است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز اضافه کرد: در طرح تشدید بازرسی، سوپر مارکت‌ها، رستوران‌ها و آرایشگاه‌های زنانه نیز به دقت رصد خواهند شد.

(سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷) ۰۸:۱۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


خبر 1

خبر برگزیده

بازار ارز

سرویس نمایشگاه و همایش‌ها