پنج شنبه / ۸ آذر ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۱
سرویس : فرآورده های لبنی
کد خبر : ۸۱۴۸۸
گزارشگر : ۳۵۱۶
سرویس فرآورده های لبنی
برگی دیگر از افتخارات شرکت صنایع شیر ایران؛

« صنایع بسته بندی پگاه» به عنوان واحد نمونه استاندارد استان تهران انتخاب شد

در مراسم تقدیر از واحدهای نمونه استان تهران صنایع بسته بندی فراورده های شیری پگاه به‌عنوان واحد نمونه استاندارد استان تهران معرفی شد.

سه‌شنبه 6 آذر مراسم روز جهانی استاندارد با معرفی واحدهای نمونه استان تهران با حضور نیره پیروز بخت رییس سازمان استاندارد کشور، محمودرضا طاهری مدیرکل استاندارد استان تهران، غلامحسین شافعی رییس اتاق بازرگانی ایران، محمد امامی امین، معاون اقتصادی استانداری تهران، علیرضا نبی، مدیر اجرایی انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران و  برخی از فعالان صنعت برگزار شد. طی این مراسم از واحدهای نمونه استانی نظیر شرکت صنایع بسته بندی فرآورده های شیر پگاه ، و.... تقدیر به‌عمل آمد. گفتنی است صنایع بسته بندی پگاه تنها شرکت در حوزه صنعت بسته بندی غذایی است که استاندارد های بین المللی را دارد و توانسته پس از بررسی های دقیق سازمان استاندارد تهران بعنوانه واحد نمونه انتخاب شود.
در این مراسم امامی امین، مدیرکل استاندارد تهران اذعان داشت: طی بازدیدی که از برخی از کارخانه‌‌ها داشتیم، دریافتیم واحدهای تولیدی که در چهارچوب قوانین و مقررات سازمان استاندارد فعالیت می‌کنند، واحدهای موفق‌تری هستند. از این‌رو ما برای این‌که بتوانیم ایران توسعه یافته و آبادداشته باشیم و با مشکلاتی که در حال حاضر با آن مواجه هستیم مقابله کنیم، باید دست از خودتحریمی برداریم. 
بر پایه این گزارش نیره پیروز بخت در رابطه با شعار سازمان استاندارد گفت: شعار امسال روز جهانی استاندارد، استانداردهای بین‌المللی و چهارمین انقلاب صنعتی است. در این شعار چند مفهوم نهفته است که مهمترین آن انقلاب صنعتی استاندارد و بعد از آن بین‌المللی بودن این استانداردهاست.
(پنج شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷) ۱۱:۱۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید