جمعه، ۵ خرداد ۱۳۹۶
۱۹:۲۰

جایگاه ویـــژه

اگروفود 96
یکساله (شهریور94)

تبلیغات متنی

مولتی وک خاورمیانه
بهترین راه حل برای بسته بندی محصولات به شما بزرگترین تولید کننده دستگاه های بسته بندی ترموفرمینگ در دنیا تولید کننده ماشین آلات بسته بندی ترموفرینگ ، تری سیلر، فرم شرینک ،مولتی فرش (اسکین) ، توزین اتوماتیک ، کیسه ای ، عمودی ---- ارایه دهنده فیلم های بسته بندی سخت و نرم و اسکین و شرینک شامل: /PE/CPET/PET/OPA/PA/CPP/OPP/PP …
http://www.multivac.ae/
آگهی متنی روژدا
کارخانه تولید و بسته بندی میوه سبزیجات و صیفی جات خشک روژدا - اولین و تنها دارنده نشان برتر استاندارد در تولید میوه خشک در کشور - کارخانه:٠٨٧٣٣٣٦٠١٨٥ - مدیر فروش:٠٩١٢٠٣٦٩٤٠١ ٠٩١٨٣٧٣٣٥٧٣
http://rozhda.com/
سفارش سالنامه و سی دی اطلاعات شرکت های صنایع غذایی 95
محتوی، دفتر تلفن اطلاعاتی شرکت صنایع غذایی، در 18 دسته بندی تخصصی صنعت 1- سالنامه، صنایع غذایی 2 - سی دی اطلاعات شرکت های فعال صنعت غذا 3- اطلاعات نمایشگاه های اگروفود و شیرینی و شکلات تهران 4- اطلاعات نمایشگاه صنایع غذایی مازندران جمع سفارش فوق جمعا 50 هزار تومان تلفن : 77030313 - 77999893
http://www.foodna.ir/

آگهی بازرگانی

پخش و توزیع مواد غذایی میثاق

نیازمندیهای صنعتی

همکاری در فروش و بازاریابی
http://www.foodna.ir/fa/home
سالنامه 1395 صنایع غذایی ایران
http://foodna.com/

گفتگو

جمشید مغازه‌ای از مشکلات جدی صنعت می‌گوید:
فودنا - انجمن صنفی صنایع بیسکویت شیرینی و شکلات در حالی سال 1395 را به پایان می‌رسانید که در سالی که به نام "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامگذاری شده...
چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۳۳
 [تعداد بازدید:787]

تغذیه و سلامت

مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، گفت: باید از مصرف غذاهای پر چرب و پرکالری در وعده سحر خودداری کرد تا در طول رو...  [تعداد بازدید:118]
کارشناس اداره کل نظارت بر مواد خوراکی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو گفت: قرار دادن کره در کنار غذاهایی مثل چلوکباب از نظر...  [تعداد بازدید:74]

خبر نمایشگاهی

10 الی 12 آبان ماه 96
ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی مفتخر است که به عنوان مجری بزرگترین گردهمایی تول...
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
 [تعداد بازدید:49]
11 الی 14 سپتامبر2017 برابر با 20 الی 23 شهریور
گروه توسعه نمایشگاهی اوژن ، مفتخر است که به عنوان مجری بزرگترین گردهمایی تولید ک...
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
 [تعداد بازدید:44]

یادداشت روز

از زمانی که برای نخستین بار واژه اقتصاد مقاومتی به گوش‌مان خورد، حدود یک دهه می‌...
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹
 [تعداد بازدید:607]
گرچه هنگام نگارش این مطلب و تدوین آن در روزهای آغازین هفته سوم اردیبهشت ماه، بسی...
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹
 [تعداد بازدید:419]
 صفحه ۱ از ۲   ۲   بعدی » 

پربازدیدترین صفحات

استخدام، مواد اولیه، ماشین آلات، صادارت و واردات و انواع نیازمندیهای صنایع غذایی ایران
اعطای نمایندگی انحصاری محصولات غذایی از شرکتهای معتبر بین المللی

جعبه ابزار کاربران


صدور کارت‌های بازرگانی شفاف شد/ ضرورت تحقق واقعی‌سازی نرخ ارز

۱۴:۰۷ (شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵)
اخبار مرتبط
» صدور 180 کارت بازرگانی
» سامانه صدور کارت بازرگانی با گمرک لینک می‌شود/ گسترش پدیده حساب‌های بانکی اجاره‌ای در کنار شرکت‌های صوری

رئیس اتاق بازرگانی تهران به تشریح مهمترین فعالیت‌های اتاق بازرگانی در سال ۱۳۹۵ پرداخت و بر لزوم واقعی شدن و یکسان سازی نرخ ارز به عنوان الویتی مهم برای سال آینده تاکید کرد.

مسعود خوانساری امروز (شنبه) اسفند ماه در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه به ارائه گزارشی از عملکرد اتاق بازگانی تهران در سال ۱۳۹۵ پرداخت و عنوان کرد: سال ۱۳۹۵ نسبت به سال ۱۳۹۴ شرایط اقتصادی بهتری داشتیم.

وی ادامه داد: سال ۱۳۹۴ رشد اقتصادی‌مان حدود صفر بود اما امسال رشد اقتصادی حدود ۶ درصد داشتیم که هر چند به صورت محسوس در جامعه دیده نشد اما اقدامات دولت در زمینه فروش نفت و رشد بخش صنعت باعث این رشد اقتصادی شد و می‌توان اثرات خود را در سال آینده نشان دهد.

رئیس اتاق بازرگانی تهران عنوان کرد: امسال تلاش کردیم که در درون اتاق اصلاحاتی را انجام دهیم و همچنین در تعامل با دولت مشکلات بنگاه‌های اقتصادی را به حداقل برسانیم. بخش خصوصی معتقد است دولت بزرگ است و بیش از اندازه در اقتصاد دخالت می‌کند از همین جهت ما هم سعی کردیم اتاق را چابک کنیم و با حداقل بروکراسی کارها را انجام دهیم.

خوانساری در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره رویکرد اتاق بازرگانی تهران درباره صدور کارت‌های بازرگانی گفت: در زمینه صدور کارت‌های بازرگانی اقداماتی خوبی صورت گرفت که مهمترین آن شفاف کردن صدور کارت‌ها بود. در حال حاضر اگر مدارک لازم آماده باشد طی ۲۴ ساعت کارت بازرگانی صادر می‌شود و همچنین بیش از ۵۰ درصد از کارت‌های بازرگانی به صورت غیر حضوری تمدید می‌شود.

وی اضافه کرد: در سال ۱۳۹۵ در افزایش تعداد اعضا اتاق موفق بوده‌ایم. در دو سال گذشته ما عضویت فراگیر را دنبال کردیم و توانستیم تعداد اعضا را از ۱۴ هزار نفر به ۱۶ هزار نفر برسانیم.

رئیس اتاق بازرگانی تهران عنوان کرد: همچنین در سال جاری تلاش‌های تاق برای بیمارستان بازرگانان بود. این بیمارستان قبل از انقلاب به اتاق تهران واگذار شده بود و بعد از انقلاب به کمیته امداد تحویل داده شده بود. امسال اتاق بازرگانی این بیمارستان را تحویل گرفت و قصد داریم آن را بازسازی کنیم و امکانات مناسبی را برای آن فراهم کنیم تا بتوانیم این بیمارستان را در سطح جامعه مطرح کنیم.

خوانساری همچنین درباره دیدگاه اتاق تهران درباره نرخ ارز توضیح داد: در زمینه نرخ ارز پیگیری‌های زیادی برای تک نرخی کردن و واقعی شدن ارز داشتیم. اتاق بازرگانی هیچ زمان به دنبال افزایش نرخ ارز نبوده است بلکه معتقدیم ارز مثل سایر کالاها باید قیمت واقعی پیدا کند.

وی ادامه داد: ارز یکی از شاه کلیدهای اقتصاد ماست و اگر واقعی شدن قیمت آن محقق شود به نفع اقتصاد و تولید ماست اما اگر قرار باشد ارز به روال سال‌های قبل پیش برود باعث خواهد شد که به کالای خارجی سوبسید دهیم و به تولید داخلی ضربه بزنیم. اگر هر سال متناسب با تورم داخلی محاسبات صورت بگیرد و بر اساس آن قیمت ارز تعیین شود مشکلی پیش نمی آید.

رئیس اتاق بازرگانی تهران همچنین گفت که بخش زیادی از مشلات مربوط به روابط بانکی برای فعالیت‌هیا اقتصادی حل شده است و بخشی از فعالیتی که به بانک‌های بزرگ مربوط می‌شود باقی است.

به گفته وی بخشی از مشکلات بانکی باقی مانده به مسائل بانکی داخلی و بخشی هم به فشارهای آمریکا مربوط می‌شود./ ایسنا

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده :
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  

  

آخرین اخبار