امروز : جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۱۰

[۱۳۸۴]  ::  [۱۳۸۵]  ::  [۱۳۸۶]  ::  [۱۳۸۷]  ::  [۱۳۸۸]  ::  [۱۳۸۹]  ::  [۱۳۹۰]  ::  [۱۳۹۱]  ::  [۱۳۹۲]  ::  [۱۳۹۳]  :: 
[۱۳۹۴]  ::  [۱۳۹۵]  ::  [۱۳۹۶]  ::  [۱۳۹۷]  ::  [۱۳۹۸]  ::  [۱۳۹۹]
تعداد اخبار : ۸

کنجد و عوامل مؤثر بر تقویت سیستم ایمنی

 
هر ساله با شروع فصل سرما بسیاری از ما درگیر بیماری‌هایی چون سرماخوردگی‌ فصلی، آنفلوانزا‌ و … می‌شویم. زندگی شهری و ازدحام جمعیت در محیط‌های بسته چون وسایل حمل‌ونقل عمومی، اماکن اداری و تحصیلی و نیز دشواری کنترل و رعایت نکات اصول بهداشتی در این اماکن و همچنین تغییر زاویه تابش خورشید که باعث کاهش حرارت زمین می‌شود، سبب گسترش بیماری‌های واگیردار در این فصل می‌گردد. به گونه‌ای که روند عادی زندگی مردم را در بسیاری از کشورهای جهان مختل می‌سازد و سبب افزایش سطح استرس در جامعه می شود.
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ , ۱۰:۵۳

شیوع کروناویروس و راهکارهای حفظ سلامت میکروبیوم روده

 
در حال حاضر وضعیت در سراسر جهان به گونه‌ای است که به نظر امکان کنترل شرایط وجود ندارد اما همچنان می‌توان با رعایت نکات ساده‌ای سلامت خود و اطرافیان را حفظ کرد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ , ۱۰:۴۴

کاهش ١٣ تا ٣٢ درصدی تجارت بین الملل به دلیل شیوع ویروس کرونا

 
معاون وزیر و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: بر اساس پیش‌بینی سازمان تجارت جهانی (WTO) به دلیل تأثیرات شیوع ویروس کووید ١٩ بر فعالیت‌های اقتصادی در سراسر جهان، تجارت جهانی کالا در سال ٢٠٢٠ بین ١٣ تا ٣٢ درصد کاهش خواهد یافت.
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ , ۱۰:۴۱

مرغداران خراسان شمالی خواستار کمک مسوولان برای تعدیل قیمت مرغ شدند

 
مرغداران خراسان شمالی بر این باورند که برخی از استان‌ها در گذشته برای تعدیل قیمت مرغ، مانع ورود آن از سایر استان ها شده‌اند به همین دلیل از مسوولان می‌خواهند این ممنوعیت به صورت موقت در استان هم اجرا شود تا قیمت به تعادل رسیده و کمتر متضرر شوند.
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ , ۱۰:۳۹

قیمت مرغ به ۱۱ هزار تومان رسید

 
عضو اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با وجود افزایش قیمت مرغ به ۱۱ هزار تومان، اما همچنان با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار ۲ هزار تومان فاصله دارد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ , ۱۰:۳۷

سرمازدگی شدید باغ‌های شاهرود/ ۱۰۰ درصد محصولات خسارت دید

 
رئیس اداره جهاد کشاورزی شاهرود، گفت: سرمای شب گذشته برای سومین سال متوالی ۱۰۰ درصد محصولات باغی در شهرستان شاهرود را با خسارت سرمازدگی روبرو کرد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ , ۱۰:۳۴

محصولات باغی و زراعی ساوه و زرندیه زیر تیغ سرما و برف بهار ۹۹

 
در پی بارش های اخیر در شهرستان ساوه و زرندیه بخشی از محصولات تولیدی باغی و زراعی کشاورزان و باغداران این دو شهرستان بر اثر وقوع سرمای شدید از بین رفت و خسارت قابل توجهی به بخش کشاورزی این منطقه وارد شد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ , ۱۰:۳۰

تشکیل ستاد فنی کرونا برای کاهش خسارت بخش کشاورزی

 
وزیر جهاد کشاورزی از تشکیل ستاد فنی کرونا برای کاهش خسارات فعالان عرصه کشاورزی، احیای مرغ لاین، خود اتکایی در بذور برخی صیفی جات و راه اندازی سیستم یکپارچه بخش کشاورزی خبر داد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ , ۱۰:۲۸