یکشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۶
۱۳:۱۷

امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۱۷   
[ ۱۳۸۴ ]  ::  [ ۱۳۸۶ ]  ::  [ ۱۳۸۸ ]  ::  [ ۱۳۹۰ ]  ::  [ ۱۳۹۱ ]  ::  [ ۱۳۹۲ ]  ::  [ ۱۳۹۳ ]  ::  [ ۱۳۹۴ ]  ::  [ ۱۳۹۵ ]  ::  [ ۱۳۹۶ ]
[ ۱۳۸۵ ]  ::  [ ۱۳۸۷ ]  ::  [ ۱۳۸۹ ]  :: 
تعداد اخبار : ۱۲
صادرات مرغ و تخم مرغ همچنان بی رمق است  
طی چند ماه اخیر در سایه شیوع آنفولانزای پرندگان، بسیاری از رقبا در بازارهای هدف رخنه کردند که در شرایط کنونی به سبب نبود مزیت قیمتی امکان بازپس گیری بازارها وجود ندارد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۱۰:۰۲

عرضه‌ی کوبیده 1000 تومانی تخلف است  
رییس اتحادیه صنف چلوکباب یزد با اشاره به رایج شدن تخلف عرضه کوبیده با قیمت 1000 تومان در سطح شهر، از شناسایی و معرفی متخلفان به تعزیرات حکومتی خبر داد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۰۹:۵۷

تمدید مهلت ۱ ماهه واردات برنج در فصل ممنوعیت +سند  
بر اساس ابلاغیه گمرک، مهلت واردات برنج در فصل ممنوعیت یک ماه افزایش یافت.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۰۹:۴۹

واکنش جهانگیری به شایعه ورشکستگی چند بانک  
پس از آنکه برخی از موسسات در کشور دچار آسیب شدند موجی علیه برخی از بانک‌ها نیز شکل گرفت. به گونه‌ای که شایعه ورشکستگی چند بانک در فضای مجازی و غیرمجازی پیچید. اما ورشکستگی بانک‌ها حرفی نیست که عامه مردم بخواهند راجع به آن تحلیلی داشته باشند.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۰۹:۴۶

تولید آناناس از آب دریا  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به شرایط اقلیمی مناسب سیستان و بلوچستان، وزارت جهاد کشاورزی اجرای پروژه تولید آناناس با استفاده از شیرین کردن آب دریا را به‌منظور افزایش تولید و اشتغال منطقه در دستور کار دارد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۰۹:۴۲

سه مانع توسعه صادرات غیرنفتی / درخواست برای گرانی دلار  
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و رییس کنفدراسیون صادرات ایران، سه مانع اصلی توسعه صادرات غیرنفتی را تبیین کرد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۰۹:۳۸

آخرین وضعیت عرضه اقلام اساسی/ عدس ارزان شد  
عضو اتحادیه مواد غذایی گفت: بازار اقلام اساسی تحت الشعاع انتخاب وزرا و سیاست دولت جدید است، از این رو در انتظار به سر می‌برد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۰۹:۰۶

تخم مرغ شانه ای ۱۵۰۰ تومان گران شد  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار گفت: در حال حاضر هر کیلو تخم مرغ با نرخ ۵ هزار تومان معادل شانه‌ای ۱۱ هزار و دانه‌ای ۳۴۰ تومان درب مرغداری به فروش می‌رسد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۰۹:۰۳

۲ هزار و ۳۰۰ تن گندم با قیمت تضمینی معامله شد  
تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران، امروز شنبه ۳۱ تیرماه، برای دومین بار شاهد معامله ۲ هزار و ۳۰۰ تن گندم خوراکی در قالب طرح قیمت تضمینی بود.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۰۹:۰۲

هجوم تقاضا علت گرانی جوجه و گوشت مرغ  
دبیر انجمن ملی طیور علت اصلی بالا رفتن قیمت جوجه یک روزه و گوشت مرغ در بازار را هجوم تقاضا برای پرورش و مصرف دانست و گفت: در پی گرانی گوشت قرمز، تقاضا برای مصرف گوشت مرغ افزایش یافته است.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۰۹:۰۰

آنفلوانزای پرندگان این بار یقه قیمت‌ها را گرفت/ برخی نان نوسان قیمت را می‌خورند  
این روزها قیمت تخم مرغ روند افزایشی داشته که بنا به گفته تولیدکنندگان این محصول علت آن خلأ دوماهه در تولید و از بین رفتن ۳۰ درصد از گله‌های مرغ تخم‌گذار در ۶ ماه گذشته است که هیچ حمایتی هم از این صنف نشده است.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۰۸:۵۸

فشار واردکنندگان برنج برای واردات در فصل برداشت/ ساز مخالف دولت با کشاورزان تولید کننده / محصول سال گذشته هنوز به فروش نرفته  
در حالی که هنوز محصول برنج سال گذشته کشاورزان بطور کامل فروش نرفته و از طرف دیگر برداشت محصول امسال آغاز شده، برخی از وارد کنندگان با فشار به دولت درصدد هستند تا ضمن لغو مصوبه ممنوعیت واردات برنج در فصل برداشت، به واردات بپردازند.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ , ۰۸:۵۶