چهارشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۵
۰۹:۱۲

امروز : چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۹:۱۲   
[ ۱۳۸۴ ]  ::  [ ۱۳۸۶ ]  ::  [ ۱۳۸۸ ]  ::  [ ۱۳۸۹ ]  ::  [ ۱۳۹۰ ]  ::  [ ۱۳۹۱ ]  ::  [ ۱۳۹۲ ]  ::  [ ۱۳۹۳ ]  ::  [ ۱۳۹۴ ]  ::  [ ۱۳۹۵ ]
[ ۱۳۸۵ ]  ::  [ ۱۳۸۷ ]  :: 
تعداد اخبار : ۷
نظام مهندسی اتاق فکر بخش‌کشاورزی شود  
در نشست مشترک سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی با سازمان برنامه‌ و بودجه کشور بر تشکیل اتاق فکری در راستای کمک به تحقق اهداف دولت در اجرای کشاورزی دقیق تاکید شد.
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ , ۰۹:۱۲

ارزآوری ۲۴.۶میلیارد دلاری صادرات/واردات به ۲۴.۵ میلیارد دلار رسید  
بر اساس آمار هفت ماهه گمرک، صادرات کشور به ۲۴ میلیارد و ۶۵۷ میلیون دلار و واردات به ۲۴ میلیارد و ۵۱ میلیون دلار رسیده و میعانات گازی و گاز مایع همچنان جزو اقلام صادراتی تلقی شده است.
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ , ۰۹:۰۷

بازنگری در سیاست‌های صنایع غذایی  
امروزه در جهان شعار پیشگیری بهتر از درمان است، جایگاه خاصی یافته و حرکت‌های مثبتی برای پیشبرد این شعار انجام شده است، به‌طوری‌که در آینده ما شاهد گسترش فروشگاه‌های مکمل‌های غذایی، (نوتیرستیکال) به‌جای داروخانه‌های فعلی (فارماستیکال) خواهیم بود.
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ , ۰۹:۰۵

توسعه صادرات محصولات کشاورزی در گرو چیست؟  
کارشناسان معتقدند که کاهش نرخ سود تسهیلات گامی مثبت در جهت رشد و توسعه صادرات محصولات کشاورزی است و این امر جهش حداقل 10 الی 20 درصدی صادرات را به همراه خواهدداشت.
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ , ۰۹:۰۵

اولین همایش کاری ایران وترکیه دربخش کشاورزی درآنکارا برگزار شد  
اولین همایش کاری ایران و ترکیه در عرصه تولیدات کشاورزی با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی جمهوری اسلامی ایران و فاروق چلیک وزیر کشاورزی ودامداری ترکیه وحضور نمایندگانی ازبخش خصوصی دو کشور روز سه شنبه در آنکارا برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ , ۰۹:۰۳

چرا باید تیم اقتصادی دولت را با این‌همه دستاورد اقتصادی از هم بپاشیم؟  
معاون رئیس‌جمهور در پاسخ به برخی انتقادها در زمینه چرایی تغییرنکردن وزی اقتصاد گفت: آیا تیم اقتصادی‌ای را که نرخ تورم بالای ۴۰درصد را به زیر ۸درصد رساند و رشد اقتصادی منفی ۷درصد را به ۴.۴درصد افزایش داد، باید از هم بپاشیم؟
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ , ۰۹:۰۲

نخستین نشانه خروج از رکود / گام بعدی رونق تولید  
با ورود به نیمه دوم سال به مرور آثار سیاست‌های دولت در رونق تولید در حال نمایان شدن است. بررسی تورم تولید در شهریور حاکی از این است که بخش ساخت(صنعت) پس از ماه‌ها تورم منفی توانسته تورمی مثبت را تجربه کند.
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ , ۰۹:۰۰