اخبار رستوران ها ، فست فودها و کافی شاپ ها

چگونه به بهترین رستوران ایرانی در لس آنجلس دسترسی داشته باشیم؟
غذای ایرانی و خوراک‌های لذیذ ایرانیان، جزء خوراکی‌هایی هستند که با هر ذائقه و سلیقه مطابقت دارند و می‌توان گفت که در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارند.
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
نرخ ثابت چلوکباب در ایام کرونا
رئیس اتحادیه چلوکباب و چلو خورش تهران تاکید کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در صنف چلوکباب و چلوخورش به‌صورت کامل انجام می‌شود و انتشار اخبار درخصوص اینکه مردم از چلوکبابی‌ها و رستوران‌ها غذا تهیه نکنند، اقدام درستی نیست چراکه شیوع کرونا از این طریق نبوده است.
سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۲۲
۲۵۰ رستوران تعطیل شد
رئیس اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف سرویس‌های تهران رستوران ها از جمله اماکن عمومی بودند که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور یا مجبور شدند تعطیل کنند یا اگر باز بودند مشتری آنها به شدت کاهش یافت.
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۳۸
پیشنهاد اتحادیه صنفی: مراسم محدود در تالارها برگزار شود
رییس اتحادیه اغذیه‌فروشان، رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی خراسان جنوبی در شرایطی که این استان در وضعیت هشدار قرار گرفته است گفت: با برگزاری مجالس عروسی کاملا مخالفیم اما بهتر است شام عروسی در زمان محدود و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و حضور ناظران مرتبط در تالارها برگزار شود
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
دستورالعمل‌های ضروری برای صرف غذا در رستوران
خوردن غذا در بیرون از منزل همواره با خطرات زیادی توام است، اما مقامات بهداشتی می‌گویند که اقدامات احتیاطی وجود دارد که با رعایت آنها می‌توان احتمال ابتلا به کروناویروس را به حداقل رساند.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
قهوه خانه‌ها و رستوران‌ها چه زمانی کامل بازگشایی می‌شوند؟
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: زمان بازگشایی قهوه خانه‌ها هنوز مشخص نیست و منتظر تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم.
شنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
ربات ها در رستوران جدید KFC
در پی اقدام مکدونالد برای طرح و اجرای ایده ای با الهام از اصل فاصله گذاری اجتماعی، کی اف سی دست به افتتاح یک شعبه رستوران خودکار زد که از آن به عنوان «نسل آینده رستوران ها» نام می برند.
شنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۱۸
راهکار جالب رستوران زنجیره‌ای برای حفظ فاصله اجتماعی+عکس
رستوران برگرکینگ به خاطر تاج‎های مقوایی رایگان خود معروف است اما تاج های جدید آن با چند متر عرض، جلوی نزدیک شدن بیش از حد مشتریان به یکدیگر را می‎گیرد.
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
مردم رستوران‌های متخلف را معرفی کنند
رییس اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف سرویس های تهران گفت: رستوران ها ملزم به استفاده از دستکش، ماسک، روپوش، مواد ضدعفونی کننده هستند و باید فاصله گذاری اجتماعی را نیز رعایت کنند.
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱
مردم اغذیه‌فروشی‌های متخلف را معرفی کنند
رییس اتحادیه اغذیه‌فروشان و مواد غذایی تهران گفت: اگرچه اکثر اغذیه‌فروشی‌های سطح شهر پروتکل‌های بهداشتی را در این ایام رعایت می‌کنند ولی شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، واحدهای متخلف را گزارش دهند.
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰
در رستوران‌ها و کافه‌های تهران چه می‌گذرد؟
با بازگشایی رستورانها،کافه‌ها و اغذیه فروشی‌ها حال این سوال پیش می‌آید که این واحدهای صنفی چقدر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند؟
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۱۶