اخبار رستوران ها ، فست فودها و کافی شاپ ها

تعطیلی ۳۰ درصدی رستوران‌ها بر اثر کرونا / قیمت غذا متغیر شد
سید علی اصغر میرابراهیمی، رییس اتحادیه رستوران داران و سلف سرویس‌ها اظهار کرد: آنقدر اعلام کردند که مرکز شیوع کرونا رستوران‌ها هستند که باعث رکود بازار شد. این وضعیت منجر به تعطیلی حدود 30 درصد از رستوران‌ها شده است. آنهایی هم که هنوز بسته نشدند با کاهش سی درصدی مشتری نسبت به قبل از کرونا مواجه هستند.
دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
افزایش ۲۷ درصدی هزینه هتل و رستوران
در حالی فعالان حوزه هتلداری از تعطیلی ۳۰ درصدی صنف خود و بیکاری شاغلان این بخش گلایه کردند که گزارش‌های رسمی نشان از افزایش ۲۷ درصدی هزینه مردم در بخش هتل و رستوران دارد.
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
ادعای ورشکستگی صنف تالارهای پذیرایی
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران از ورشکستگی کامل این صنف خبر داد و از مسئولان خواست به این سوال فعالان صنف پاسخ دهند که چرا همچنان تالارهای پذیرایی تعطیل هستند، اما سایر واحدهای پذیرایی مثل رستوران‌ها فعالیت می‌کنند؟
یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
قضا و قدر کرونایی این روزهای صنعت غذا
کرونا شاید حس چشایی مبتلایانی که درگیرش شده اند را برای مدتی از کار بیاندازد، اما مطمئنا تاثیری که این ویروس میکرونانومتری بر زندگی مردم چه مبتلایان و چه افرادی که هنوز تنه به تنه آن نزده اند، گذاشته، بسیار بیشتر از آن چیزیست که فکرش را می کنیم.
چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱:۱۵
چالش های کرونایی صنعت رستوران‌داری
از زمان شیوع کرونا ۵۵ درصد از مشتریان رستوران‌ها در آمریکای شمالی در خانه غذا می‌خورند، امری که کاهش شمار مشتریان رستوران‌ها را در پی داشته است.
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۵۷
چگونه به بهترین رستوران ایرانی در لس آنجلس دسترسی داشته باشیم؟
غذای ایرانی و خوراک‌های لذیذ ایرانیان، جزء خوراکی‌هایی هستند که با هر ذائقه و سلیقه مطابقت دارند و می‌توان گفت که در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارند.
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲