دوشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۵
۱۴:۰۹

اخبار مناقصه و مزایده های صنایع غذایی

دانشگاه علوم پزشکی کردستان در نظر دارد امور تغذیه و آشپزخانه بیمارستان صلاح الدین ایوبی شهرستان بانه از طریق مناقصه واگذار نماید.
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تهیه طبخ٬ توزیع دو وعده غذا( ناهار و شام) در باشگاه نفت مسجدسلیمان را به مناقصه می گذارد.
یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۱۷
امور مربوط به تهیه طبخ و سرو غذای کارآموزان شبانه روزی مرکز تربیت مربی طی مناقصه ای واگذار می شود.
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
شرکت فراسو جام پارس واقع در منطقه بویین زهرا در نظر دارد تعداد 10 رأس تلیسه فری مارتین و 13 رأس گاو گوشتی را از طریق مزایده حضوری که در محل گاوداری این شرکت برگزار خواهد شد، به فرو...
دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۹
پزشکان در مطالعات جدید خود تاکید کردند چای سبز نه تنها به حفظ سلامت بدن کمک می‌کند بلکه می‌تواند فرآیندی ایجاد کند تا سلول‌های سرطانی دهان از بین بروند.
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۷
مناقصه
با توجه به اقلام مورد نیاز مصرفی جهت کترینگ لیست محصولات مورد نیاز به شرح زیر است
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۹
به گزارش فودنا ، شرکت فراسو جام پارس واقع در منطقه بویین زهرا در نظر دارد تعداد 150 رأس گوساله نر در سنین مختلف را از طریق مزایده حضوری که در محل گاوداری این شرکت برگزار خواهد شد ب...
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۸
تجار اروپایی از مناقصه جهانی عراق برای خرید 50 هزار تن گندم خبر دادند.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۰
شرکت شیر و دام کنگاور در نظر دارد تعدادی گوساله نر شیر خوار و قطع شیر و تعدادی و تعدادی تلیسه فری مارتین (غیر باردار ) خود را از طریق برگزاری مزایده حضوری بفروش برساند.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۶
شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی در نظر دارد جمل شیر از سکوهای ملکان ، اردبیل و سراب به مقصد تبریز را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکار واگذار نماید.
جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۹
به گزارش فودنا، شرکت شیر و دام کنگاور (سهامی خاص) در نظر دارد تعدادی گاو آبستن و غیر آبستن کشتارگاهی و گوساله های نر شیرخوار و قطع شیر خود را از طریق برگزاری مزایده حضوری که در محل...
جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۰
فرماندهی آماد و پشتیبانی نیروز زمینی ارتش در نظر دارد مقدار 262000 کیلوگرم لوبیای قرمز مورد نیاز خود را برابر شرایط و مشخصات از طریق مناقصه عمومی خریداری نماید.
جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۵
شرکت بازار گستر پگاه منطقه 2 در نظر دارد تامین غذای پرسنل خود را از طریق مناقصه به رستوران و یا آشپزخانه واجد شرایط واگذار کند.
جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۵
مزایده گوساله نر
به گزارش فودنا ، شرکت شیر و گوشا زاگرس شهر کرد در نظر دارد تعداد 100 راس گوساله قطع شیر و 15 راس گاو غیر آبستن را از طریق مزایده بفروش برساند .
جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۴
آگهی مزایده
به گزارش فودنا این مرکز در نظر دارد مقدار 4 / 109 هکتار از اراضی زراعی آبی تحت ید خود واقع در پارس آباد جنب بخش 4 شرکت کشت و صنعت مغان (مزرعه تحقیقاتی مرکز) را جهت کشت محصول کل...
جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۵
شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی در نظر دارد اقلام کارتن مورد نیاز خود را از طریق مناقصه عمومی خریداری نماید.
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۹