اخبار ماشین آلات صنایع غذایی و صنعت چاپ و بسته بندی

ارائه خدمات برای ارتقای سطح آمادگی فناوری طرح‌ها در موسسه صنایع غذایی
رئیس مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی گفت: به منظور تحقق جهش تولید در صنعت غذا، ارتقای سطح آمادگی فناوری (TRL) طرح‌های پژوهشی در مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی صورت می‌گیرد.
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
صنایع تبدیلی در دام مواد اولیه بی‌کیفیت
بدون تردید هدف نهایی هر تولید‌کننده حتی اگر به فرض محال دغدغه سلامت مصرف‌کننده و تعالی ملی را نداشته باشد، تولید محصولی استاندارد است تا از طریق مطلوبیت کالای تولیدی خویش به کشش کافی در بازار برای جذب محصول تولیدی برسد. با این حال آنچه مسلم است نمی‌توان با استفاده از مواد اولیه و بسته‌بندی غیراستاندارد به محصولی استاندارد دست یافت.
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۵۵
۴۰ درصد ماشین آلات کشاورزی تولید داخل است
رئیس اتحادیه ماشین آلات کشاورزی گفت: ۴۰ درصد ماشین آلات کشاورزی و صنعتی در داخل تولید می‌شود که همین امر راهی برای رسیدن به جهش تولید است.
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۰۳
تقاضای کاذب برای مواد اولیه بطری
خریداران با کدهای کاذب که گاهی متعلق به واحدهای تولیدی تعطیل شده است اقدام به خرید مواد اولیه می‌کنند و سپس آن را در بازار آزاد با قیمت‌های گزاف می‌فروشند.
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۳۲
نسل جدید متال دتکتور صنایع غذایی با بهره گیری از هوش مصنوعی
متال دتکتور در صنایع غذایی راه حلی مطمئن برای تولید کنندگان صنعت غذا برای جلوگیری از ورود انواع آلاینده های فلزی به محصول می باشد.
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
سمت‌و‌سوی صادرات غذایی در عصر کرونا
پس از شیوع ویروس کرونا تجارت خارجی کشور، به ویژه امر صادرات، اختلال‌های جدی پیدا کرد، به‌طوری که در حدود سه ماه گذشته ورود کالاهای ایرانی به مقاصد هدف با چالش‌های مختلفی همراه شد.
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
تولید درب جدید مواد غذایی برای دوران کرونا ویروس
کی از شرکت‌های فرانسوی که از تولیدکنندگان بزرگ انواع مواد‌اولیه غذایی و تجهیزات بسته‌بندی آنها به‌شمار می‌رود، به دنبال شیوع گسترده ویروس کرونا اقدام به طراحی و تولید درپوش‌های اِسکوپ‌دار کرده است.
چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶
آیا بسته‌بندی، اصلی‌ترین محافظ محصولات است؟
برندهای بزرگ و کسب و کارهای خرد خصوصا در دوران بحران کرونا، بیشتر به فکر بسته بندی افتاده‌اند.
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
نظارت بر موادغذایی کنسروی با دستگاه متال دتکتور صنایع‌غذایی و اسکنر اشعه ایکس
گرایش مصرف کنندگان مواد غذایی به سمت غذاهای کنسرو شده، غذاهای بسته بندی شده آماده و نیمه آماده رو به افزایش می باشد. برای یک مصرف کننده مهم ترین اصل، ایمنی و کیفیت مواد غذایی است.
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
ماشین‌های کشاورزی پلاک‌دار بدون مراجعه حضوری سوخت دریافت می‌کنند
رییس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی گفت: تمامی ماشین‌های کشاورزی پلاک‌دار بدون مراجعه حضوری سوخت دریافت می‌کنند.
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
نظارت و کنترل کیفیت پیوسته در تولید انواع گوشت و فراورده های گوشتی با دستگاه متال دتکتور و بازرسی با اشعه ایکس
نظارت و کنترل کیفیت یکی از مهم ترین اقدامات برای هر یک از کارخانه های تولید مواد غذایی و مواد پروتئینی همچون سوسیس و کالباس، ماهی، مرغ و گوشت می باشد. زیرا محصولات این کارخانه ها دارای درجه حساسیت بسیار بالایی می باشند. وقتی صحبت از مواد غذایی می شود، اکثر ما تمایل داریم بارها و بارها از همان برندی خرید کنیم که مطمئنیم از کیفیت مطلوبی برخوردار است و با انتظارات ما مطابقت دارد
پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰:۰۱