اخبار ماشین آلات صنایع غذایی و صنعت چاپ و بسته بندی

تنگناهای ماشین‌سازان ایرانی
صنعت ماشین‌سازی یکی از پایه‌های اصلی بسیاری از اقتصادهای قدرتمند در جهان به‌شمار می‌رود. این صنعت در ایران هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، اما چند سالی است به‌دلیل اعمال تحریم‌ها با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند.
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۷:۳۶
حذف سود بازرگانی ماشین‌آلات وارداتی به نمایشگاه‌ها
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از موافقت هیات دولت با حذف سود بازرگانی ترخیص ماشین‌آلات وارداتی برای ورود به نمایشگاه‌ها خبر داد.
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
نوسان قیمت در بازار ماشین‌آلات کشاورزی
رئیس مرکز مکانیزاسیون کشاورزی اعلام کرد: به دلیل تامین ۹۵ درصدی ماشین‌آلات بخش کشاورزی از محل تولید داخل، نوسان قیمت توسط کارخانجات و تولیدکنندگان داخلی نگران‌کننده است که باید کنترل شود.
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
نفوذ دلال‌ها در بازار ماشین‌آلات صنعتی
رشد روزافزون صنایع و تکنولوژی موجب تمایل مدیران و صاحبان صنایع به استفاده از اتوماسیون و ماشین‌آلات مکانیزه به‌جای نیروی انسانی شده است. ماشین‌آلات صنعتی یکی از اجزای جدانشدنی تولید هستند؛ بنابراین اطمینان از کارکرد صحیح و توانایی ماشین‌آلات در حفظ تلرانس‌های تعیین شده و تولید یکنواخت اهمیت بسیار زیادی دارد.
دوشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
دولت هزینه بسته بندی سیب‌‌های صنعتی را پرداخت کند
نماینده مردم ارومیه در مجلس، گفت: قیمت ۸۰۰ تومان تعیین شده برای خرید حمایتی هر کیلوگرم سیب درختی صنعتی در صورتی که هزینه جعبه بر عهده کشاورز نباشد راضی کننده است در غیر این صورت باغداران دچار زیان می‌شوند.
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۷:۴۴
بسته‌بندی و اثر آن بر افزایش تولید
یکی از مولفه‌های مهم و تعیین‌کننده در موفقیت کشورهای توسعه‌یافته و توفیق آنها در افزایش روزافزون تولیدات و تصاحب بازارهای جهانی، بسته‌بندی استاندارد و ارائه تولیدات در پوشش بسیار زیبا و مناسب است.
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۴۴
صعود از پلکان بسته‌بندی
بسته‌بندی به‌عنوان یک ابزار کارآمد سال‌هاست که موردنظر کارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است. استفاده از انواع مختلف بسته‌بندی ضمن اینکه قابلیت نگهداری بهتری را به کالا می‌بخشد در کسب سهم بالاتری از بازار، برای کالای موردنظر نیز موثر است.
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۷:۴۴
کاش ترامپ پنج سال دیگر رئیس جمهور بماند!
رئیس هیات‌مدیره انجمن‌صنفی کارفرمایی ماشین‌سازان صنایع غذایی ایران اعلام کرد که بسیار دوست دارد که دونالد ترامپ هم در استیضاح احتمالی شکست نخورد و هم برنده انتخابات بعدی آمریکا باشد تا پنج سال دیگر رئیس جمهور آمریکا بماند!
جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
حضور انجمن ماشین‌سازان صنایع غذایی ایران در سومین نمایشگاه صنعت چاپ
انجمن ماشین‌سازان صنایع غذایی ایران، تولیدکننده بیش از 70 درصد ماشین‌آلات صنایع غذایی و بسته‌بندی کشور، در سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ، بسته‌بندی و فرآوری حضور خواهد داشت.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲