اخبار ماشین آلات صنایع غذایی و صنعت چاپ و بسته بندی

بسته‌بندی‌های فریبنده + تصویر
برخی برند‌ها سعی می‌کنند یک رابطه رضایتبخش و طولانی با مشتریانشان برقرار کنند و آن‌ها را حفظ کنند و برخی دیگر سعی می‌کنند آن‌ها را گول بزنند و به طرز عجیبی با "فریب بسته‌بندی" جیبشان را خالی کنند.
پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
توجه به کمیت منابع موجود به تنهایی نشانه توسعه نیست
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: تنها توجه به کمیت و میزان منابع موجود، نشانه توسعه و پیشرفت نیست بلکه باید به افزایش کیفیت محصولات تولید شده بیشتر اهمیت داد.
یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
ده فرمان برای تامین "کسری آب" شهرک‌ها و نواحی صنعتی
وزارت صنعت، معدن و تجارت با وزارت نیرو برای تامین کسری آب شهرک‌ها و نواحی صنعتی به ۱۰ تفاهم رسیدند.
پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
شهرک‌های صنعتی فقط زمستان را فرصت دارند!
با گذشت ۹ ماه از آغاز سال ۱۳۹۶ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی فقط حدود ۵۰ درصد از وعده ایجاد ۱۳۰ هزار شغل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی محقق کرده و این سازمان تنها ۹۰ روز فرصت دارد تا نزدیک به ۶۴ هزار شغل دیگر تا پایان سال جاری ایجاد کند.
پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۸:۳۰
برنامه جامع سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برای نوسازی صنایع کشور
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در نشست بررسی برنامه های معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، طرح نوسازی صنایع کشور را یکی از رویکردها و برنامه های اصلی این سازمان عنوان کرد و بر حمایت بیشتر از صنایع خرد و کوچک به منظور افزایش اشتغالزایی و تبدیل این بنگاهها به بنگاههای متوسط و بزرگ تاکید کرد.
شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
قوام ودوام شهرک های صنعتی به بخش خصوصی است
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، توسعه و قوام شهرک های صنعتی را مستلزم حضور و فعالیت جدی بخش خصوصی در بخش تولید و صنعت عنوان کرد.
چهارشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱
برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته، از بزرگترین رویداد نمایشگاهی صنعت چاپ در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
کسب رتبه نخست شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در ضمانت‌نامه‌های صنعتی درکل کشور
شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در شش ماهه نخست امسال از لحاظ ارزش اعتبارات و تعداد ضمانت‌نامه‌های صنعتی در کشور رتبه نخست را کسب کرد.
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۵۷
پرداخت۴هزار میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی
بانک کشاورزی ظرف چهار سال اخیر ۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای خرید و توسعه مکانیزاسیون کشاورزی به بخش خصوصی پرداخت کرده و امسال نیز حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان به این حوزه اختصاص خواهد یافت.
یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
متناسب با ظرفیت‌ واحدها، در شهرک‌های صنعتی زمین واگذار می‌کنیم
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: زمانی که سرمایه‌گذار از سازمان صنعت یا جهاد کشاورزی جواز تاسیس بگیرد ما متناسب با ظرفیت آن واحد صنعتی در قالب طرح مصوبی که در شهرک‌ها و استان‌ها و کشور داریم زمین واگذار می‌کنیم.
شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۸:۵۴
آغاز عملیات اجرایی بزرگ‌ترین طرح سرمایه‌گذاری خارجی در شهرک‌های صنعتی فارس
معاون برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از آغاز عملیات اجرایی بزرگ‌ترین طرح سرمایه‌گذاری خارجی در سطح شهرک‌های صنعتی استان فارس خبر داد.
دوشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۵۴
آغاز واگذاری زمین در شهرک صنعتی ثامن الائمه(ع) قم
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم از آغاز واگذاری زمین‌های فاز دوم قطعات واحدهای کارگاهی شهرک صنعتی ثامن الائمه(ع) در هفته جاری خبر داد.
یکشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۱۱
واگذاری 25 درصد از زمین‌های صنعتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی به سرمایه‌گذاران
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی از واگذاری 25 درصد از زمین‌های صنعتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی به سرمایه‌گذاران خبر داد.
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
انتقاد از واردات تراکتور به کشور
معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: حیف است که با وجود تراکتورهای ایرانی، دنبال تراکتورهای خارجی رفت.
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۱۷
توقف ٢٠ درصد از واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با استناد به آمارهای موجود از توقف حدود ۲۰ درصد از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی خبر داد.
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
بهره‌برداری از 3400 طرح اقتصاد مقاومتی در شهرک‌های صنعتی کشور تا پایان سال / ثبت‌نام بیش از 29 هزار واحد صنعتی برای استفاده از تسهیلات رونق تولید
معاون برنامه‌ریزی و عضو هیئت‌مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: از آغاز اجرای طرح رونق تولید در سال جاری تاکنون بیش از 29 هزار واحد صنعتی و تولیدی در سراسر کشور برای دریافت تسهیلات طرح رونق تولید ثبت کرده‌اند.
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۱۹
محصولات کشاورزی در قالب بسته‌بندی‌های استاندارد صادر شوند
رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر گفت: محصولات کشاورزی در قالب بسته‌بندی‌های استاندارد صادر شوند.
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
پرداخت ۳۵۰۰ میلیارد تومان برای خرید ماشین‌آلات کشاورزی
معاون وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه هیچ محدودیت اعتباری برای تدارک ماشین آلات کشاورزی وجود ندارد، گفت: تا شهریور ماه امسال ۳۵۰۰ میلیارد تومان از طریق بانک کشاورزی برای این کار تزریق شد.
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۵۳