اخبار ماشین آلات صنایع غذایی و صنعت چاپ و بسته بندی

افزایش ضریب مکانیزاسیون کشاورزی
رییس مرکز مکانیزاسیون کشاورزی اعلام کرد: ضریب مکانیزاسیون بخش کشاورزی به ۱.۶۲ اسب بخار رسیده که درصددیم تا پایان برنامه ششم آن را به ۲.۱ اسب بخار افزایش دهیم و برای نوسازی ماشین‌آلات کشاورزی تسهیلات ۱۵ درصدی در نظر گرفته شده است.
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۱۲
مخاطبان ISM و pro sweets  همه دارای هدف تجاری هستند / کار آسان با ماشین آلات آسان کار
مدیر عامل ماشین سازی آسان کار در گفتگو با خبرنگار اعزامی به آلمان گفت: در نمایشگاه ISM تمام بازدیدکننده ها با هدف مشخص تجاری در نمایشگاه حضور پیدا می کنند و امکان مذاکره ها را در فضایی آرام ایجاد می کند.
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
نمایشگاه ISM با 85% بازدیدکنندگان غیرآلمانی رویکرد جهانی دارد
علی یادگاری یکی از غرفه داران ایرانی در نمایشگاه ISM آلمان به خبرنگار اعزامی فودنا گفت: این رویداد بزرگ صنعت شیرینی و شکلات با 85% بازدید بازدیدکننده بین المللی به غیر از آلمان رویکرد جهانی را برای غرفه داران و بازدیدکنندگان فراهم می کند و این درحالی است که باید بگویم ما شاهد بازدیدکننده بالایی از کل جهان به غیر از آلمان هستیم و حضور در این نمایشگاه یعنی ارائه توانمندی به بازارهای بزرگ جهانی که برای ما باعث خوشحالی است که اینجا حضور داریم.
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
بسته‌بندی‌های فریبنده + تصویر
برخی برند‌ها سعی می‌کنند یک رابطه رضایتبخش و طولانی با مشتریانشان برقرار کنند و آن‌ها را حفظ کنند و برخی دیگر سعی می‌کنند آن‌ها را گول بزنند و به طرز عجیبی با "فریب بسته‌بندی" جیبشان را خالی کنند.
پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
توجه به کمیت منابع موجود به تنهایی نشانه توسعه نیست
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: تنها توجه به کمیت و میزان منابع موجود، نشانه توسعه و پیشرفت نیست بلکه باید به افزایش کیفیت محصولات تولید شده بیشتر اهمیت داد.
یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
ده فرمان برای تامین "کسری آب" شهرک‌ها و نواحی صنعتی
وزارت صنعت، معدن و تجارت با وزارت نیرو برای تامین کسری آب شهرک‌ها و نواحی صنعتی به ۱۰ تفاهم رسیدند.
پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
شهرک‌های صنعتی فقط زمستان را فرصت دارند!
با گذشت ۹ ماه از آغاز سال ۱۳۹۶ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی فقط حدود ۵۰ درصد از وعده ایجاد ۱۳۰ هزار شغل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی محقق کرده و این سازمان تنها ۹۰ روز فرصت دارد تا نزدیک به ۶۴ هزار شغل دیگر تا پایان سال جاری ایجاد کند.
پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۸:۳۰
برنامه جامع سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برای نوسازی صنایع کشور
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در نشست بررسی برنامه های معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، طرح نوسازی صنایع کشور را یکی از رویکردها و برنامه های اصلی این سازمان عنوان کرد و بر حمایت بیشتر از صنایع خرد و کوچک به منظور افزایش اشتغالزایی و تبدیل این بنگاهها به بنگاههای متوسط و بزرگ تاکید کرد.
شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
قوام ودوام شهرک های صنعتی به بخش خصوصی است
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، توسعه و قوام شهرک های صنعتی را مستلزم حضور و فعالیت جدی بخش خصوصی در بخش تولید و صنعت عنوان کرد.
چهارشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱
برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته، از بزرگترین رویداد نمایشگاهی صنعت چاپ در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸