اخبار ماشین آلات صنایع غذایی و صنعت چاپ و بسته بندی

ماشین‌های کشاورزی پلاک‌دار بدون مراجعه حضوری سوخت دریافت می‌کنند
رییس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی گفت: تمامی ماشین‌های کشاورزی پلاک‌دار بدون مراجعه حضوری سوخت دریافت می‌کنند.
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
نظارت و کنترل کیفیت پیوسته در تولید انواع گوشت و فراورده های گوشتی با دستگاه متال دتکتور و بازرسی با اشعه ایکس
نظارت و کنترل کیفیت یکی از مهم ترین اقدامات برای هر یک از کارخانه های تولید مواد غذایی و مواد پروتئینی همچون سوسیس و کالباس، ماهی، مرغ و گوشت می باشد. زیرا محصولات این کارخانه ها دارای درجه حساسیت بسیار بالایی می باشند. وقتی صحبت از مواد غذایی می شود، اکثر ما تمایل داریم بارها و بارها از همان برندی خرید کنیم که مطمئنیم از کیفیت مطلوبی برخوردار است و با انتظارات ما مطابقت دارد
پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰:۰۱
مواد اولیه تولید کنندگان پلاستیک کشور عادلانه توزیع نمی شود
بسته لطفا تولید در‌ادامه بررسی مشکلات تولید به یک تولید کننده در, مشهد برخورده است که مورد بی توجهی سازمان بورس قرار گرفته است
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
تراکتور سازی گرانفروشی می‌کند + سند
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی با ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهور از شرکت تراکتورسازی تبریز به دلیل افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت محصولات پرفروش خود در یک سال گذشته و عدم صدور پیش فاکتور انتقاد کرد.
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
تنگناهای ماشین‌سازان ایرانی
صنعت ماشین‌سازی یکی از پایه‌های اصلی بسیاری از اقتصادهای قدرتمند در جهان به‌شمار می‌رود. این صنعت در ایران هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، اما چند سالی است به‌دلیل اعمال تحریم‌ها با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند.
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۷:۳۶
حذف سود بازرگانی ماشین‌آلات وارداتی به نمایشگاه‌ها
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از موافقت هیات دولت با حذف سود بازرگانی ترخیص ماشین‌آلات وارداتی برای ورود به نمایشگاه‌ها خبر داد.
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴