اخبار ماشین آلات صنایع غذایی و صنعت چاپ و بسته بندی

علت افزایش قیمت مواد غذایی مشخص شد
مدیر دفتر صنایع غیر فلزی وزارت صمت گفت: افزایش قیمت چشمگیر بسته بندی باعث افزایش قیمت مواد خوراکی شده است.
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۷:۴۴
تامین ۱۰۰ درصدی ظروف یکبار مصرف در ایام محرم
رئیس اتحادیه فروشندگان ظروف یکبار مصرف گفت: با توجه به شرایط ویژه امسال در محرم، ۱۰۰ درصد ظروف یکبار مصرف در داخل کشور تولید و در اختیار عموم قرار گرفته است.
جمعه ۰۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
تقاضای ظروف یک بار مصرف برای محرم تغییری نکرده است
رئیس انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف ایران از دو برابر شدن قیمت ظروف یک بار مصرف خبر داد و گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا تقاضای ظروف یک بار مصرف برای محرم تغییری نکرده است.
شنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
پاسخ به شایعات بی‌اساس درباره بطری‌های آب معدنی
رئیس کمیسیون صادرات انجمن ملی صنایع پلیمر ایران معتقد است صنعت پلیمر و پلاستیک تحت تاثیر برخی فضا سازی ها بر پایه اطلاعات اشتباه، مغفول واقع شده در حالی که این صنعت دارای ظرفیت‌های بسیار بالا برای ثروت آفرینی، افزایش بازده چرخه صنعت کشور و تسهیل زندگی شهری است.
شنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
ماشین‌آلات بسته‌بندی موادغذایی ایرانی به کجا صادر می‌شود؟
یک شرکت دانش بنیان اعلام کرده ماشین‌آلات بسته‌بندی ایرانی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به چند کشور از جمله برخی کشورهای همسایه صادر شده است.
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
خرید عمده ظروف زعفران
بازار ایران علی رغم همه تغییراتی که در سالهای اخیر داشته است همچنان یک بازار سنتی محسوب می شود. طبیعی است که بسیاری از مشاغل همچنان به روش های قدیمی به تامین کالای خود می پردازند.
پنج شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
تولید قوطی نوشیدنی‌های انرژی‌زا از آلومینیوم بازیافتی
شرکت آلمانی هیدروکریتیکال که در زمینه بازیافت آلومینیوم فعالیت می‌کند قرار است قوطی نوشابه‌های انرژی‌زا یک شرکت مجارستانی را تولید کند.
سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
برندسازی و بسته‌بندی مطلوب حلقه مفقوده صنعت چای
برندسازی و بسته‌بندی مطلوب یکی از حلقه‌های مفقوده صنعت چای است که توجه به آن می‌تواند مصرف و صادرات چای ایرانی را افزایش دهد.
سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
پیشنهاد برگزاری میزهای توسعه ساخت داخل در افزودنی‌های صنایع غذایی
معاون امور صنایع وزارت صمت در نشست مشترک با نمایندگانی از انجمن تولیدکنندگان افزودنی های صنایع غذایی خواستار برنامه ریزی تشکل های تخصصی برای داخلی سازی محصولات وارداتی در صنایع غذایی شد.
دوشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۱۷
تراکتور در دو سال ۵۰ درصد گران شد
مشاور نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی با اشاره به افزایش ۴۰ تا ۵۰ درصدی قیمت تراکتور در دو سال گذشته،گفت: انحصاری بودن تولید تراکتورهای داخلی باعث شده عرضه نیز به اندازه کافی نباشد.
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
ارائه خدمات برای ارتقای سطح آمادگی فناوری طرح‌ها در موسسه صنایع غذایی
رئیس مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی گفت: به منظور تحقق جهش تولید در صنعت غذا، ارتقای سطح آمادگی فناوری (TRL) طرح‌های پژوهشی در مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی صورت می‌گیرد.
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
صنایع تبدیلی در دام مواد اولیه بی‌کیفیت
بدون تردید هدف نهایی هر تولید‌کننده حتی اگر به فرض محال دغدغه سلامت مصرف‌کننده و تعالی ملی را نداشته باشد، تولید محصولی استاندارد است تا از طریق مطلوبیت کالای تولیدی خویش به کشش کافی در بازار برای جذب محصول تولیدی برسد. با این حال آنچه مسلم است نمی‌توان با استفاده از مواد اولیه و بسته‌بندی غیراستاندارد به محصولی استاندارد دست یافت.
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۵۵
۴۰ درصد ماشین آلات کشاورزی تولید داخل است
رئیس اتحادیه ماشین آلات کشاورزی گفت: ۴۰ درصد ماشین آلات کشاورزی و صنعتی در داخل تولید می‌شود که همین امر راهی برای رسیدن به جهش تولید است.
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۰۳