سرویس خبری تخصصی صنایع کنسانتره، اسانس و آشامیدنیها

سرانه مصرف میوه ایرانیان چقدر است؟
اسدالله کارگر نزدیک به یک سال پیش میهمان کافه خبر خبرآنلاین بود وی در خصوص گرانی میوه و سبزی به خبرنگار خبرآنلاین گفت: میوه و سبزی سهم بزرگی در سبد خانوار دارد و هر گونه نوسان قیمت محصولات کشاورزی می تواند بر هزینه نهایی سبد خانوار بیفزاید.
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
استفاده از رنگ نئونی در بسته بندی قهوه
استفاده از رنگ های نئونی در صنعت من نوشیدنی و غذا در چندسال گذشته رونق جهانی داشته است.
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۸:۵۳
آبمیوه و کنسانتره‌؛ پرپتانسیل، اما مهجور از حمایت
مهندس مهرداد شمس مولوی * صنعت کنسانتره و آبمیوه به‌عنوان یک صنعت استراتژیک محسوب می‌شود چرا که یک بشکه کنسانتره ۱۰ تا ۱۵ برابر یک بشکه نفت ارزآوری دارد هم باعث ایجاد اشتغالزایی می‌شود و هم این‌که سبب می‌شود محصول ایرانی از جمله انار به تمام دنیا صادر شود.
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
تولید کوکاکولا در هند متوقف شد
واحد تولید کوکاکولا در هند اعلام کرد موقتاً تولید در کارخانه های خود در سراسر این کشور را برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا متوقف می‌کند.
چهارشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
تکذیب ادعای ویروس در آبمیوه بسته بندی شده
عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آبمیوه و کنستانتره در گفتگو با برنامه تحریریه اتاق اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: با توجه به نگرانی های پیش آمده برای افکار عمومی، به مردم از استرلیزه بودن آبمیوه بسته بندی شده اطمینان خاطر می دهیم.
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۹:۰۸
طنازی پپسی علیه کوکاکولا
برند کوکاکولا در یک تابلو اعلام کرده که دفتر این برند در طبقه ۲ واقع شده است و برند پپسی زیر همان تابلو، تابلویی تحت عنوان پپسی همه جا هست، نصب کرده است.
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۹:۰۳
نوشابه های شیرین قندی برای قلب مضر هستند
مطالعه جدید نشان می دهد نوشابه های قندی با ایجاد اختلال در میزان کلسترول و تری گلیسیریدها موجب افزایش ریسک بیماری قلبی و سکته می شوند.
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
استارباکس فعلا فقط در لیوان یکبار مصرف نوشیدنی می‌دهد
پس از شیوع کرونا، فروشگاه های زنجیره ای استارباکس، تصمیم گرفته اند نوشیدنی های خود را در لیوان های یکبار مصرف عرضه کنند.
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
معرفی بهترین برند قهوه در ایران و جهان
در این مقاله قصد داریم تا برای شما چند نمونه از بهترین برند های قهوه جهان را معرفی کنیم تا شما هم بهترین برند های قهوه در جهان را بهتر بشناسید.
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۹:۴۴
اقدام والمارت برای فروش نوشیدنی های سالم
برند والمارت در زمینه خرده‎فروشی سابقه شهرت و محبوبیت بسیار زیادی دارد.
سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
سان استار و صبح ها یک قدم جلوتر
تولید آبمیوه های مخصوص صبحانه اقدامی تازه از برند سان استار است که در فصل پاییز و با ویژگی محتویات خاص و دارا بودن انواع مکمل و ویتامین های مورد نیاز درشروع یک روز، با شعار "صبح ها یک قدم جلوتر" اکران شده است.
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
پپسی، بهترین بازاریاب سال 2019
برند پپسی امسال بودجه تبلیغاتی اش را 12درصد افزایش داد. این امر تاثیر انکارناپذیری بر روی فعالیت های تبلیغاتی این برند در سال جاری داشت.
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۲۵