سرویس خبری تخصصی صنایع کنسانتره، اسانس و آشامیدنیها

مدرسه قهوه ایران را بهتر بشناسید + عکس
قهوه، نوشیدنی پرطرفداری که امروز به بخش لاینفکی از زندگی مردم در بسیاری از کشورها تبدیل شده است و بسیاری با یک فنجان از این نوشیدنی لذت‌بخش صبح خود را با نشاط دوچندان آغاز می‌کنند، ایران هم در دوره صفویه شاهد ورود این سوغات فرنگی بود، سوغاتی که هر روز بیشتر از قبل خود را در فرهنگ ایرانی جای می‌دهد و مشتاقان بیشتری را جذب می‌کند.
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۳۸
کاهش ۷ تا ۱۰ هزار تومانی قیمت هر کیلو PET
دبیر انجمن تولیدکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی از کاهش قیمت مواد اولیه بطری در نیمه دوم سال جاری خبر داد و اعلام کرد: قیمت هر کیلو PET در بورس تا ۷ و در بازار آزاد تا ۱۰ هزار تومان کاهش یافته است.
پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
قهوه دوای هر دردی است
قهوه "Pheo" یک شرکت فروشنده قهوه با تم پزشکی است که کنار تحسین و اهمیت دادن به بزرگ ترین اکتشافات پزشکی به تامین بودجه مورد نیاز بخش سلامت در کشور های در حال توسعه نیز می پردازد.
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
علت واردات کالاهای بی‌کیفیت به داخل کشور چیست؟ /نوشیدنی مانگو استاندارد ندارد!
با گشتی در بازار می‌توان کالا‌هایی را مشاهده کرد که به صورت ته لنجی و غیر رسمی وارد کشور می‌شوند و از استاندارد و کیفیت لازم برخوردار نیستند.
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۸:۲۹
سود در جیب پتروشیمی‌ها، دود در چشم تولیدکنندگان!
دبیر انجمن تولیدکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی با بیان این‌که حذف سقف رقابت در بورس، سود شیرینی را برای پتروشیمی‌ها به دنبال داشت، گفت: دود این اتفاق به چشم تولید کنندگان رفته است و امکان فعالیت آن ها در چنین فضایی وجود ندارد.
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۴۸
وقتی کنسانتره وارداتی جای میوه را در تولید آبمیوه می‌گیرد!
-
رئیس کارگروه تخصصی صنایع غذایی و تبدیلی اتاق فکر توسعه و تعالی مازندران گفت: آبمیوه‌های موجود در بازار 100 درصد طبیعی نیست و عمدتا کنسانتره‌های وارداتی هستند، به طوری که از هر یک کیلوگرم کنسانتره حدود 60 تا 70 لیتر آب میوه تولید می‌شود و شاید میزان کمی از آب میوه‌های طبیعی را با آن مخلوط می‌کنند.
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۸:۳۲
افزایش 6 برابری قیمت مواد اولیه بطری آب معدنی/ تعطیلی شرکت تعاونی پروچشمه سوادکوه در آینده نزدیک
مدیرعامل شرکت تعاونی معدنی پرو چشمه سوادکوه با اشاره به اینکه قیمت مواد اولیه بطری آب معدنی افزایش 4 تا 6 برابری داشته است، گفت: اگر شرایط به همین شکل ادامه پیدا کند، کارخانه پروچشمه سوادکوه در آینده نزدیک تعطیل خواهد شد.
چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸