سرویس خبری تخصصی صنایع کنسانتره، اسانس و آشامیدنیها

تولید نوشابه در افغانستان تحت لیسانس برند ایرانی
دو شرکت سادات کولا افغانستان و پیمان سازه پایدار تولید نوشابه های زمزم را از نیمه تیرماه در شهر مزارشریف افغانستان آغاز خواهند کرد.
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
استقبال از نوشیدنی جدید تابستانی پپسی
محصولات جدید پپسی با استقبال روبرو شده؛ البته شرکت تاکید دارد محصولاتش همان طعم محبوب قدیمی را دارند و تنها آبمیوه به آنها افزوده شده است.
دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
کاهش ۲۰درصدی فروش ماءالشعیر
حمیدرضا کمالی اظهار داشت :از وقتی که قیمت شکر آزاد شد و دیگر به آن ارز دولتی تخصیص داده نشد قیمت‌ها افزایش پیدا کرد و شرکت‌های تولید‌کننده هر طور که می‌خواهند حکم می‌کنند، به‌طوری‌که اکنون فقط به‌صورت نقدی جنس می‌فروشند. ضمن آنکه سهمیه‌ها نیز حذف شده و هر واحد تولیدی باید نیاز خود را از بازار تامین کند.
دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۴۹
افزایش دومرحله‌ای قیمت نوشابه و ماءالشعیر
از آنجا که انجمن ماءالشعیر و مالت توانسته اجازه افزایش قیمت ۱۵ درصدی را بگیرد حال باید منتظر مان و دید انواع آبمیوه و نوشابه چقدر گران می‌شود.
شنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
تولید آب معدنی کم می‌شود
پیمان فروهر گفته: حتی اگر باشگاه‌ها و رستوران‌ها باز شوند مردم نمی‌توانند مانند سال قبل از آن‌ها استفاده کنند؛ لذا پیش‌بینی این است که تولید کاهش یابد.
چهارشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
اطلاعیه مهم وزارت صمت برای تاجران حوزه چای
وزارت صمت اعلام کرده از تاریخ ۱۳۹۹/۴/۱۵ فروش چای صرفا به فعالان تجاری عضو سامانه جامع تجارت مجاز می‌باشد و درج کد ملی خریدار هنگام ثبت فروش در سامانه مذکور الزامی است.
سه شنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
افت ۴۰ تا۵۰ درصدی صنعت آب معدنی
پیمان فروهر با تأکید بر لزوم حمایت از صنعت آب معدنی گفت: انتطار ما از دولت این است که فقط در زمان بحران مانند سیل و زلزله به فکر ما نیفتد.
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۰۴
کوکاکولا اسپانسر جام حذفی ایتالیا شد
این همکاری از فینال فصل جاری که قرار است ۲۸ خرداد برگزار شود، آغاز می‌شود و از این پس نام این رقابت‌ها به «کوپا ایتالیا کوکاکولا» تغییر خواهد کرد.
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
تعیین قیمت جدید نوشیدنی‌ها تا سه روز آینده/ احتمالا افزایش قیمت بیش از ۱۵ درصد است
عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آبمیوه و کنسانتره ایران گفت: درسال 98 افزایش قیمت 8 درصدی را در این محصولات داشتیم. اما این میزان افزایش قیمت جوابگوی هزینه‌های تولید حال حاضر نخواهد بود زیرا تورم کشور بیش از این میزان است.
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
آب معدنی امسال گران نمی‌شود
دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی ایران اعلام کرد که قیمت آب معدنی امسال تغییر نمی‌کند.
پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
چای داخلی برای خانواده‌های ایرانی
شرکت دبش سبزگستر به‌عنوان یکی از شرکت‌های تابعه گروه کشت و صنعت دبش با نام تجاری «چای دبش» و پیشینه سه نسل فعالیت در عرصه‌های تجاری و تولیدی در صنعت چای، ریشه در خاک ایران‌زمین دارد و به‌عنوان یکی از توانمندترین بنگاه‌های اقتصادی در سطح بین‌المللی مطرح است.
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
آب معدنی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟
ضدعفونی کردن آب‌معدنی که از چشمه‌های آب به دست می‌آید یکی از مهم‌ترین عواملی است که موجب می‌شود برندهای متفاوت ضعف و قوت خود را نشان دهند.
سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
افتتاح طرح توسعه آب معدنی داماش
مدیر عامل آب معدنی داماش گفته این طرح با ۳۰میلیارد ریال تسهیلات بانکی اجرا شد و میزان تولید از ۳۶هزار بطری آب معدنی در روز به ۱۰۰هزار بطری افزایش یافت.
چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
سرانه مصرف میوه ایرانیان چقدر است؟
اسدالله کارگر نزدیک به یک سال پیش میهمان کافه خبر خبرآنلاین بود وی در خصوص گرانی میوه و سبزی به خبرنگار خبرآنلاین گفت: میوه و سبزی سهم بزرگی در سبد خانوار دارد و هر گونه نوسان قیمت محصولات کشاورزی می تواند بر هزینه نهایی سبد خانوار بیفزاید.
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
استفاده از رنگ نئونی در بسته بندی قهوه
استفاده از رنگ های نئونی در صنعت من نوشیدنی و غذا در چندسال گذشته رونق جهانی داشته است.
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۸:۵۳
آبمیوه و کنسانتره‌؛ پرپتانسیل، اما مهجور از حمایت
مهندس مهرداد شمس مولوی * صنعت کنسانتره و آبمیوه به‌عنوان یک صنعت استراتژیک محسوب می‌شود چرا که یک بشکه کنسانتره ۱۰ تا ۱۵ برابر یک بشکه نفت ارزآوری دارد هم باعث ایجاد اشتغالزایی می‌شود و هم این‌که سبب می‌شود محصول ایرانی از جمله انار به تمام دنیا صادر شود.
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
تولید کوکاکولا در هند متوقف شد
واحد تولید کوکاکولا در هند اعلام کرد موقتاً تولید در کارخانه های خود در سراسر این کشور را برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا متوقف می‌کند.
چهارشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
تکذیب ادعای ویروس در آبمیوه بسته بندی شده
عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آبمیوه و کنستانتره در گفتگو با برنامه تحریریه اتاق اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: با توجه به نگرانی های پیش آمده برای افکار عمومی، به مردم از استرلیزه بودن آبمیوه بسته بندی شده اطمینان خاطر می دهیم.
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۹:۰۸
طنازی پپسی علیه کوکاکولا
برند کوکاکولا در یک تابلو اعلام کرده که دفتر این برند در طبقه ۲ واقع شده است و برند پپسی زیر همان تابلو، تابلویی تحت عنوان پپسی همه جا هست، نصب کرده است.
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۹:۰۳