سرویس خبری تخصصی صنایع کنسانتره، اسانس و آشامیدنیها

نانوجاذبی برای اندازه‌گیری سریع و موثر میزان آفت‌کش‌ها در آب و آب‌میوه
پژوهشگران دانشگاه حکیم سبزواری و دانشگاه فردوسی مشهد با سنتز نوعی نانوجاذب جدید موفق به اندازه‌گیری موثر مقادیر بسیار کم آفت‌کش‌های ارگانوفسفره در نمونه‌های آبی و انواع آب‌میوه شدند. این پژوهش در مقیاس آزمایشگاهی انجام شده است.
پنج شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰:۳۵
ایرانی‌سازی صنعت قهوه، فرصتی برای تولیدکنندگان داخلی
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران، رونق شرکت‌های فرآوری قهوه در ایران را فرصتی ویژه برای ایرانی‌سازی این صنعت برشمرد.
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
بزرگترین تولیدکنندگان دانه قهوه جهان کدامند؟
آیا تا به‌حال به این فکر کرده‌اید قهوه‌ای که هر روز می‌نوشید از کجا تهیه می‌شود؟
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
جمع‌آوری آب‌معدنی‌‌ ۵۰ هزار تومانی فرانسوی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای
نایب رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با بیان اینکه عرضه برخی کالاهای لوکس با قیمت‌های بسیار بالا، ذهن مردم را مشوش می‌کند، از جمع‌آوری آب‌معدنی‌های فرانسوی ۵۰ هزار تومانی که در برخی فروشگاه‌ها عرضه می‌شد خبر داد.
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
کاهش 39 درصدی فروش آبمیوه در ایران
تابستان داغ بازار کسب و کارهای فعال در حوزه نوشیدنی و آبمیوه را گرم کرده است. بازاری که در چند وقت اخیر نوساناتی را نیز شاهد بوده است. شرکت پژوهش بازار و رسانه امروز (EMRC) گزارشی را از 24 شهر اصلی ایران در حوزه خرده فروشی گردآوری کرده است که در ادامه اطلاعات آن را می‌خوانید.
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
آبمیوه های گلشن در چالش درب بطری
گلشن تولید کننده آبمیوه اقدام به برگزاری مسابقه ای کرده است که با چالش جهانی درب بطری مرتبط بوده و از مخاطبان خود دعوت کرده با تهیه فیلمهای خلاقانه از باز کردن درب بطری های اب میوه گازدار تولید این شرکت و ارسال آن و همچنین قراردادن در پیج اینستاگرام خود دراین مسابقه شرکت کنند و لحظه های خوبشان را ثبت و به اشتراک بگذارند.
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۳۴
اطلاعیه «سن ایچ» درباره یک ویدئو منتشر شده
پیرو ویدئویی که این روز‌ها در فضای مجازی منتشر شده است و رب گوجه فرنگی فاسد را به برند سن ایچ نسبت می‌دهد، این برند وظیفه خود می‌داند تا در جهت تنویر اذهان عمومی توضیحات ذیل را به آگاهی برساند:
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰:۳۳
نوشابه گوشت در سه طعم
خط تولید نوشابه گوشت در سه طعم: «مرغ سلطنتی»، «استیک»، «گوشت گاوبمبئی» به تولید رسید
سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵