سرویس خبری تخصصی صنایع کنسانتره، اسانس و آشامیدنیها

سرانه مصرف نوشابه در کشور ۴۲ لیتر است
سرپرست واحد آموزش همگانی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور با اشاره به خطرات مصرف نوشابه‌های گازدار، گفت: تحقیقات نشان داد که انواع نوشیدنی‌های گازدار بیماری‌هایی مانند پوکی استخوان، چاقی، پوسیدگی دندان و بیماری‌های قلبی را تشدید می‌کنند.
سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
ماگنولیا در کمپین اسموتی به وقت تو
اسموتی گروه محصول جدیدی از برند سن ایچ است که چندی‌ست در چهار ترکیب طعم متنوع به بازار ارائه شده است. اسموتی، گروه محصول جدیدی از برند سن ایچ است که چندی‌ست در چهار ترکیب طعم متنوع به بازار ارائه شده است. سن ایچ برای معرفی اولیه این گروه محصول؛ فعالیت‌های تبلیغاتی را در شبکه‌های اجتماعی اجرایی کرده است.
دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۰۰
عرضه ماءالشعیر معروف بدون درج تاریخ انقضا و قیمت
یک شرکت معروف تولیدکننده ماءالشعیر، محصولاتش را بدون درج تاریخ تولید، انقضاء و قیمت در کشور عرضه می‌کند.
پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۸:۳۱
ایرانی‌ها چقدر آبمیوه مصرف می‌کنند؟
رئیس انجمن صنایع تولید و صادرات کنسانتره و آبمیوه گفت که مصرف آبمیوه در ایران حدود ۲۰ درصد کمتر از مصرف آن در کشورهای اروپایی است.
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
آیا صادرات میوه، آبمیوه را گران می‌کند؟
رئیس انجمن صنایع تولید و صادرات کنسانتره و آبمیوه با اشاره به اینکه در حال حاضر صادرات میوه ضرری برای صنعت کنسانتره و آبمیوه ندارد، گفت که صادرات بیش از حد میوه، می‌تواند روی قیمت میوه‌های صنعتی در این بخش تاثیر بگذارد.
چهارشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
۳۱ میلیون دلار خرج "نوشابه" شد
در یک ماهه اول امسال واردات نوشابه حدود ۳۱ میلیون دلار ارز را از کشور خارج کرده است.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
فراز و نشیب‌های صنعت چای
چای اولین نوشیدنی حلال بعد از آب در ایران است؛ کالایی بسیار مهم و استراتژیک که در سبد مصرف خانوار ایرانی دارای جایگاه ویژه‌ای است. این درجه اهمیت باعث شده همواره تمام دولت‌هایی که بر سر کار آمده‌اند با هر تفکر، اندیشه و سیاستی، چای را جزو کالاهای اساسی در نظر بگیرند.
شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
اطلاعیه مهم انجمن آب معدنی در خصوص نحوه کمک مستقیم به سیل زدگان سراسر کشور
انجمن آبهای معدنی و آشامیدنی ایران در پی وقوع سیل گسترده در سراسر کشور و نیاز شدید مردم به آب سالم برای مصارف غذایی و بهداشتی با صدور اطلاعیه ای نحوه کمک مستقیم و بی واسطه مردم برای حل مشکل آب در بخشهای سیل زده کشور را اعلام کرد.
چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
مراقب افزایش قیمت آب معدنی در آستانه افزایش تقاضا باشید!
دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی ایران اعلام کرد که تا پایان فروردین ماه هیچگونه افزایش قیمتی در بخش آب معدنی اتفاق نمی‌افتد تا وضعیت همه مولفه‌های تاثیرگذار در قیمت این محصول مشخص شود.
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳