سرویس خبری تخصصی صنایع کنسانتره، اسانس و آشامیدنیها

قهوه دوای هر دردی است
قهوه "Pheo" یک شرکت فروشنده قهوه با تم پزشکی است که کنار تحسین و اهمیت دادن به بزرگ ترین اکتشافات پزشکی به تامین بودجه مورد نیاز بخش سلامت در کشور های در حال توسعه نیز می پردازد.
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
علت واردات کالاهای بی‌کیفیت به داخل کشور چیست؟ /نوشیدنی مانگو استاندارد ندارد!
با گشتی در بازار می‌توان کالا‌هایی را مشاهده کرد که به صورت ته لنجی و غیر رسمی وارد کشور می‌شوند و از استاندارد و کیفیت لازم برخوردار نیستند.
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۸:۲۹
سود در جیب پتروشیمی‌ها، دود در چشم تولیدکنندگان!
دبیر انجمن تولیدکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی با بیان این‌که حذف سقف رقابت در بورس، سود شیرینی را برای پتروشیمی‌ها به دنبال داشت، گفت: دود این اتفاق به چشم تولید کنندگان رفته است و امکان فعالیت آن ها در چنین فضایی وجود ندارد.
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۴۸
وقتی کنسانتره وارداتی جای میوه را در تولید آبمیوه می‌گیرد!
-
رئیس کارگروه تخصصی صنایع غذایی و تبدیلی اتاق فکر توسعه و تعالی مازندران گفت: آبمیوه‌های موجود در بازار 100 درصد طبیعی نیست و عمدتا کنسانتره‌های وارداتی هستند، به طوری که از هر یک کیلوگرم کنسانتره حدود 60 تا 70 لیتر آب میوه تولید می‌شود و شاید میزان کمی از آب میوه‌های طبیعی را با آن مخلوط می‌کنند.
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۸:۳۲
افزایش 6 برابری قیمت مواد اولیه بطری آب معدنی/ تعطیلی شرکت تعاونی پروچشمه سوادکوه در آینده نزدیک
مدیرعامل شرکت تعاونی معدنی پرو چشمه سوادکوه با اشاره به اینکه قیمت مواد اولیه بطری آب معدنی افزایش 4 تا 6 برابری داشته است، گفت: اگر شرایط به همین شکل ادامه پیدا کند، کارخانه پروچشمه سوادکوه در آینده نزدیک تعطیل خواهد شد.
چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸
قهوه برای بیماران کلیوی مفید است
مطالعات جدید نشان می دهد مصرف قهوه موجب تقویت سلامت افراد مبتلا به بیماری کلیوی می شود.
پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
پتروشیمی‌ها مقصر اصلی گرانی آب‌های معدنی!
عضو هئیت مدیره انجمن صنایع غذایی مازندران گفت: از ابتدای امسال مواد اولیه بسته بندی آب‌های معدنی 4 تا 5 برابر شده و این بار هزینه تولیدکنندگان را افزایش داده که مقصر اصلی آن شرکت‌های پتروشیمی هستند.
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۶:۲۷
رد پای گرانی آب‌معدنی در بورس کالا
در سه ماهه اول سال گذشته تقاضا برای محصولات پلیمری در بورس کالا یک میلیون و ۶۴۸ هزار تن بوده است که این میزان در سال جاری به ۴ میلیون و ۵۷۳ هزار تن رسیده و از دو برابر هم بیشتر شده است.
یکشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۸:۴۱
تحریم های آمریکا تاثیری بر فعالیت شرکت نستله در ایران ندارد
شرکت نستله اعلام کرد، تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، هیچ تاثیر مستقیمی بر فعالیت های این شرکت نخواهد گذاشت.
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
کاهش ۴۰ درصدی عرضه آب بسته‌بندی در بازار
دبیر انجمن تولیدکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی از کاهش ۴۰ درصدی عرضه آب بسته‌بندی به دلیل کمبود بطری خبر داد.
یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
احتمال افزایش قیمت مجدد آب معدنی
حسن فروهر گفت:با توجه به این بحران سوءاستفاده در این حوزه افزایش پیدا کرده و کدهای متخلف زیاد شده است. امروز واحدهایی که دیگر فعالیت ندارند باز هم با استفاده از کد خود مواد اولیه و Pet را دریافت می‌کنند اما به جای اینکه آن را تبدیل به بطری یا به تولیدکننده واقعی بفروشند آن را به دلالان با قیمت بالا می‌دهند.
سه شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۹:۱۶
کمبود مواد اولیه صنایع تبدیلی کنسانتره و آبمیوه کشور
کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تهران در نشستی با حضور صاحبان صنعت آبمیوه کشور و نیز معاون باغبانی و برخی مدیران وزارت جهاد کشاورزی به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی این حوزه از صنعت مواد غذایی و آشامیدنی پرداخت.
شنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
آب معدنی گران شد
دبیر انجمن تولیدکنندگان آبهای معدنی و آشامیدنی با اشاره به اینکه در حال حاضر قیمت مواد اولیه برای کارخانجات آب معدنی نسبت به سال گذشته رشد ۳۷۰ درصدی داشته است، گفت: کارخانجات با توجه به رشد قیمت مواد اولیه ناچار به افزایش قیمت ها شده اند.
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۹