دوشنبه، ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
۱۶:۲۵

 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی » 

سفارت جمهوری اسلامی ایران در برزیل اعلام کرد، اختلاف نظری درباره واردات گوشت از آن کشور با مراجع رسمی و ذی صلاح کشور ندارد.
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: اگر عملکرد فروشگاه‌های زنجیره‌ای در جهت عرضه کالای ارزان‌تر به مشتری باشد، باید از آنها حمایت کرد.
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران مرغ تخم‌گذار اعلام کرد که هیچ کمبودی از نظر تامین و عرضه تخم‌مرغ وجود ندارد و قیمت این محصول طی هفته گذشته در مرغداری کاهش یافته است. بنابراین گران...
نبی پور گفت: در شرایط کنونی شیوع آنفولانزای حاد پرندگان در ۲۵ استان کشور همچنان ادامه دارد.
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، شاخص گروه غلات در فصل پاییز سال گذشته ۱۶.۵۵ درصد افزایش داشته و در نهایت، نرخ تورم سالانه آن به ۵.۵۸ درصد رسیده است.
قیمت مواد غذایی در ماه مارس(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ الی ۱۱ فروردین ۱۳۹۶) به دلیل فراوانی عرضه و پیش‌بینی‌ها درباره برداشت‌ مناسب محصولات با روندی نزولی مواجه شد.
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: قیمت این نوع گوشت بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.
به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار خساراتی که به دلیل شرایط آب و هوایی تاکنون به محصولات کشاورزی وارد شده در حدی نیست که روی قیمت یا تامین بازار تاثیر بگذارد.
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: ۱۵ هزار و ۳۰۰ تن گوشت مرغ و قرمز منجمد به منظور تنظیم بازار نوروز ۹۶ تا ۱۵ فروردین ماه در شبکه‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی توزیع ...
رئیس اتحادیه میوه وسبزی با بیان اینکه قیمت چغاله بادام طی ۱۵ روز آینده به ۴ تا ۵ هزارتومان کاهش می‌یابد، گفت: طی ۳ روز آینده گوجه سبز وارد بازار می‌شود.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی به تشریح آخرین وضعیت قیمت‌ها از بازار میوه و تره‌بار پرداخت و از متعال شدن بازار قیمت اقلام میوه نسبت به ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات آن را در بازار اعلام کرد و گفت: نسبت به هفته قبل مرغ ۱۰۰ تومان گران شده است.
​معاون وزیر جهاد با بیان اینکه شیوع آنفلوانزای پرندگان منجر به ایجاد تنش در شرایط تولید و بازار نشده است،اظهارامیدواری کرد: خسارت تولیدکنندگان توسط بیمه به زودی پرداخت شود.
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه قیمت گوشت قرمز، در یک ماه اخیر ثابت مانده است، گفت: پیش بینی می‌شود از اواسط اردیبهشت ماه، شاهد کاهش قیمت این کالا باشیم.
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از عرضه چغاله کاشان با نرخ 350 هزار ریال خبر داد و گفت: با وجود اینکه سه هفته از شب عید و آغاز نوروز می گذرد اما قیمت میوه همچنان بالاست.
دبیر کانون سراسری انجمن صنفی پرورش دهندگان تخم مرغ گفت: کاهش تولید ناشی از بیماری و حک نشدن قیمت روی محصول عامل گرانی تخم مرغ و نوسان بازار آن است.
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار با تاکید براین که تخم مرغ مورد نیاز کشور تامین است گفت: اکنون قیمت تخم مرغ 800 تومان کاهش یافته که این روند کاهشی با شروع فصل گرم ادامه می...
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران با بیان اینکه تقریبا همه کشور درگیر آنفلوانزای پرندگان شده، از تفاوت فاحش قیمت تخم مرغ از درب مرغداری تا مغازه‌ها انتقاد کرد.
سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان توضیحاتی درباره افزایش قیمت شیر توسط دو تولیدکننده شیر کشور ارائه کرده است.
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور بازرگانی با بیان اینکه افزایش قیمتی که یکی دو شرکت خاص در محصولات لبنی داده اند، غیر مجاز است، گفت: وزارت جهاد کشاورزی به تعیین قیمت ورود نمی کن...
 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی »