خرید توافقی تخم مرغ متوقف شد/ افزایش ۳۰۰ تومانی نرخ تخم مرغ در بازار
نبی پور گفت: هم اکنون پشتیبانی امور دام، خرید توافقی تخم مرغ را متوقف کرده و فعلا برنامه‌ای برای آن ندارد.
مازندران، مسئول خرید و تامین پرتقال شب عید کشور شد
دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی مازندران اعلام کرد، استان مازندران به عنوان مسئول خرید و تامین پرتقال شب عید کشور انتخاب شد.
نوسان قیمت گوجه فرنگی در بازار/کمبودی در عرضه میوه های پاییز وجود ندارد
کارگر گفت: با توجه به پایان فصل برداشت گوجه فرنگی، هر کیلو گوجه فرنگی با افزایش یک هزار تومانی به نرخ ۲ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است.
هرکس گوشت دو دلاری پیدا کرد، وارد کند
وزیر جهادکشاورزی گفت: گوشت کیلویی ۲ دلار کجاست؟ هر کس فکر می کند گوشت دو دلاری وجود دارد برود وارد کند و اینجا کیلویی ۳۵ هزار تومان بفروشد، محدودیتی وجود ندارد.
افزایش دوباره قیمت لبنیات در کمتر از ۳ ماه
قیمت لبنیات به فاصله کمتر از سه ماه افزایش یافته این درحالی است که بخش زیادی از مصرف کنندگان قدرت خرید این محصولات با نرخ های قبلی را نیز نداشتند.
قیمت مرغ، ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان
به گفته رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، مرغ در مراکز عرضه سطح شهر معادل ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان به فروش می‌رسد؛ درحالیکه نرخ مصوب این محصول ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان است.
افزایش ۱۰ درصدی تولید مرکبات/ آغاز صادرات پرتقال از ۱۵ روز دیگر
رئیس اتحادیه باغداران مازندران با اشاره به افزایش حدود ۱۰ درصدی تولید مرکبات در سالجاری گفت: صادرات نارنگی در حال انجام است و صادرات پرتقال نیز از حدود ۱۵ روز دیگر شروع می شود.
کارگروه تنظیم بازار از توزیع گوشت‌های در آستانه انقضا خودداری کند
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت:کارگروه تنظیم بازار از توزیع گوشت‌های منجمد تاریخ مصرف گذشته و یا در آستانه انقضا خودداری کند.
"رنگ افزایی" به بخشی از پرتقال‌های بازار/ مردم پرتقال‌های دورنگ را خریداری کنند
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: پرتقال‌های که اکنون در بازار عرضه می‌شود نارس هستند و با استفاده از روش‌های "رنگ افزایی" یا "سبز زدایی" تغییر رنگ داده شده‌اند تا بازار پسند شوند.
گوشت های لاکچری و ماساژ دیده، کیلویی یک میلیون تومان!/ آیا تولید گوشت های ویل تایید شده است؟
هر از گاهی عرضه گوشت های لاکچری در فضاهای اینترنتی و برخی فروشگاه های شمال شهر با قیمت های عجیب و غریب سر و صدا به پا می کند.
مصوبه کارگروه تنظیم بازار برای تعدیل قیمت ۷ کالای اساسی و مصرفی + سند
کارگروه تنظیم بازار به افزایش قیمت سطح بازار ۷ کالای اساسی و مصرفی اشاره کرد وخواستار اقدامات نظارتی و عرضه کالا تارسیدن بازار به تعادل شد.
قیمت چای داخلی کاهش یافت
رییس سازمان چای کشور از کاهش قیمت چای داخلی در مراکز عرضه سطح شهر خبر داد.
افزایش ۳۰۰ تومانی نرخ مرغ در بازار / قیمت مرغ به ۱۴ هزار تومان رسید
چهارآئین از افزایش ۳۰۰ تا ۳۵۰ تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: هم‌اکنون متوسط قیمت هر کیلو مرغ گرم در خرده فروشی‌ها ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۱۴ هزار تومان است.
آخرین قیمت انواع گوشت قرمز در میادین میوه و تره‌بار + جدول قیمت
سازمان میادین میوه و تره بار آخرین قیمت انواع گوشت گوسفندی و گوساله را اعلام کرد. در بین انواع گوشت قرمز هر کیلوگرم ماهیچه گوسفندی بسته‌بندی شرکتی با قیمت 112هزار تومان گران‌ترین و هر کیلوگرم دنبالچه گوساله بسته‌بندی در محل با قیمت 49 هزار تومان ارزان‌ترین انواع گوشت قرمز عرضه شده در میادین میوه و تره‌بار هستند.
تخلف از نرخ‌های جدید نان در برخی نانوایی‌ها
بررسی‌های انجام شده از برخی نانوایی‌های سطح شهر نشان می‌دهد که برخی نانوایی‌ها نرخ‌های جدید اعلامی نان را رعایت نمی‌کنند.
قیمت گوشت گوساله ۳۰هزارتومان کاهش یافت/ تداوم روند نزولی در بازار
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه قیمت هرکیلو گوشت گوساله با حدود ۳۰ هزارتومان کاهش به ۸۵ هزارتومان رسیده است، گفت: روند کاهش قیمت با توجه به فراوانی عرضه، ادامه خواهد داشت.
اُفت لاک پشتی قیمت گوشت با وجود ازدیاد دام در بازار
با توجه به بارش‌های مناسب اخیر، شرایط مساعد مرتع و افزایش تولید دام نسبت به مدت مشابه سال قبل، بسیاری از مسئولان اذعان می‌کنند که قیمت دام زنده اُفت محسوسی در بازار داشته است، این در حالی است که مصرف کنندگان این اُفت قیمت را در بازار لمس نمی‌کنند.
اُفت ۱.۵ درصدی قیمت مرغ در بازار/حداکثر خرید تضمینی مرغ باید ۵۰ هزار تن باشد
حجت از اُفت ۱.۵ درصدی قیمت مرغ خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم ۱۳ هزار و ۲۰۰ تا ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان است.
نرخ رسمی انواع میوه‌های پاییزی اعلام شد
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره به ثبات نسبی انواع میوه و صیفی جات در بازار گفت: در ایام اربعین قیمت میوه افزایش نخواهد داشت.
نیترات خیارهای بازار استان البرز بالاتر از حد مجاز/پوست خیار را نخورید
نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد میزان نیترات در خیارهای عرضه‌شده در بازار استان البرز بیش از حد مجاز تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی و سازمان استاندارد ملی ایران است. از آن‌ جایی که میزان نیترات در بخش پوست خیار بیش از سایر قسمت‌های آن است، بهتر است پوست خیار قبل از استفاده کنده شود. بالا بودن غلظت نیترات در سبزیجات می‌تواند تاثیرات منفی بر بدن بگذارد.
صفحه ۱ از ۵ ۲ ۳ ۴ ۵