پنج شنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۴
۱۲:۳۷

جایگاه ویژه تبلیغات

یکساله (شهریور94)
از اینکه سایت سینا تجارت را جهت بازدید انتخاب کردید متشکریم ....تلفن تماس : 3-22048132

آگهی بازرگانی

پخش و توزیع مواد غذایی میثاق
ژورگراف
خبرگزاری حلال

تازه ها

سرویس خبری کنسرو، فرآورده های گوشتی، غذای آماده و نیمه آماده

در پی اجرای طرح تشدید نظارت دامپزشکی استان
به گزارش فودنا ، در پی اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز تولید، تهیه و عرضه فرآورده های خام دامی توسط اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی در ماه رمضان امسال، 6 واحد متخلف تعطیل و 104 پرونده...
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۱
دبیر انجمن صنایع فرآورده‌های گوشتی ایران گفت:‌ بسیاری از کارخانه‌ها به سمت تولید سوسیس و کالباس بدون گوشت می‌روند اما تولید فرآورده‌های گوشتی با منابع گیاهی در ابتدای راه است و است...
یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷
دبیر انجمن صنایع فرآورده‌های گوشتی ایران با اشاره به اینکه استاندارد قبلی تولید خمیرمرغ در حال اصلاح است تا به تایید کمیته ملی استاندارد برسد، اظهار کرد: در صورت تایید این کمیته شا...
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۹
معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور گفت: اغلب درخواست‌ها برای واردات گوشت گاومیش یا همان بوفالو از سوی کارخانه‌های سوسیس و کالباس است.
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴
کاله
به نقل از سایت خبری غذای استرالیا (Australian Food News) و بر اساس بازارسنجی‌های شرکت بین‌المللی تحقیقات بازار یورو مانیتور (Euromonitor)، بسیاری از برندهای صنایع غذایی بسته‌بندی‌ش...
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۴۰
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: کالاهایی که سلامت جامعه را به مخاطره می‎اندازد شناسایی شدند.
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۳۸
پیروزبخت :
رییس سازمان ملی استاندارد تصریح کرد: خمیرمرغ ممکن است به عنوان خوراک دام یا غذای سگ و گربه استفاده شود اما به هیچ وجه اجازه استفاده از آن را در فرآورده‌های گوشتی نمی‌دهیم.
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۹
متخصص بهداشت مواد غذایی ارومیه تاکید کرد: تشخیص تقلبات در فرآورده‌های گوشتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۰
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی سازمان خصوصی سازی؛
سازمان خصوصی سازی کشور در گزارش عملکرد اردیبهشت ماه ضمن اعلام فهرست شرکتهای آماده برای واگذاری، از واریز 16 هزار میلیارد ریال به خزانه کشور در مدت یاد شده خبر داد.
جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹
پروتئین مورد نیاز روزانه خود را به غیر از گوشت می‌توانید از 5 منبع، تامین کنید.
جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۵۲
مدیر کل فرآورده های غذایی آرایشی و بهداشتی سازما ن غذا و دارو، نحوه صدور مجوز بهداشتی شرکت های تولید فرآورده های گوشتی را اعلام کرد.
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۵
مصطفی یاسایی رئیس شرکت پشتیبانی امور دام در پاسخ به این سئوال که گوشت قرمز از چه کشورهایی وارد می شود افزود: این شرکت، گوشت قرمز مورد نیاز را فقط از برزیل خریداری می کند.
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۵۲
دبیر انجمن تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی خراسان رضوی گفت: استفاده از گوشت حیوانات متفرقه در تولید سوسیس و کالباس در مشهد کذب است.
پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۴۲
سالن7
انجمن صنفی فرآوردههای گوشــتی ایــران برای نخستین بار به نمایندگی از سوی بیش از یکصد شرت عضو خود در نمایشــگاه بینالمللی »ایران آگروفود« حضوری قدرتمند یافته است.
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۱۶
رییس اداره نظارت بر بهداشت‌عمومی اداره‌کل دامپزشکی استان کرمان گفت: عرضه گوشت چرخ کرده از قبل آماده شده ممنوع است و گوشت صرفاً باید در حضور مشتری چرخ شود.
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴
با وجود آنکه بسیاری سوسیس و کالباس را جزو مواد خوراکی ارزان قیمت می‌دانند، قیمت یک کیلوگرم ژامبون ممتاز گوشت که در برخی برندها بیش از 30 هزار تومان است با قیمت یک کیلوگرم گوشت گوسف...
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۰
دبیرکانون انجمن‌های صنایع غذایی تصریح کرد: از گوشت بوفالو در تولید سوسیس و کالباس استفاده نمی‌شود و اگر به فرض هم از این گوشت در تولید فرآورده‌های گوشتی استفاده شود در حد استاندارد...
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۸
گوشت بوفالوی هندی، پرونده‌ای که هر روز فصلی جدید برایش باز می‌شود؛ ناهماهنگی بین دستگاه‌های نظارتی، اتهامات، مخالفت‌های پشت پرده برخی مسئولان و ... را به همراه داشت اما نهایتا مشخص...
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰
معاون رئیس سازمان نظارت بر کشاورزی روسیه با اشاره به موافقت احتمالی این کشور برای واردات گوشت و پنیر از ایران گفت روسیه قصد دارد در مقابل این کالاها غلات به ایران صادر کند.
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲
رئیس انجمن صنفی گاوداران با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت علوفه در سال‌جاری، از واردات بی‌رویه گوشت قرمز به کشور انتقاد کرد.
یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱
رئیس اتحادیه طباخان در مورد تعداد کله پاچه‌ای که روزانه فروخته می‌شود، می‌گوید: «در حال حاضر هر روز بین 10 تا 12 هزار دست کله پاچه در تهران و حومه توزیع و مصرف می‌شود».
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: نباید با هر کمبودی به سمت واردات برویم.
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۸
متخصص بهداشت و کنترل مواد غذایی سازمان دامپزشکی گفت: ماهانه ۲ میلیون قطعه مرغ تخم‌گذار پایان دوره، زیر نظر سازمان دامپزشکی کشتار و برای تبدیل خمیرمرغ راهی مراکز تولید فرآورده‌های گ...
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
رئیس اتحادیه مرغداران گوشتی خراسان رضوی نوسان قیمت را مهم‌ترین معضل مرغداری کشور و بازدارنده صادرات مرغ دانست.
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۵۰
دبیر سندیکای صنایع کنسرو از ارائه درخواست شفاهی تولیدکنندگان این صنعت به سازمان حمایت برای افزایش ۵ تا ۸ درصدی قیمت محصولات کنسروی خبر داد.
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸
مدیرکل نظارت بر فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، در خصوص عرضه سوسیس و کالباس حیوانات حرام گوشت در برخی از فروشگاه های پایتخت، توضیحاتی ارائه داد.
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۳۳
شرکت فرآورده های غذایی سمیه، با تلاش بی دریغ خود در سال 1393، نایل به دریافت گواهینامه اهتمام به کیفیت سازمان غذا و دارو گردید.
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۰
دبیر انجمن تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی البرز گفت: بحث آلوده بودن گوشت گاومیش هندی، هزینه تولید کارخانه‌های تولیدکننده فرآورده‌های گوشتی را افزایش داده و به همین دلیل درخواست افز...
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۹
رئیس مرکز اصلاح نژاد دام و بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه سرانه تولید گوشت قرمز در دنیا ۱۴ کیلوگرم است، گفت: این رقم در کشور حدود ۱۰ کیلوگرم است و سال گذشته حد...
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۶
به گزارش فودنا، اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی از 20 ساله بودن ابنیه برخی کشتارگاه های استان خبر داد.
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۶
رییس سازمان غذا و دارو ضمن اشاره به تاثیر مخرب قاچاق فرآورده‌های سلامت محور بر سلامت مردم در تاکیدی چند باره مبنی بر آنکه استفاده از خمیرمرغ فعلی در فرآورده‌های پروتئینی به هیچ وجه...
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱
سازمان ملی استاندارد اعلام کرد که هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد نظارت بر کیفیت گوشت قرمز و سفید در کشور ندارد.
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۴
سازمان ملی استاندارد اعلام کرد:
سازمان ملی استاندارد ایران با تکذیب اظهارات عنوان شده در یکی از رسانه‌ها، مجددا بر عدم استفاده از خمیر مرغ در تولید سوسیس و کالباس تاکید کرد.
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۲۶
گزارش قدس انلاین از سریال گوشتهای الوده
طی روزهای گذشته به طور مشروح به مساله گوشتهای بوفالوی هندی که طی سالهای گذشته به کشور وارد شده وامسال نیز اگر حساسیتها دراین زمینه وجود نداشت وارد کشور میشد ، پرداختیم .
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۴۸
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از تولید زیرپله ای خمیر مرغ خبر داد و گفت: وقتی قیمت یک کیلو سوسیس و کالباس از یک کیلو گوشت کمتر است، حتما جایی اشکال دارد.
دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
در حالی که سال گذشته تولید خمیرمرغ و مصرف آن در فرآورده‌های گوشتی ممنوع و باعث اختلاف نظراتی بین دستگاه‌های نظارتی شد، رییس سازمان دامپزشکی از عدم ممنوعیت تولید خمیرمرغ تحت نظارت ا...
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۱
مدیرکل امور استان های وزیر جهاد کشاورزی گفت: در خصوص خرید گوشت بوفالو برای کارخانجات سوسیس و کالباس در سال های گذشته مجوز صادر شده بود اما هیچگونه مجوزی در سال جاری برای واردات صاد...
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹
رئیس سازمان دامپزشکی کشور از روند کاهشی واردات گوشت منجمد بوفالو خبر داد و گفت: سال گذشته بین 4 تا 5 هزار تن گوشت بوفالو هندی به منظور تهیه سوسیس و کالباس وارد کشور شده است.
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۳۷
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده های گوشتی ایران گفت: ار آنجا که گوشت بوفالو در ردیف گوشت‌های قرمز قرار دارد، بر روی سوسیس و کالباس‌هایی که در آنها از گوشت بوفالو استفاده شده ا...
سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۷
عضو سندیکای صنایع کنسرو گفت: قیمت محصولات کنسروی در سال جاری افزایش نمی یابد و در صورت کاهش هزینه‌های تمام شده قیمت این محصولات احتمالا کاهش خواهد داشت.
یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
دبیر انجمن صنفی فراورده های گوشتی ایران با طبیعی دانستن افزایش قیمت صنایع غذایی ، گفت: هنوز درخواست افزایش قیمتی در فراورده های گوشتی نداشته ایم.
جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
رئیس سازمان دامپزشکی کشور هرگونه تبلیغ و وجود مرغ ارگانیک را رد کرد.
چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲
معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اقدامات دولت در زمینه متعادل ساختن بازار مرغ، گفت: در پی اقدامات انجام شده حدود دو هفته دیگر قیمت این کالا متعادل خواهد شد.
چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۵۲
مدیر کل اداره استاندارد استان تهران از توقیف بیش از 7000 کیلوگرم سوسیس و کالباس غیر استاندارد طی سال گذشته در استان تهران خبر داد.
دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۳۹
در حالی که منابع هندی از پیشنهاد ایران برای تجارت ترجیحی خبر می دهند، رییس سازمان دامپزشکی در زمینه واردات گوشت بوفالو از این کشور گفت: در گذشته این محصول تنها برای فرآورده‌های گوش...
یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
اداره کل استاندارد تهران با تاکید بر توقیف بیش از هفت هزار کیلو سوسیس و کالباس غیراستاندارد در سال گذشته، بر رعایت نکات بهداشتی در مصرف و خرید فراورده های گوشتی هشدار داد.
یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۴۲
مدیرعامل اتحادیه سراسری پرورش مرغ گوشتی گفت: 60 هزار تن گوشت مرغ به کشورهای منطقه صادر شده است
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
سوسیس و کالباس در دراز مدت باعث سرطان گوارش می‌شود.
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۹:۴۸
غذاهای آماده و کنسروی که اخیرا تنوع و فراوانی بیشتری پیدا کرده و متقاضیان خاص خود را هم دارند، قیمتشان تا 27 هزار تومان هم پیش رفته است اما با این حال، در ماه‌های اخیر ثبات بازار د...
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۹:۰۵
به نقل از واحد روابط عمومی در راستای معرفی محصولات انجمادی و فرهنگ سازی استفاده از آن و دسترسی آسان تر،گروه غذاهای آمادهشروع به تاسیس فروشگاه های انجمادی پمینا نموده است.
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۸
 صفحه ۱ از ۴   ۲   ۳   ۴   بعدی »