شنبه، ۸ فروردین ۱۳۹۴
۱۳:۵۰

نمایشگاه های صنایع غذایی

خانواده صنعت غذا

لینک نمایشگاه های صنایع غذایی

نمایشگاه های داخلی 89

نمایشـگاه نـان شیرینی شکلات فراورده های غذایی و صنایع وابسته سال 94
http://www.yazdfair.ir/
نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی بوشهر
http://www.bushehr-fair.com/
نمایشگاه نان ، شیرینی و شکلات ، فرآورده های غذایی و صنایع وابسته
http://www.tajhizdama.com/

تقویم نمیشگاهی سال 89 ایران

نمایشگاه های خارجی 89 که در ایران نمایندگی دارند.

آخرین اخبار نمایشگاهی

موسسه خیریه فرهاد در نخستین سال های فعالیت ویژه خود در حمایت از زنان بی سرپرست مبتلا به سرطان اقدام به برگزاری بازارچه خیریه کرد.
نخستین نمایشگاه تخصصی صنایع تبدیلی کشاورزی وماشین آلات صنایع غذایی درحالی درهمدان آغاز شده که بارها صنایع تبدیلی حلقه مفقوده کشاورزی همدان اعلام شده و امید است این نمایشگاه گرهی از...
نمایشگاه بزرگ عرضه مستقیم پوشاک، منسوجات و مواد غذایی که ویژه نوروز 94 است، با حضور برخی از مقامات وزارت صنعت ، معدن و تجارت گشایش یافت.
۱۲ و ۱۳ اسفند ماه سال جاری:
نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی روش‌های افزایش ماندگاری فرآورده‌های غذایی (بدون مواد افزودنی) ۱۲ و ۱۳ اسفند ماه جاری با حضور مسوولان و مقامات ۳۰ سازمان و نهاد دولتی، مدیران و کار‌شنا...
جشنواره بزرگ شیرینی، شکلات و تنقلات با همکاری انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران و اتحادیه صنف قنادان و ده ها شرکت عرضه کننده، در محل نمایشگاهی برج میلاد تهران آغاز به ...
مدیرعامل مرکز آموزش بازرگانی از برگزاری همایش کاربردی تجارت با ترکیه در 12 بهمن ماه در محل سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما خبر داد.
دهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی شامل ماشین آلات، نهاده ها ومکانیزاسیون سه شنبه شب طی مراسمی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت.
سومین جشنواره عسل با عنوان «عسل آباد» با هدف ترویج فرهنگ تغذیه سالم ۲۹ بهمن تا ۹ اسفند در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود.
14 الی 17 اسفند ماه
به گزارش فودنا، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی صنایع غذایی استانبول در تاریخ 14 تا 17 اسفند ماه برگزار میگردد.
اولین نمایشگاه بین المللی زیتون، روغنهای خوراکی، روغن زیتون، دانه
های روغنی، ماشین آلات و فناوریهای وابسته(Olivex.2015) با مجوز
رسمی شرکت نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایر...
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه نمایشگاه‌های بهاره مسکنی موقت برای تامین مایحتاج مردم است، گفت: ۴ کالای اساسی با تخفیف ۱۰ درصدی از ششم اسفند در قالب نمایشگاه بهاره عرضه می‌...
19 لغایت 23 بهمن در دبی
به گزارش فودنا، گالفود در گام بیستم خود به عنوان بزرگترین نمایشگاه غذایی و هتل داری از 19 الی 23 بهمن ماه میزبان فعالان صنعت غذایی از سراسر دنیا می باشد.
دهمین نمایشگاه اختصاصی بازرگانی - صنعتی جمهوری اسلامی ایران به منظور معرفی کالای ایرانی و امکان مراودات و مبادلات تجاری در عشق‌آباد ترکمنستان برپا می‌شود.
طبق اطلاع واصله از سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل، اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی بهداشت، تجهیزات پزشکی و مواد غذایی در تاریخ 15-18 اردیبهشت ماه 1394 در کابل برگزاری می گردد.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با تاکید بر اهمیت امنیت غذایی در سلامت شهروندان از برگزاری جشنواره هفته ارگانیک در بوستان‌ گفت‌و‌گو خبر داد.
قرار است اوایل اسفند ماه نمایشگاه صنعتی و بازرگانی ایران در عشق‌آباد پایتخت ترکمنستان برگزار شود.
برگزاری نمایشگاه بزرگ صنعتی و بازرگانی ایران طی روزهای ششم تا هشتم اسفند ماه امسال در کشور ترکمنستان، مورد توجه مقامات و رسانه های این کشور قرار گرفته است.
معاون گردشگری میراث فرهنگی لرستان گفت: نمایشگاه مشترک ویژه ایام نوروز در 4 شهرستان استان برگزار خواهد شد.
نشست همکاری وزرای صنعت کشورهای عضو دی هشت 6 تا 8 بهمن در تهران برگزار می‌شود.
نخستین نمایشگاه بین الملی چای، قهوه، کافی شاپ و صنایع وابسته با حضور 30 شرکت داخلی و خارجی از دهم بهمن ماه در جزیره کیش آغاز بکار می کند.

نام فرستنده :
پست الکترونیک : *  
عنوان : *
پیشنهاد :