نمایشگاه های داخلی 89

تقویم نمایشگاهی سال 89 ایران

نمایشگاه های خارجی 89 که در ایران نمایندگی دارند.

آخرین اخبار نمایشگاهی

سهم ناچیز ایران از صادرات آرد به عراق و افغانستان/ گردش مالی 80 هزار میلیارد تومانی صنعت غذای ایران
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی تهران گفت: عراق سالانه یک میلیون تن و افغانستان 700 هزار تن آرد وارد می‌کند که سهم ایران از این بازار ناچیز است.
نمایشگاه صنایع غذایی و هتلداری اسپانیا ۲۰۱۸ 2018 HIP
به گزارش فودنا، نمایشگاه صنایع غذایی و هتلداری اسپانیا (2018 HIP) با فعالان تجهیزات مربوط به محصولات غذایی و صنایع هتل داری از تاریخ 30 بهمن-02 اسفند 96 (19-21 فوریه 2018) در اسپانیا (مادرید) برگزار می شود.
ساری میزبان برگزاری همایش کاربردهوش هیجانی در مدیریت
مشاور نمونه کسب و کار در گفت و گو با خبرنگار فودنا مازندران، با بیان اینکه هوش هیجانی در واقع توجه به انسان در سازمان‌ها است، اظهار کرد: هوش هیجانی ابزاری نوین و شایسته در دستان مدیران کسب و کار برای هدایت افراد درون‌ سازمان، مشتریان برون‌ سازمان و تامین رضایت آن ها است. هوش هیجانی موضوعی است که سعی در تشریح و تفسیر جایگاه هیجان‌ها و احساسات در توانمندی‌های انسانی دارد.
لوگوتایپ " نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی البرز " رونمایی شد
لوگو تایپ سومین نمایشگاه صنایع غذایی البرز که در تاریخ 24 تا 27 بهمن ماه در کرج برگزار می شود، رونمایی شد.
اولین نمایشگاه تخصصی " کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای البرز "
هم زمان با سومین"نمایشگاه صنایع غذایی" ۲۴ تا ۲۷بهمن ماه"نمایشگاه تخصصی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای البرز" برپا می شود
گردهمایی بزرگ تولیدکنندگان خشکبار و آجیل
پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، آجیل، میوه‌های خشک و صنایع وابسته((IRANNUTEX2018 از تاریخ ۱3لغایت16دی¬ماه با حضور ده ها شرکت و واحد تولیدی و فرآوری و همچنین شرکت های بزرگ صادراتی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی هران برگزار خواهد شد.
طعم خوش محصولات ایرانی در نمایشگاه توانمندی های تولیدکنندگان کوچک
محصولات و تنقلات ایرانی در نمایشگاه «توانمندی های تولیدکنندگان کوچک» گرد هم آمده؛ عسل آذربایجان، چای لاهیجان، بادام آستانه اشرفیه، شیرینی یزد و... جلوه ای از تولید بنگاه های خرد و متوسط و حتی کسب و کارهای خانگی است که گوشه ای از چرخ اقتصادی کشور را می چرخاند.
دومین دوره کنفرانس دستاوردهای نوین در صنایع غذایی و تغذیه سالم در تهران
"دومین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در صنایع غذایی و تغذیه سالم" در 28 دی ماه 1396 و در تهران برگزار خواهد شد.
سومین نمایشگاه تخصصی " صنایع غذایی البرز " برگزار می شود
با مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت و با همکاری شرکت توسعه نمایشگاه های بین المللی و دائمی استان البرز، سومین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی البرز در تاریخ 24 تا 27 بهمن ماه در کرج برگزار خواهد شد.
بررسی فناوری‌های نوین در کشاورزی پایدار در یک کنفرانس بین‌المللی
هشتمین کنفرانس بین‌المللی کشاورزی پایدار در محیط زیست، غذا، انرژی و صنعت با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از متخصصان و کارشناسان بین‌المللی، فردا در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.
برپایی هشتمین نمایشگاه کشاورزی در بجنورد با حضور 9 استان
رئیس منطقه ۲ نظام مهندسی کشاورزی کشور از برپایی هشتمین نمایشگاه کشاورزی در بجنورد با حضور 9 استان خبر داد.
نمایشگاه بین‌المللی روغن‌های خوراکی برگزار می‌شود
نمایشگاه بین‌المللی روغن های خوراکی، دانه های روغنی، ماشین آلات و صنایع وابسته با حضور ۱۳ کشور خارجی از ۷ الی ۱۰ آذرماه در تهران برگزار می‌شود.
جشنواره انار اشرف بهشهر گامی برای حمایت از تولیدات کشاورزی مازندران
انار اشرف از قدیم الایام در شرق مازندران و شمال ایران مطرح بوده که برپایی چندین باره جشنواره انار اشرف در بهشهر گامی اساسی در جهت حمایت از تولیدکننده بخش کشاورزی استان خواهد بود.
نمایشگاه تخصصی مواد غذایی سازمان منطقه آزاد انزلی
اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی مواد غذایی،نوشیدنی ها،آرد و نان،شیرینی و شکلات،ماشین آلات و صنایع وابسته با محوریت صادرات به کشورهای حوزه دریای خزر و آسیایی میانه در تاریخ 10 لغایت 13 بهمن ماه در سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.
نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی،شیرینی،شکلات و صنایع وابسته در یزد
اولین نمایشگاه صنایع غذایی،محصولات کشاورزی،محصولات لبنی ،نان ،شیرینی ،شکلات ،صنایع وابسته و بسته بندی در تاریخ 12 لغایتت 15 دی ماه 96 در یزد برگزار خواهد شد.
گردهمایی بزرگ مدیران صنایع روغنهای خوراکی و دانه های روغنی
همایش و نمایشگاه بین المللی روغن های خوراکی، دانه های روغنی ، ماشین آلات و صنایع وابسته 7 الی 10 آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می شود.
حضور 14 کشور در دومین نمایشگاه بین المللی گوشت و فرآوردهای گوشتی حلال تهران
ده ها شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و چهارده کشور مناطق مختلف جهان از 22 تا 25 آبان ماه در دومین نمایشگاه بین ­المللی گوشت، فرآوردهای گوشتی و پروتینی حلال و صنایع وابسته تهران، گردهم می آیند و جدیدترین تولیدات، صنایع و تجهیزات، ماشین آلات و خدمات خود را ارائه و در معرض دید مخاطبان قرار می دهند.
نمایشگاه‌های تخصصی جایگزین نمایشگاه آگروفود می‌شوند/ آگروفود تبدیل به بنگاه‌داری شده است
علی شریعتی گفت: مطابق برنامه ششم توسعه نمایشگاه‌ها باید توسط اتاق‌های سه گانه برگزار شود و از حیطه سازمان توسعه و تجارت خارج شود زیرا اکنون برگزاری این نمایشگاه تبدیل به نوعی بنگاهداری شده است
نمایشگاه تخصصی کشاوری، دام، طیور کشور در اراک گشایش یافت
یازدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام، طیور، باغبانی ، نهاده ها و صنایع وابسته شامگاه سه شنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی غرب کشور در اراک گشایش یافت.
برپایی نمایشگاه تخصصی بازرگانی و صنعتی ایران در استانبول
نمایشگاه تخصصی بازرگانی و صنعتی ایران در استانبول، فردا چهارشنبه با حضور وزیر صنعت و سایر مسئولان کشورمان بازگشایی می‌شود.