نمایشگاه های داخلی 89

تقویم نمایشگاهی سال 89 ایران

نمایشگاه های خارجی 89 که در ایران نمایندگی دارند.

آخرین اخبار نمایشگاهی

تغییر زمان برگزاری نمایشگاه ایران آگروفود 2020
با عنایت به اولویت در نظر گرفتن رفاه حال و سلامت شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه ایران آگروفود ٢٠٢٠؛ تاریخ برگزاری نمایشگاه با هماهنگی و همکاری همه جانبه شرکت سهامی نمایشگاه‌ها به ١٣ تا ١٦ مهرماه مصادف با ٤ تا ٧ اکتبر موکول شد.
رشد ۱۵۷ درصدی تعداد شرکت های مشارکت کننده در نمایشگاه های خارج از کشور
مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با اشاره به اجرای قانون اساسنامه شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی مبنی بر برگزاری نمایشگاه ها در داخل و خارج از کشور گفت: برگزاری نمایشگاه در خارج و داخل کشور از مهم ترین وظایف شرکت سهامی محسوب می شود؛ از این رو در سال جاری میانگین متراژ اختصاص یافته به فضاهای نمایشگاهی در مقایسه با سال ۹۷، در حدود ۱۶ درصد افزایش یافت.
کلیه نمایشگاه‌های فصلی و بهاره تعطیل شد
اخیرا رئیس اتاق اصناف ایران طی نامه‌ای اعلام کرد که کلیه نمایشگاه‌های فصلی و بهاره با هدف پیشگیری از گسترش ویروس کرونا لغو شده است و به گفته نایب رئیس اتاق اصناف ایران، فروش‌های فوق‌العاده آخر سال در فروشگاه‌های بزرگ و فروشگاه‌های زنجیره‌ای انجام خواهد شد.
تعطیلی تمام نمایشگاه‌های بهاره به منظور پیشگیری از شیوع کرونا
ممبینی گفت: به منظور پیشگیری از شیوع و گسترش کرونا ویروس، کلیه نمایشگاه‌های فصلی و بهاره تعطیل است.
۲۰۰ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در سراسر کشور برگزار می‌شود
به گفته معاون بازرگانی داخلی و دبیر کارگروه تنظیم بازار بیش از دویست نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در آستانه عید نوروز برگزار می شود.
حمایت از صنایع و واحدهای تولیدی کوچک، مسیر رونق تولید
نمایشگاه عرضه مستقیم با هدف تأمین مایحتاج شهروندان در روز‌های پایانی سال و حمایت از واحد‌های تولیدی کوچک مناطق مختلف کشور، آغاز بکار کرد.
دلیل مخالفت اصناف با برپایی نمایشگاه بهاره
دبیر اتاق اصناف تهران با بیان اینکه واحدهای سطح شهر توان پاسخگویی به نیاز جامعه را دارند، گفت: اصناف با برگزاری نمایشگاه‌های فصلی مخالف است اما بنابر تکلیف قانونی، نمایشگاه های بهاره را برگزار می کند.
جزییات برنامه ویژه برگزاری نمایشگاه‌های فروش بهاره اعلام شد
سخنگوی ستاد تنظیم بازار با اعلام این مطلب افزود: تدابیر ویژه ای برای ارامش بخشی به بازار و تامین اقلام مورد نیاز مردم در این ایام پیش بینی شده است که برگزاری نمایشگاه‌ها و برنامه های فروش فوق العاده در تهران و سایر استان‌ها از آن جمله است.
در نمایشگاه‌های دنیا چه می‌گذرد؟
اتاق بازرگانی تهران در گزارشی به بررسی وضعیت صنعت نمایشگاهی جهان در سال ۲۰۱۸ پرداخته، صنعتی که در طول یک سال ۱۹۸ میلیارد دلار تولید ناخالص داخلی به وجود آورده است.
برگزاری شانزدهمین نمایشگاه جامع صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته در اصفهان
به گزارش فودنا شانزدهمین نمایشگاه جامع صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته از تاریخ 29 بهمن لغایت 2 اسفندماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان برگزار می شود .
اطلاعیه شماره 1 نمایشگاه ایران آگروفود 2020 برای متقاضیان اعلام شد+ فرم پیش‌ثبت‌نام
به گزارش فودنا، فراخوان ثبت‌نام نمایشگاه ایران آگروفود 2020 که 27 تا 30 خردادماه 1399 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، منتشر شد
برگزاری نمایشگاه های بهاره از اول اسفند در سراسر کشور
قائم مقام وزیر صنعت از برگزاری نمایشگاه های بهاره از اول تا ٢٥اسفند ماه سال جاری خبر داد و گفت: همه کالاهای اساسی با قیمت مصوب عرضه می شود.
فراخوان شرکت در رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت
رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت غذا، دارو، سلامت و کشاورزی به میزبانی شیراز می شود.
نشست معرفی بازار افغانستان برگزار شد
مدیر کل دفتر آسیا و اقیانوسیه از برگزاری نشست معرفی بازار افغانستان با هدف بررسی فرصت‌های تجاری و زمینه‌های همکاری‌های مشترک در سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد.
تخفیف ۵۰ درصدی اجاره غرفه در نمایشگاه‌های داخلی جهت حضور اتحادیه‌ها و تشکل‌های صادراتی
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: مقرر شد شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران با همکاری مجریان نمایشگاهی و بر اساس اعلام سازمان توسعه تجارت ایران، تمهیدات لازم جهت حضور تشکل‌ها و اتحادیه‌های صادراتی در نمایشگاه‌های داخلی را اتخاذ کند.
هنوز تصمیمی برای برگزاری نمایشگاه بهاره نگرفته ایم
رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه برنامه های نظارتی و کنترلی اصناف تا پایان تعطیلات ادامه خواهد یافت، گفت: تا به امروز تصمیمی برای برگزاری نمایشگاه های بهاره اتخاذ نشده و در صورت نیاز و صلاحدید وزارت صنعت، معدن و تجارت این نمایشگاه برگزار خواهد شد.
نخستین نمایشگاه «ایران فودکس» از امروز به مدت 4 روز برگزار می‌شود
نخستین نمایشگاه تخصصی فرآورده‌های غذایی آماده، نیمه‌آماده، کیترینگ، ماشین‌آلات و صنایع وابسته (ایران فودکس) از ۲۴ تا ۲۷ دی‌ماه در محل دائمی نمایشگا‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد شد
رئیس‌جمهور از نمایشگاه دستاوردهای کشاورزی بازدید کرد
حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، از نمایشگاه دستاوردهای کشاورزی بازدید به عمل آورد.
نمایشگاه موادغذایی، نوشیدنی‌ها، خدمات مهمانداری در "ایران مال" برگزار می‌شود
به گزارش فودنا، نمایشگاه مواد غذایی ، نوشیدنی ها ، خدمات مهمانداری از تاریخ 28 بهمن ماه لغایت 1 اسفند 1398 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار می شود.
چهارمین مراسم اعطای نشان امین‌الضرب آغاز شد
چهارمین مراسم اعطای نشان امین‌الضرب به همت اتاق بازرگانی ایران برای تقدیر و معرفی کارآفرینان نمونه کشور آغاز شد.