نمایشگاه های داخلی 89

تقویم نمایشگاهی سال 89 ایران

نمایشگاه های خارجی 89 که در ایران نمایندگی دارند.

آخرین اخبار نمایشگاهی

بیست و چهارمین نمایشگاه ماشین آلات و صنایع وابسته همزمان با نمایشگاه بسته بندی و تجهیزات در باکو - آذربایجان
به گزارش فودنا ، بیست و چهارمین نمایشگاه ماشین آلات و صنایع وابسته همزمان با نمایشگاه بسته بندی و تجهیزات در تاریخ 26 الی 28 اردیبهشت ماه 97 در باکو - آذربایجان برگزار می گردد.
تهران میزبان سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی ایران سبز
ده ها شرکت داخلی و خارجی از 30 فروردین تا یکم اردیبهشت ماه با حضور در سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی ایران سبز؛ نوین ترین طرح ها، برنامه ها، خدمات و صنایع مرتبط با حوزه های باغبانی، صنعت گلخانه سازی، نهاده ها، ماشین آلات و تجهیزات، آبیاری، گل و گیاه و صنایع وابسته را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به نمایش می گذارند
جشنواره سیر در دزفول آغاز به کار کرد
مدیر پایگاه میراث ملی گندی شاپور از آغاز جشنواره سیر در آرامگاه یعقوب لیث صفاری در دزفول خبر داد و گفت: جشنواره با برنامه های متنوعی مثل نمایشگاه صنایع دستی تا ۱۳ ادامه دارد.
برپایی نمایشگاه بهاره راهکار معرفی کالای ایرانی با کیفیت
مقیمی گفت: داشتن بازار فروش امری ضروری برای رونق صنایع داخلی است بنابراین باید ترویج خرید کالای ایرانی تبدیل به یک نهضت ملی شود.
قیمت کالاهای اساسی در نمایشگاه بهاره/ عرضه کالاهای وارداتی در نمایشگاه تخلف است
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: عرضه هر نوع کالای وارداتی در نمایشگاه بهاره به جز برخی کالاهای اساسی وارداتی تخلف است و با آن برخورد قانونی می‌شود.
جزئیات نمایشگاه‌های بهاره امسال اعلام شد
رئیس اتاق اصناف در تشریح جزئیات نمایشگاه‌های بهاره امسال گفت: برای همه محصولات تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصدی نمی‌توان اعمال کرد و نظارت و برخورد با عرضه‌کنندگان کالاهای خارجی در نمایشگاه‌های بهاره شدت پیدا کرده و با هیچکس تعارف نداریم.
نمایشگاه بین المللی صنعت و تولید قطر
به گزارش فودنا ، این نمایشگاه در سه بخش تولیدات، سرمایه گذاری و خدمات خواهد بود و به منظور نمایش کالاها و تولیدات در همه بخش های مورد اشاره، برگزاری کنفرانس های مختلف و تشکیل پاویون ملی دولت ها برگزار می شود.
بیست و چهارمین نمایشگاه ماشین آلات و صنایع وابسته همزمان با نمایشگاه بسته بندی و تجهیزات در باکو - آذربایجان
به گزارش فودنا ، بیست و چهارمین نمایشگاه ماشین آلات و صنایع وابسته همزمان با نمایشگاه بسته بندی و تجهیزات در تاریخ 26 الی 28 اردیبهشت ماه 97 در باکو - آذربایجان برگزار می گردد.
برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در ۵ نقطه شهر تهران
معاون هماهنگی بازرسی اتاق اصناف تهران از برپایی نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا به مناسبت سال جدید در پنج نقطه تهران خبر داد.
بررسی اثرات تغییر اقلیم بر زراعت در موسسه تحقیقات بذر
از سوی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر، سومین کنگره بین‌المللی و پانزدهمین کنگره ملی علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران برگزار خواهد شد.
مصلای امام خمینی (ره) پیشگام در برگزاری نمایشگاه‌های بهاره
مجموعه چهل‌سرای مصلای بزرگ امام‌خمینی(ره) از 25 بهمن تا 4 اسفندماه میزبان نخستین دوره نمایشگاه‌های بهاره با عنوان جشنواره خرید بهاره تهران است، نمایشگاهی که با حضور بیش از 150تولیدکننده و عرضه کننده کالاهای ایرانی برگزار می‌شود.
گردش مالی 11هزار میلیارد تومانی گل و گیاه در ایران
مدیرعامل اتحادیه گل و گیاه به وجود حدود 3هزار هکتار سطح زیرکشت گل و گیاهان زینتی و آپارتمانی در کشور اشاره کرد و گفت: اکنون گردش مالی تولید گل و گیاهان زینتی بیش از 11هزار میلیارد تومان است.
برگزاری نمایشگاه‌های بهاره به اصرار دولت و مردم
رییس اتاق اصناف اعلام کرد: همچنان با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره به سبک و سیاق کنونی مخالف است اما با توجه به استقبال مردم و اصرار دولت، امسال هم به اجبار این نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود.
برگزاری نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی در اوایل اسفند/ حضور ٤٥ شرکت خارجی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی
رییس مرکز مکانیزاسیون کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ٤٥ شرکت مستقل خارجی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی ایران حضور خواهند داشت.
برگزاری نمایشگاه های بهاره از 9 اسفندماه/ضرورت برخورد با نمایشگاه های فاقد مجوز
درستی با اشاره به برگزاری نمایشگاه های بهاره از 9 اسفند در شهر تهران گفت:باید از برگزاری نمایشگاه های فاقد مجوز اصناف جلوگیری شود.
سهم ناچیز ایران از صادرات آرد به عراق و افغانستان/ گردش مالی 80 هزار میلیارد تومانی صنعت غذای ایران
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی تهران گفت: عراق سالانه یک میلیون تن و افغانستان 700 هزار تن آرد وارد می‌کند که سهم ایران از این بازار ناچیز است.
نمایشگاه صنایع غذایی و هتلداری اسپانیا ۲۰۱۸ 2018 HIP
به گزارش فودنا، نمایشگاه صنایع غذایی و هتلداری اسپانیا (2018 HIP) با فعالان تجهیزات مربوط به محصولات غذایی و صنایع هتل داری از تاریخ 30 بهمن-02 اسفند 96 (19-21 فوریه 2018) در اسپانیا (مادرید) برگزار می شود.
ساری میزبان برگزاری همایش کاربردهوش هیجانی در مدیریت
مشاور نمونه کسب و کار در گفت و گو با خبرنگار فودنا مازندران، با بیان اینکه هوش هیجانی در واقع توجه به انسان در سازمان‌ها است، اظهار کرد: هوش هیجانی ابزاری نوین و شایسته در دستان مدیران کسب و کار برای هدایت افراد درون‌ سازمان، مشتریان برون‌ سازمان و تامین رضایت آن ها است. هوش هیجانی موضوعی است که سعی در تشریح و تفسیر جایگاه هیجان‌ها و احساسات در توانمندی‌های انسانی دارد.
لوگوتایپ " نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی البرز " رونمایی شد
لوگو تایپ سومین نمایشگاه صنایع غذایی البرز که در تاریخ 24 تا 27 بهمن ماه در کرج برگزار می شود، رونمایی شد.