نمایشگاه های داخلی 89

تقویم نمایشگاهی سال 89 ایران

نمایشگاه های خارجی 89 که در ایران نمایندگی دارند.

آخرین اخبار نمایشگاهی

نمایشگاه طرح ضیافت در پنج نقطه تهران برگزار می‌شود
فراهانی از برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت از ۲۶ تا ۳۰ اردیبهشت در پنج نقطه تهران خبر داد.
برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت طی چند روز آینده
رئیس اتاق اصناف تهران از برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت در پنج نقطه تهران خبر داد.
برگزاری جشنواره ایده های برتر کشاورزی
به منظور کشف ایده‌های جدید برای رفع مسائل و مشکلات بخش کشاورزی و تبدیل آن به کسب و کارهای نوپا، جشنواره ایده‌های برتر بخش کشاورزی با محوریت سازمان تحقیقات در تابستان امسال برگزار می شود.
هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه تهران آغاز به کار کرد
هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته روز یکشنبه در آیینی با حضور «پیروز حناچی» شهردار و «محسن هاشمی» رئیس شورای شهر تهران در محل بوستان گفتگو کار خود را آغاز کرد.
برگزاری نمایشگاه‌های ماه رمضان منوط به اخذ مجوز/ ۳۰ دلال‌ مرغ در زندان هستند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران گفت: از سال گذشته با برگزاری نمایشگاه‌های تخفیف‌دار در استان تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان مخالفت کردیم و دستورالعمل برگزاری جشنواره‌های فروش فوق‌ العاده را در سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای برگزار خواهیم کرد و هر نمایشگاهی بخواهد برگزار شود، باید از کارگروه تنظیم بازار مجوز دریافت کند.
آغاز جانمائی اینترنتی متقاضیان مشارکت در اگروفود
به گزارش فودنا، جانمائی اینترنتی متقاضیان مشارکت در بخش داخلی گروههای کالائی آگرو و فودتک و فود، شروع شد.
جشنواره ایده‌های برتر کشاورزی برگزار می شود
به همت دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی 25 تیرماه سال جاری در محل سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار می شود.
اعلام گروه‌هایی که امکان حضور در اگرفود را ندارند / متراژ مجاز برای هر متقاضی مشخص شد
به اطلاع کلیه متقاضیان محترم مشارکت در بخش داخلی نمایشگاه ایران آگروفود 2019 که فرم درخواست اولیه و مدارک خود را جهت بررسی ارزی – ریالی را تا تاریخ 15 اسفند 1397 به ستاد برگزاری ارائه نموده اند، می‌رساند با توجه به کثرت متقاضیان مشارکت در نمایشگاه، حداکثر متراژ قابل تخصیص در سالنهای تحت پوشش برای همه گروههای کالائی برای غرفه های کنار دیوار به متراژ تقریبی 36 مترمربع و در قسمت میانی به متراژ تقریبی 100 مترمربع خواهد بود.
عدم شفافیت و احتکار، شگرد سلاطین فساد
بازار توزیع گوشت قرمز، با گذشت چند ماه از افزایش ناگهانی قیمت ها و کاهش توزیع این کالا، همچنان آشفته است و به نظر می رسد احتکار گوشت،یکی از راه های کسب سود بیشتر، تثبیت نرخ های نجومی و امتیازگیری از دولت است.
فعالیت فوق‌العاده نمایشگاه‌های بهاره برای کاهش قیمت اقلام اساسی
با تصمیم ستاد تنظیم بازار، مقرر شد با هدف کاهش قیمت اقلام مورد نیاز، نمایشگاه‌های فروش بهاره در سراسر کشور، با صلاحدید ستادهای تنظیم بازار استانی به صورت فوق‌العاده فعالیت کنند.
آیا نمایشگاه بهاره می‌تواند راه‌حل مبارزه با دلالان باشد؟
عضو هیات مدیره کنفدراسیون صنعت ایران با بیان این‌که هدف از راه‌اندازی نمایشگاه‌های بهاره، مبارزه با دلالان و واسطه‌هایی است که کالاها را احتکار کرده‌اند، اظهار کرد: راه‌اندازی این نمایشگاه‌ها، بهار فروش را از صنعتگران واقعی می‌گیرد.
نمایشگاه‌های بهاره بدون گوشت و مرغ تنظیم بازاری آغاز به کار کرد
نمایشگاه بهاره تهران در حالی آغاز به کار کرد که خبری از توزیع گوشت و مرغ تنظیم بازاری در این نمایشگاه نیست.
نمایشگاه عرضه محصولات کشاورزی به قیمت تنظیم بازاری از فردا آغاز می‌شود
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی گفت: نمایشگاه عرضه محصولات کشاورزی به قیمت تنظیم بازاری در مجموعه چهل‌سرا، ضلغ غربی مصلای امام خمینی تهران از فردا آغاز می‌شود.
نمایشگاه‌های بهاره در ۳ نقطه تهران برگزار می‌شود
نمایشگاه‌های بهاره تهران در سه نقطه پارک ولایت، مصلای تهران و فرهنگسرای خاوران دایر خواهد شد.
آغاز نمایشگاه‎های بهاره از ۱۵ اسفند با ۱۵ درصد تخفیف
دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: در تهران ۳ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و فروش فوق العاده در مجموعه بوستان ولایت، خاوران و مصلی با ۵ تا ۱۵ درصد تخفیف برگزار خواهد شد.
یازدهمین جشنواره علوم و صنایع غذایی ایران با معرفی و تقدیر منتخب‌ها برگزار شد
یازدهمین جشنواره علوم و صنایع غذایی ایران و دهمین همایش تحقیق و توسعه برتر صنایع غذایی امسال با محوریت محصولات لبنی و با عنوان نخستین همایش پژوهش های نوین در حوزه R&D و شرکت های برتر صنایع غذایی با محوریت فرآورده های لبنی با همکاری شرکت صنایع شیر ایران در انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور برگزار شد
فعالیت نمایشگاه‌های فروش بهاره نیمه اول اسفند آغاز می شود
عوض پور گفت: نمایشگاه‌های بهاره با تخفیف ویژه در نیمه اول اسفند در سراسر کشور برپا می‌شود.
ایران باید قطب نمایشگاهی منطقه شود / افزایش درآمد ناخالص ملی با توسعه صنعت نمایشگاهی
حسین زاده گفت:دبی و ترکیه را دو رقیب در صنعت نمایشگاهی برشمرد و افزود به دنبال آن هستیم که ایران قطب صنعت نمایشگاهی منطقه بشود، بویژه آنکه سایتهای نمایشگاهی استانهای مرزی می توانند محل مناسبی برای برگزاری نمایشگاههای مشترک با کشورهای همجوار باشند.
نمایشگاه بهاره نیمه دوم اسفند برگزار می‌شود/ مشارکت اصناف در تنظیم بازار شب عید
ممبینی گفت: نمایشگاه بهاره در نیمه دوم اسفند برگزار می‌شود و همه استان‌ها در اجرای آن اعلام آمادگی کرده اند.
برگزاری یازدهمین کنگره اتاق های بازرگانی جهان (WCC) در برزیل
یازدهمین کنگره اتاق های بازرگانی جهان (WCC) با شعار "خلق یک آینده مشترک" از تاریخ 22 لغایت 24 خرداد ماه سال 1398 با حضور روساء و مقامات اتاق های بازرگانی و رهبران کسب و کارهای جهانی توسط فدراسیون اتاق های بازرگانی جهان (WCF) و کنفدراسیون انجمن های تجارت و کسب و کار برزیل در شهر ریودوژانیرو- برزیل برگزار خواهد شد.