جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۳
۱۴:۱۱

ژورگراف
پخش و توزیع مواد غذایی میثاق

 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی » 

به گزارش فودنا، اولین جلسه هم اندیشی جشنواره برترین های صنعت بسته بندی بارویکرد توسعه اشتغال پایدار، با حضور مسئولان مجمع تشخیص مصلحت نظام، سازمان استاندارد، وزارت صنعت، معدن و تجا...
خطر بروز تب برفکی در استان خراسان رضوی
به گزارش فودنا، با توجه به بروز چند کانون بیماری تب برفکی در برخی شهرستانهای استان از جمله؛ مشهد، تربت جام، نیشابور ،کلات و سرخس اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی، نسبت به شیوع این بیم...
علی اسدیان، نایب رئیس هیات مدیره شرکت صنایع شیر ایران :
علی اسدیان، نایب رئیس هیات مدیره شرکت صنایع شیر ایران در گفت‌وگو با «دنیای اقتصاد»، که به بهانه انتخاب شرکت متبوعش به عنوان شرکت سرآمد صنعت غذا انجام شد، با مرور برخی چالش‌های صنعت...
قاضی‌پور خطاب به وزیر اقتصاد:
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از وزیر اقتصاد خواست که این وزارتخانه نظارت، مدیریت و کنترل بیشتری روی بازار بورس و کالا داشته باشد.
باتوجه به افتتاح تالار صادراتی بورس کالای ایران در آبان سال88 و صادرات انواع محصولات پتروشیمی، فرآورده‌های نفتی، معدنی و کشاورزی و همچنین عرضه انواع محصولات پتروشیمی و کشاورزی کشور...
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: بلوک 33 درصدی شرکت ساختمانی عمران تکلار و 20 درصدی سهام توسعه نیشکر و صنایع جانبی اوایل آذرماه امسال در فرابورس عرضه می شوند.
در روز شنبه 10 آبان ماه، چهار هزار تن ذرت دانه‌ای اردبیل و 500 تن ذرت دانه‌ای کرمانشاه به ترتیب به قیمت‌های پایه 9200 و 8500 ریال در هر کیلو در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایر...
سپهرمیرسعیدی، محقق وخبرنگار افتخاری فودنا:
باتوجه به اینکه آبیاری سطحی به‌عنوان روش متداول در جهان محسوب می‌گردد، اما به لحاظ نیاز به ارتقاء کالائی مصرف آب و افزایش روزافزون هزینه تأمین آب و نیز محدودیت منابع در دسترس، تمای...
گروه قندی بازار طی چند ماه گذشته به واسطه عدم تعیین دقیق نرخ محصول در ستاد تنظیم بازار در ابهام به سر می‌برد و سهامداران این صنعت شیرین از مسئولان تقاضای رسیدگی فوری به مسئله قیمت‌...
مدیرعامل یکی از کارگزاری‌ها با بیان اینکه قراردادهای آتی کنجاله سویا قدرت پیش بینی به فعالان بازار این کالا می‌دهد، خواستار دسترسی فعالان بازار کنجاله سویا به انبارهای استاندارد شد...
برای نخستین بار تالار صادراتی بورس کالای ایران امروز دوشنبه شاهد عرضه مرغ منجمد است.
معادل 2400 تن مرغ منجمد رنج 1 و 2 در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران امروز عرضه می شود؛ این کالا از سوی شرکت پیشگامان نصر زنجان روی تابلوی عرضه می رود.
روز دوشنبه 5 آبان ماه، با عرضه مرغ منجمد شرکت پیشگامان نصر زنجان اولین عرضه این کالا در تالار صادراتی بورس کالای ایران ثبت می شود.
اگر دولت زمینه عرضه محصولات وارداتی کشاورزی را در بورس کالا فراهم کند، عمده مشکلات کنونی در قیمت گذاری و حجم عرضه و تقاضا برطرف می شود.
معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران از راه‌اندازی معاملات قراردادهای آتی کنجاله سویا برای اولین بار در پاییز امسال خبر داد.
معاون اداره پنبه و دانه های روغنی وزارت جهاد کشاورزی بر متعادل شدن بازار کنجاله سویا و شفافیت در نوسان قیمت های این محصول از طریق معاملات آتی بورس کالای ایران تاکید کرد.
مدیرکالایی کارگزاری بانک کشاورزی گفت:راه‌اندازی معاملات آتی کنجاله سویا و مدیریت ریسک قیمتی این محصول در بورس کالا نگرانی مرغداران و دامداران را رفع خواهد کرد.
به گزارش شبکه خبری صنایع غذایی ایران، جشنواره ملی طراحی بسته بندی که در تاریخ 29 مهرماه 93 در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار می شود.
قراردادهای آتی زیره سبز تحویل آبان ۹۳، از روز دوشنبه(۱۴ مهر) راه اندازی شده و قابل معامله خواهد بود.
گفت‌وگوی ما با حسین پناهیان، مدیرعامل بورس کالا درباره وضعیت امروز بورس کالا و تهدیدها و فرصت‌های پیش‌روی آن است را در زیر می خوانیم:
 صفحه ۱ از ۵   ۲   ۳   ۴   ۵   بعدی » 

ژورگراف
پخش و توزیع مواد غذایی میثاق

امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت : ۱۴:۱۱   
[ ۱۳۸۴ ]  ::  [ ۱۳۸۵ ]  ::  [ ۱۳۸۶ ]  ::  [ ۱۳۸۷ ]  ::  [ ۱۳۸۸ ]  ::  [ ۱۳۸۹ ]  ::  [ ۱۳۹۰ ]  ::  [ ۱۳۹۱ ]  ::  [ ۱۳۹۲ ]  ::  [ ۱۳۹۳ ]
تعداد اخبار : ۱۲
افزایش کیفیت نان با آزاد سازی قیمت  
کرمی با اشاره به لزوم آزادسازی قیمت نان گفت:با آزادسازی قیمت نان رقابت بیشتر می شود ودر پی آن کیفیت نان افزایش می یابد.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۱:۱۱

بارندگی‌های شدید عامل کاهش عرضه گوجه‌فرنگی/ تولید مشکلی ندارد  
معاون امور زراعت وزارت جهادکشاورزی عامل کاهش عرضه گوجه‌فرنگی را بروز بارندگی‌های شدید و سرما عنوان کرد و گفت: کشت این محصول برای زمستان خوب انجام شده است.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۱:۰۹

«خمیر مرغ‌» همچنان غیرمجاز است  
مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو اخبار منتشر شده درباره استفاده از خمیر مرغ را تکذیب و توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: «خمیر مرغ‌» همچنان غیرمجاز است.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۱:۰۵

خواستار تمدید خرید توافقی برنج در استان‌های مازندران و گلستان هستیم  
علیزاده شایق گفت: سازمان خدمات تعاون روستایی و کشاورزی خرید توافقی برنج را در استان گیلان تمدید کرده ، که این انجمن خواستار تمدید خرید توافق برنج در دو استان مازندران و گلستان است.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۱:۰۴

تولید ۲۰۰ تن زعفران در خراسان رضوی/ لزوم توجه به بازارهای جهانی  
مشاور استاندار خراسان رضوی گفت: بخش زیادی از ۲۰۰ تن زعفران تولید شده در خراسان رضوی مربوط به شهرستان تربت حیدریه، زاوه و مه‌ولات است.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۰:۵۸

خرید تضمینی شیر توسط دولت، تا رسیدن بازار تولید به تعادل ادامه دارد  
مقدسی گفت: خرید تضمینی شیر توسط دولت که 1440 تومان اعلام شده تا زمانی که بازار تولید به تعادل برسد ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۰:۵۵

اولویت اول جهاد کشاورزی خراسان رضوی توسعه بازرگانی است/ زعفران محصول استراتژیک استان  
مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با اعلام اینکه برای توسعه کشاوزی برنامه های علمی و فنی داریم گفت: اولویت هایی را برای توسعه در نظر گرفته ایم که اول توسعه بازرگانی و دوم موضوع آب در استان است.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۰:۵۴

میانگین قیمت فروش قارچ کیلویی 4500 تومان است  
عضو انجمن پرورش‌دهندگان قارچ میانگین قیمت فروش هر کیلوگرم قارچ در واحدهای تولیدی را 4500 تومان عنوان کرد و گفت: نیمی از قارچ کشور در تهران و کرج تولید می‌شود.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۰:۵۲

خبر خوش دولت به فعالان اقتصادی/ افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده در سال 94 منتفی شد  
براساس تصمیم گیری جدید کارگروه ویژه مالیات بر ارزش افزوده و تعیین تکلیف آن، نرخ این نوع مالیات در سال 94 افزایش نخواهد یافت.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۰:۵۱

پیش‌بینی تولید یک‌ میلیون و 300 هزار تن مرکبات در مازندران طی سال جاری  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به پیش‌بینی تولید یک‌ میلیون و 300 هزار تن مرکبات طی سال جاری در مازندران، گفت: نیازی به واردات نیست.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۰:۳۷

گوشت و میوه ارزان شد  
گزارش مرکز آمار ایران از نرخ تورم در آبان ماه سال جاری حاکی از کاهش قیمت گوش قرمز، سفید و میوه و خشکبار در این ماه است.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۰:۳۵

دستیابی به فناوری شیرین‎سازی زیتون با آب دریای خزر  
یک کارآفرین عرصه اقتصاد مقاومتی از دستیابی به فناوری شیرین‎سازی زیتون با استفاده از آب دریا در ایران خبر داد.
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ , ۱۰:۳۰